Pierwszy Pocałunek...a...pierwszy Sex?

werkanika

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
witam wszystkich

chciałabym abyście na chwilkę wrócili wspomnieniami do swojego pierwszego pocałunku...i pierwszego sexu...jak się czuliście chwile przed? czy emocje przy pierwszym pocałunku były takie same jak podczas pierwszego razu? czy może pocałunek był spontaniczny, a sex przemyślaną decyzją?

jak sądzicie, czy wartość pierwszego pocałunku jest równoważna z pierwszym stosunkiem?

pozdrawiam ;)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Podczas pierwszego pocałunku byłam bardziej niespokojna i niepewna. To głupio brzmi ale tak było. Przed 1 sexem wiele razy sie pieściłam i wogóle przygotowywałam i wiedziałam co mnie czeka. Byłam szczęśliwa ;) I spokojna.
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
tak jak poprzedniczka :p jesli chodzi o 1 pocalunek, a 1 sex.. bardzo spontaniczne ;) nie wiedziałam kiedy nie wiedziałam jak :p i już tak poszło :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
pierwszy pocalunek- byl raczej spontaniczny, nie moglam sie go bac, bo byl niezaplanowany
a pierwszy seks, byl zaplanowany, balam sie tego, ze bedzie bolec, wpadki itp, samego seksu sie nie balam, bylam zdecydowana
 

olusia1985

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2005
Posty
70
Punkty reakcji
0
wiecie co..... moj pierwszy pocalunek byl spontaniczny i slodzio :p ale 1 sex!!! wole tego nie wspominac... bylam dlugo z gosciem ktory wydawal mi sie taki doswiadczony i wogole...no i pierwszy raz.... kkoszmar!!! okazalo sie ze byl prawiczkiem i tak fatalny w lozku ze to byl dla mnie koszmar!!! nie bolalo nic...ale on byl FATALNY!!! dlatego to wymazalam z mojej pamieci i kiedy wspominam smieje se z tego... dobrze ze wecej razy nie mialam okazji z nim sie kochac bo zostawiloby to chyba uraz w mojej psychice!!! wiec w sumie za 1 raz uwazam moj drugi raz:) byl przemyslany i wspanialy!!! i nigdy go nie zapomne :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ale az taki tragiczny byl, wiesz moj pierwszy raz to byl takze pierwszy raz mojego faceta i nie bylo mi zle, moze nie jakos nieziemsko, ale nic nie bolalo i ogolnie pod wzgledem psychiki to strasznie przezylam
 

werkanika

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
jak na razie to widze, że różne osoby, różne wspomnienia... ja uważam, że ludzie często zapominają o swoim pierwszym pocałunku i zawsze mówią mój pierwszy raz... a tak naprawde wszystko co jest pierwsze powinno być cenne ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
zgadzam sie z Toba Werkanika kazde nowe doswiadczenie jest dla nas bardzo cenne, ja pamietam pierwszy pocalunek, ale fakt dokladniej pamietam pierwszy raz, taka juz chyba jest mentalnosc, ze pierwszy raz stawiamy wyzej w hierarchii niz pierwszy pocalunek
 

olusia1985

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2005
Posty
70
Punkty reakcji
0
aj pocalunek pamietam doskonale.... bylo to w przedszkolu....:)))) z kolega :D hehe.... ;) ale nika uwioerz mi... pozniej poznalam laske ktora byla z tym kolesiem od pierwszego razu rok w zwiazku... tak jakos wyszlo ze wpadlysmy na siebie na imprezce u znajomych no i po spozyciu % ona nie wytrzymala i zapytala sie czy z nim kiedys spalam... no i okazalo sie ze jej przez rokl nie udalo sie go "podszkolic" no gosciu katastrofa i juz.... wspolczuje jego terazniejszej lasce :( bidulka z niej... zdarzaja se widocznie i tacy.;... moze kiedys dojdzie do wprawy...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
i przez rok czasu nie doszedl do wprawy? oj konkretnie :]
pierwszy pocalunek w przedszkolu? nie bylo to troche za wczesnie
 

olusia1985

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2005
Posty
70
Punkty reakcji
0
to bylk calus :)) a pocalunek... taki konkretny byl pozniej tez go pamietam... byl miodzio..... a ten kolo powaga... zal mgo troszke... a wydawal sie taki ... nio wiesz... widac pozory myla...
 

werkanika

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
przedszkole... to były czasy...;) dzisiaj niestety dzieci chcą być coraz bardziej dorosłe...a co do pierwszego pocałunku i pierwszego razu mam wrażenie, że coraz większy jest nacisk na to by już być po... zastanawiam się dlaczego młodzi ludzie krępują się tego, że się nigdy nie całowali, nie współżyli... a przecież ta pierwsza bliskość z drugą osobą powinna być okazana danej, wyjątkowej osobie

ważne jest, że ma się z kim, a nie, żeby jak najszybciej ;)
 

werkanika

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
ja pierwszy raz się pocałowałam w wieku 15 lat ;) nie licząc małych cmoknięć w policzek ....
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a ja mialam prawie 18 lat jak pierwszy raz sie calowalam :] dosc pozno ale sie ciesze ze tak pozno
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Jak poierwszy raz całowałam się ze swoim pierwszym chłopakiem (w sensie z :p) to stwierdził 'O BOŻE! TO PRAWIE JAK SEKS!!!' to sie nazywa podejście :eek:k: :D nie ma to jak cieszyć się z drobnych rzeczy.... :lol:
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
hehe pierwszy pocałunek pamietam ... te motylki w brzuszku i w ogole :) ... pamietam ze az mi sie wtedy w głowie zakreciło :p .... a pirwszy sex... nie ma co wspominac, nic szczegolnego...
 

milutka17

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
moj pierwszy pocalunek byl w wieku 16 lat dla moich kumpel to pozno ale ja sie cesze ze wtedy bo zrobilam to z chlopakiem do ktorego czulam cos i czuje do tej pory bo jetsesmy do tej pory ze soba :p a scenariusza lepszego nei moglam wymyslic- godzina okolo 0.00 swieczki zapalone w pokoju siedzimy an lozku przytuleni bo mnial juz wychodzic i nagle mnie pocalowal mm a pozniej slodko polozyl na lozko... a pierwszego sexu jeszcze nie mnialam ale bylo pare prob niestety nie wyszly wiec nadal czekam :niepewny: :p
 
Do góry