Pierwsze (i nie tylko) objawy ciąży

asia91

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej !
Boje sie ze jestem w ciazy ... kochalam sie z moim chlopakiem 14,03 zas 20,03 dostalam okres ... nie wiem czy mam sie czym przejmowac .. ostatnio jak sie kochalismy (od 14 2 raz) strasznie bolal mnie brzuch .. na lekcjach co chwila ziewam ... POMOCY!! prosze o odp. (bad-_-girl@wp.pl) :(

a zapomnialam z tego wszystkiego dopisac ze ... 14,03 powiedzial mi ze cos sie stalo z prezerwatywa ... ale nie doszedl we mnie zdazyl wyciagnac .. ale i tak i tak mam obawy :(
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Hmm może dziewczyny jak obawiacie się ciąży piszcie konkrety, bo to wyglada tak ze forumowicze czytająć wasz post mają odpowidzieć czy jesteście w ciąży czy nie;]
piszczie konkrety
-ile dni trwa cykl
-w którym dniu cyklu sie kochałyście
-czy facet "doszedł" w Was

No takie bardzo znaczące szczegóły
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
a ja mam pytanie w przed dzien planowanej miesiaczki dostalam plamienie rozowo bordowe nie mam pojęcia co to moze być , moze ktos tez tak mial?
z poczatku myslalam ze to okres ale plamienie bylo jednorazowe i ustalo...
 

mewka5

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Hej !
Boje sie ze jestem w ciazy ... kochalam sie z moim chlopakiem 14,03 zas 20,03 dostalam okres ... nie wiem czy mam sie czym przejmowac .. ostatnio jak sie kochalismy (od 14 2 raz) strasznie bolal mnie brzuch .. na lekcjach co chwila ziewam ... POMOCY!! prosze o odp. (bad-_-girl@wp.pl) :(

a zapomnialam z tego wszystkiego dopisac ze ... 14,03 powiedzial mi ze cos sie stalo z prezerwatywa ... ale nie doszedl we mnie zdazyl wyciagnac .. ale i tak i tak mam obawy :(



heh.. ale i tak masz objawy? jakie masz te objawy? to że boli cie brzuch i ziewasz na lekcjach... to chyba z okresu po 2 ziewanie to akurat nie objawy ciąży :-D oj masakra;/ zresztą piszesz że żdążył wyciągnąć to w czym masz problem?wez sie zastanów ... :| a jak skończy ci sie okres to sobie zrób test ciążowy jak będziesz ziewała..i uważała że masz objawy ciąży . A tak po za tym to prawidziwe objawy ciąży pojawiają się w pózniejszym czasie od stosunku (w którym oczywiście facet dochodzi w tobie ) a ile ty masz lat?
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
heh.. ale i tak masz objawy? jakie masz te objawy? to że boli cie brzuch i ziewasz na lekcjach... to chyba z okresu po 2 ziewanie to akurat nie objawy ciąży :-D oj masakra;/ zresztą piszesz że żdążył wyciągnąć to w czym masz problem?wez sie zastanów ... :| a jak skończy ci sie okres to sobie zrób test ciążowy jak będziesz ziewała..i uważała że masz objawy ciąży . A tak po za tym to prawidziwe objawy ciąży pojawiają się w pózniejszym czasie od stosunku (w którym oczywiście facet dochodzi w tobie ) a ile ty masz lat?


mewka5 nie najezdzaj tak na nia, ona napisała ze ma OBAWY a nie objawy....kłania sie pierwsza klasa podstawówki....
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
ojoj, nikt nie widział tego co z Ciebie wypłyneło:/, więc jak można to ocenić, i skoro Cie to jakoś "zaintrygowało" to idź do ginekologa, a nie pisz tu a potem po przeczytaniu odpowiedzi sczzelaj głupimi tekstami:/
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
ojoj, nikt nie widział tego co z Ciebie wypłyneło:/, więc jak można to ocenić, i skoro Cie to jakoś "zaintrygowało" to idź do ginekologa, a nie pisz tu a potem po przeczytaniu odpowiedzi sczzelaj głupimi tekstami:/


