Pierwsze upicie się

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
Pamiętam 16 lat miałem, wypiliśmy z kumplem 0.7l wódki + redbull i rzygaliśmy pół nocy, pamiętam jak obudzilem sie w łozku w jeansach całych zarzyganych :p
To było przeżycie :D
 

fresa

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
1
w I klasie LO... masakra... chce o tym zapomnieć
 
W

wroneczki4

Guest
Napić się to ja mogę i nawet lubię, ale schlać niezbyt. Chociaż i tak bywa, że ciężko się idzie.
Ja wolę wypić sobię z 2-3 piwka i tyle, ale czasem jak kumple mają urodziny to jest wódka :(
Jak ja się zawsze muszę nad nią modlić ;(

Ogólnie to gibało mnie kilka razy, ale zawsze wiem co i jak ;)
Gibało pierwszy raz w wieku 15 lat
 
W

wroneczki4

Guest
Napić się to ja mogę i nawet lubię, ale schlać niezbyt. Chociaż i tak bywa, że ciężko się idzie.
Ja wolę wypić sobię z 2-3 piwka i tyle, ale czasem jak kumple mają urodziny to jest wódka :(
Jak ja się zawsze muszę nad nią modlić ;(

Ogólnie to gibało mnie kilka razy, ale zawsze wiem co i jak ;)
Gibało pierwszy raz w wieku 15 lat
 

TylkoTwoja ;*

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Miasto Marzen
nie pamietam dokladnie ale pamietam ze jedno piwo wypiłam a teraz juz nie pije i nie zamierzam to do zycia mi potrzebne nie jest ;>







-----------

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
 

xDDDD

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
32
12 lat pierwsze piwko ze znajomymi... 14 pierwszy zgon :D
 

mot

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
193
Punkty reakcji
0
Piłam, raz czy dwa coś łyknęłam, ale nigdy się nie upiłam i nie piję w towarzystwie :D
Ogólnie jestem abstynentką teraz ;)
Mam 16 lat, pierwszy raz alkohol wzięłam do ust w wieku 15.
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
pierwszy alkohol ? hmm 3lata? maczanie palca do wódki.

a tak kielonem to 16lat, zgonu nigdy nie zaliczyłem, nie pije dużo i tylko w wakacje.
 

Malinowaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
154
Punkty reakcji
4
Miasto
z daleka.
pierwszy raz się porządnie v:cenzura:ałam jak miałam 16 lat. to było na jakichś imieninach.. ; ddd
 
A

Ann16

Guest
Hmm... Zalana w trupa to nigdy nie byłam ale wstawiona i owszem :D Pierwszy raz jakieś 14,5 roku życia ;)
 

luvPierre

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
pierwszy raz byłam pijana czy chociażby wstawiona w tego Sylwestra, w wieku 17 lat [kilka miesięcy przed 18tką]. masakra, pierwszy raz piłam wódkę i po prostu nie miałam tego wyczucia kiedy przestać, po kilku toastach posiedziałam 10min. i zachciało mi się siusiu, w kiblu nie mogłam już trafić na sedes... :D aż zdziwiona byłam, że tak mnie to wzięło, ale chyba nie mogę powiedzieć, że film mi się urwał, bo to, co się potem działo, pamiętam... fragmentami :D ale lepiej nie będę opisywać, bo aż wstyd. z pamiętnego początku roku 2009 pamiętam tylko radosne: 'Alicja!! północ!!' xD a najlepsze jest to, że organizator imprezy poległ po 22 i spał smacznie aż do rana :D
 

SoulJAH

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Z opieki
hmm 16 lat(jakoś tak). Z grubej rury 0,5 na głowę. Piliśmy w 5 a we 2 trzymaliśmy do końca... następnego dnia jeszcze byłem podpity a 3-ciego kac morderca :D(dodam że nie urwał mi się!)... ale dzięki temu, teraz moge pić spoooro :D(twarda głowa)
 

Buszmen12

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miałem wtedy coś koło 15-16 lat, pierwszy samodzielny wyjazd poza dom z kumplami. Wypiłem coś kolo 0.7 vodki, zaliczyłem zgona koło ogniska i obudziłem się w domu;)
 
Do góry