Pierwsze spotkanie

Sweetka

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
51
No więc, przechodząc od razu do rzeczy:
poznałam chłopaka na pewnym portalu, rozmawiamy ze sobą od jakiegoś czasu. Dobrze się dogadujemy itd, postanowiliśmy, że warto tą znajomość przenieść do tzw. reala. Mieszkamy od siebie jakieś 40 min drogi autobusem, więc nie jest źle. No i tu zaczyna się mój problem, on chce, żebym to ja przyjechała do niego. On mówi, że najpierw musi zobaczyć zaangażowanie dziewczyny i, że ona się stara, a wtedy to on przejmuje wszystko i jest tym, który zabiega o jej dalsze względy... Sama nie wiem co o tym myśleć, trochę mi się to nie podoba, ale poza tym uważam, że jest to facet warty poznania. Wiem, że on nie liczy tylko na zwykłą znajomość, ale szuka czegoś więcej. nie ukrywam, że ja też. I tak się bije z myślami i nie wiem co postanowić...
Może to głupie, ale jest to dla mnie jakiś problem.
Czy ktoś mógłby, napisać tu co myśli o tym wszystkim? Była bym wdzięczna :D
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
No więc, przechodząc od razu do rzeczy:
poznałam chłopaka na pewnym portalu, rozmawiamy ze sobą od jakiegoś czasu. Dobrze się dogadujemy itd, postanowiliśmy, że warto tą znajomość przenieść do tzw. reala. Mieszkamy od siebie jakieś 40 min drogi autobusem, więc nie jest źle. No i tu zaczyna się mój problem, on chce, żebym to ja przyjechała do niego. On mówi, że najpierw musi zobaczyć zaangażowanie dziewczyny i, że ona się stara, a wtedy to on przejmuje wszystko i jest tym, który zabiega o jej dalsze względy... Sama nie wiem co o tym myśleć, trochę mi się to nie podoba, ale poza tym uważam, że jest to facet warty poznania. Wiem, że on nie liczy tylko na zwykłą znajomość, ale szuka czegoś więcej. nie ukrywam, że ja też. I tak się bije z myślami i nie wiem co postanowić...
Może to głupie, ale jest to dla mnie jakiś problem.
Czy ktoś mógłby, napisać tu co myśli o tym wszystkim? Była bym wdzięczna :D

co ja mysle ze kiepsko to widze jak juz stawia warunki bez sensu hehe

mozesz sie z nim umuwic w jakies miejscowosci w srodku tka ze on i ty bedziesz musiala jechac

ja nie przepadam za takimi rzeczami

szczerze watpie ze bedzie cos z tego ot tak moje przeczucia
 

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
Oj Obywatelu.

Powiem, CI, nie daj się.
On chcce czegoś... bez sensu.
To TY stawiasz warunki, to Ty w tym układzie jestes wazna, nie on.


Ocknij się, póki się jeszcze da.!
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
jeśli naprawdę ci zależy, napisz mu co o tym sądzisz, że trochę ci to nie odpowiada
a jeśli już, jedź z kimś- nigdy nie wiadomo, kto się czai po drugiej stronie ;)
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Moim zdaniem powinniście umówić się na mieście - neutralny grunt :)
 

girl1867

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
mnie takze sie to nie podoba ! cos mi tu smierdzi ściema , nie znasz go nie wiesz jaki jest naprawde przeez internet łatwo mozna kłamac a skad wiesz moze to jakis zboczeniec ! jezeli zaproponujesz mu spotkanie na neutralnym gruncie gdzie jest duzo ludzi a on sie na to nie zgodzi to nie badz głupia napewno cos tu jest nie tak !
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Zerwij z nim kontakt. I znajdź sobie jakiegoś normalnego faceta w realu.

J.B
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
To on powinien przyjechać do Ciebie , skoro chciałby zobaczyć się z Tobą , a nie na odwrót..
Niech nie stawia Ci warunków .
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Najlepszym rozwiązaniem będzie jeśli umówicie się na neutralnym gruncie.
 

pysiex91

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
430
Punkty reakcji
0
Miasto
Józefów woj. Lubelskie
pod żadnym pozorem nie jedź do niego..wiem z doświadczenia jak sie zachowuje taki facet w związku(moja koleżanka była taka naiwna i zreszta nadal jest bo chlopak omotal ja sobie wokol palca,akurat dzisiaj pojechala do niego a mieszkaja od sieboe jakies 36km i nie byla na lekcjach a on nigdy ale to nigdy nie poswieceil sie dla niej i nie przyjechal od tak w czasie szkoly)
A jak chłopakowi zalezy jak piszesz to powinien sam przyjechac bez problemu i bez zadnego namawiania(dodam ze moja kumpele namawia go niewiadomo ile zeby to on do niej przyjechal,a to bez sensu wogole nie rozumiem jak tak mozna:/) takze uwazaj z tym porywczym wyjazdem do niego..
 

RaFi777

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Lbn
...On mówi, że najpierw musi zobaczyć zaangażowanie dziewczyny i, że ona się stara, a wtedy to on przejmuje wszystko i jest tym, który zabiega o jej dalsze względy...

To nie ma sensu. Ile dziewczyn już poderwał w ten sposób??
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
porostu pogadaj z gościem o twoich przeczuciach, jeśli jest normalny to powinien to zrozumieć a jak tego nie zrozumie to zerwij kontakt bo wtedy gość nie jest wart ;)
 

agnienia

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marzeń.
bezsens.
jak on może Ci stawiać takie warunki?
umówcie się gdzieś na mieście, w neutralnym miejscu. w połowie drogi do niego i do Ciebie.
jeśli nie zgodzi się - olej go, uwierz, nic nie stracisz. :)
 

Sweetka

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
51
rozmawiałam z nim, powiedziałam co i jak. I nie uwierzycie: ma zamiar przyjechać do mnie w następny weekend :)
ale i tak będę uważać! dzięki wszystkim.
 
K

kinga_sc

Guest
To jemu powinno zależeć, powinniście się spotkać w bardziej "zaludnionym" miejscu. Nie wiadomo kto to jest.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
W razie czego, zamów z allegro paralizator. :D Nigdy nie wiadomo, kto to jest, że tak powielę myśl pani wyżej. :D
 

Ciaruszka

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
343
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wlkp.
Hmm... to koleś niby chce widzieć, że Ci zależy? to na tej podstawie ma to stwierdzić? ciekawe.
umówcie się gdzieś w miejscowości po środku.
 
Do góry