ale mniej wiecej chyba ludzie wiedza jakiego koloru maja uplawy nie?, przeciez w internecie jest mnostwo objawow jakis chorob ktore mozna dzieki nim rozpoznac i potem mogę lepiej okreslic lekarzowi jakie mam objawy i co moglo by byc ewentualnie ich przyczyną i nie uwazam zebym strzelala glupimi tekstami w przeciwienstwie do Ciebie.
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Ojoj, skoro twgo tyle na necie to po co piszesz??
No widzę, ze nie potrafisz spojrzeć krytycznie na siebie, i musisz odpłacić..."w przeciwienstwie do Ciebie."<<żal
Organizm każdej kobiety jest inny i nie każda ma takie same upławy, nie każda ma taki sam cykl, nie każda, nie każda MA UPłAWY"
"różowo bordowe plamienie", skoroo uważasz że wszytko ok, to po co piszesz<sama napisałaś, jak bedzie coś nie tak do udasz sie do ginekologa>, idź do ginekologa tam sie dowiesz co Ci jest, bo co my Ci mamy napisać? że umrzesz za 2 dni, czy co:/
eh żal, pewnie zaraz znów mnie zaatakujesz:D
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
Ojoj, skoro twgo tyle na necie to po co piszesz??
No widzę, ze nie potrafisz spojrzeć krytycznie na siebie, i musisz odpłacić..."w przeciwienstwie do Ciebie."<<żal
Organizm każdej kobiety jest inny i nie każda ma takie same upławy, nie każda ma taki sam cykl, nie każda, nie każda MA UPłAWY"
"różowo bordowe plamienie", skoroo uważasz że wszytko ok, to po co piszesz<sama napisałaś, jak bedzie coś nie tak do udasz sie do ginekologa>, idź do ginekologa tam sie dowiesz co Ci jest, bo co my Ci mamy napisać? że umrzesz za 2 dni, czy co:/
eh żal, pewnie zaraz znów mnie zaatakujesz:D


upławy sa charakterystyczne dla danej choroby:) ty mi rowniez odplacalas i chyba tego nie zauwazylas co oznacza ze jestes malo spostrzegawcza i bardzo konfliktowa , uspokoj sie dziewczyno bo zachowujesz sie jakbys wogole nie wiedziala co piszesz i czytasz, juz koniec mojej konwersacji z Tobą bo jest ona conajmniej nie na poziomie z twojej strony i dziwne jest dla mnie to, że osoba mająca więcej niz 20 lat pisze jakby nie wiecej niz 15.
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Pozostawie to bez komentarza:/ przeczytaj kto zaczął.... i popatrz na siebie troszke krytyczniej.. papa jnie odpisuj zal mi Cie:/
Odpisałam wcześniej grzecznie a Ty"AMERYKI NIE ODKRYłAś".. wiec kto prosi o porade a potem "ameryki nie odkryłaś" sama jestes nie na poziomie, i denerwują mnie osoby które same zaczynajom a potem mówią, ze ja jestem nie na poziomie, ej sory brak w Tobie samokrytyki popatrz na siebie a potem oceniaj.....
wybywam z tego tematu wiec nie masz po co odpisywać:/
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
Dziewczyny nie kłóćcie się. Wracamy do tematu? Komu radzimy? :D

koniec kłotni bo nie będe się już kłocić z kims takim:/ , nie patrząc na to że ten ktoś wysuwa wnioski nie znając mnie;] powinna lepiej przyjrzec się sobie, a nie krytykowac innych Do sosad- uwierz mi kochana potrafie przyjąc krytyke lecz tylko od osob ktore mnie znaja i ktore cenie, Ciebie ani nie znam ani nie cenie więc nie widze juz sensu dalszej konwersacji z Tobą. A co do Twojej krytyki ja mam swoje racje poprostu po to jest forum, że kazdy wyraża swoje zdanie, moje jest odmienne od Twojego a zdaniem "ameryki nie odkrylas" napewno nie chcialam Cię urazić, a więc kto tu nasuwa z góry wnioski? pozdrawiam . KONIEC OT

p.s powiedziałam, że kłotnia jest nie na poziomie z Twojej strony, a nie ze Ty. Kłania się czytanie ze zrozumieniem.
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Piszesz koniec "kłutni" a dalej ciągniesz temat:/
ehh dzici dzieci...

Koniec tego co mam do powiedzenia.
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
Hej. Mam taki problem. Wiem, nie odsyłajcie mnie od razu do ginekologa, bo mój chłopak po weekendzie rezerwuje mi termin, ale troszkę się czeka bo to jakiś dobry spec, a się obawiam :p Aczkolwiek bardzo boję. A więc. Nie cały tydzień temu, kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia.. Raz "doszedł" poza mną, odczekaliśmy z 5 minut i dalej, drugim razem nie skończyliśmy. Wiem, że to kompletnie nie odpowiedzialne kochać się bez zabezpieczenia, ale zdarza się nawet najlepszym.. Tym bardziej, że było to po imprezce. W sumie chłopak bardzo chce dziecka i nie zostawił by mnie, gdyby się okazało, że jestem, ale dla mnie to troszkę za wcześnie.. Bo mam zaledwie 18 lat.. On 21.. Nie wiem, czy można to uznać jako objawy, sporo się naczytałam ostatnio o tym, ale od paru dni miewam nudności, więcej piję, korzystam z WC i zauważyłam ostatnio, że kolor śluzu zmienił kolor z przezroczystego na biały. :mruga: Okres mam dostać dopiero za tydzień, czyli jak sobie wyliczyłam kochaliśmy się w dni płodne.. W sumie to troszkę za wcześnie na jakiekolwiek objawy.. I na wykonanie testu tak samo, tym bardziej, że testom nie ufam, moja koleżanka z klasy podejrzewała ciążę, zrobiła test i niby negatywny, a się okazało jednak że i tak jest w ciąży. Bez sensu.. Kurczę, boję się trochę.. Nie tyle samego hmm tego, że będę w ciąży, tylko tego mojego wieku.. Chociaż podobno wyglądam starzej.. Kocham mojego chłopaka i wiem, że mogę na niego zawsze liczyć ale jednak jest ta obawa.. Bu.. :(
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
no masz racje płodne dni to były <raczej>...
Może jednak zrób ten test, powtórz go 2 razy dla pewności.
Albo odczekaj do miesiączki:)pozdrawiam:)
 

mielikki

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiem, że to kompletnie nie odpowiedzialne kochać się bez zabezpieczenia

Jak wiadomo i zabezpieczenia zawodzą. Można kochać się odpowiedzialnie bez zabezpieczenia (znając swój cykl, wiedząc kiedy dni sią niepłodne), tak samo jak można nieodpowiedzialnie z nim.
 

yoko

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
cześć dziewczyny!

Ja z moim narzeczonym staramy się o maluszka juz kilka miesięcy. Moje cykle trwają zazwyczaj od 28 - 30 dni. Próbowaliśmy w 9, 13 i 17 dniu cyklu. od tego czasu mieło prawie dwa tygodnie, a od co najmniej 6 dni mam bóle w podbrzuszu. Ból trudno zlokalizować bo czasem boli mnie lewy jajnik a następnie prawy. czasem występują także bóle w środkowej części podbrzusza. W zeszłym miesiącu miałam zapalenie jajnika, które jest już wyleczone i wszystko jest w porządku, gdyż tak powiedział mi moj lekarz tydzień temu, jednak w tamtym czasie wykrycie ciąży było by jeszcze nie możliwe. Jednak te bóle w podbrzusza w okolicach jajników troszkę mnie niepokoją i do tego mam też czasami uczucie mrowienia w piersiach. Test planuje zrobić w pierwszym dniu spodziewanej @ a to dopiero za 3 dni.
Drogie dziewczyny napiszcie mi czy według was jest jakakolwiek możliwość ciąży.
 

EkstazyGirl

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Hmmm nie wiem od czego zaczac...Wiec moze od poczatku...Jestem juz w zwiazku ponad 2 lata i od kad zaczelismy wspolzycie zabezpieczalismy sie prezerwatywa pozniej zaczelam zazywac tabletki antykoncepcyjne, jednak 2 miesiace temu skonczylam je brac dokladnie 3 marca(i od tej pory sie nie zabezpieczamy jedynie co stosujemy to sex przerywany) po czym dostalam okres normalnie jak zawsze 27 marca z tyn ze to bylo takie delikatne krwawienie tak ze nosilam tylko wklatke ale juz w poniedzialek 31 dostalam juz konkretnego krwawienia(ale moze tez to byc wywolane tym ze w poniedzialek pilam alkohol ) ktore trwalo do 6 kwietnia...No a teraz powinnam dostac okres 27kwietnia a tu go ani widac ani slychac mija juz 9 dzien i jeszcze go nie mam ... Czy mam jakies objawy sama nie wiem zaczyna mnie bolec brzuch tak jak bym miala juz go dostac wiec moze dostane...wydaje mi sie ze zle sie czuje ale staram sobie wmowic ze mi sie tylko to wydaje, tydzien temu bolala mnie glowa kilka dni z zedu, w gardle czuje takie delikatne pieczenie i wydaje mi sie ze dostalam okres a jak ide do toalety to jest ale sluz(gesty i zolty) zamiast krwi...jak do piatku nie dostane okresu to zrobie test ...ale co Wy o tym sadzicie ??[/size]
 
Do góry