Pierwsze (i nie tylko) objawy ciąży

Kami

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
hejka ja też chyba jestem w ciąży i bardzo mocno sie z tego powodu cieszę bo choć nasze maleństwo nie jest planowane ale bardzo sie kochamy i cieszymy:D szczególnie mój chłopak pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki i nie tylko:*
 

waris

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
cześć Dziewczyny! mam takie pytanie... jestem w bardzo niepewnej sytuacji. zastosowałam tylko patentex i kochałam się ze swoim chłopakiem lecz nie doszło do wytrysku bo nam przerwano, około godziny później kochaliśmy sie drugi raz(nie aplikując 2 globulki)... wytrysk na zewnątrz. miałam dni płodne... jak sądzicie jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? proszę o odpowiedź
 

BlackCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
64
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
poszłam do normalnego lekarza bo mialam bule w pleckach i brzuszku okazałao się że to nereczka. Potem byłam u jeszcze jednego i okazałao sie ze mam cos z kregosłupem ale podejrzewa ze mam coś z brzuszkiem bo mnie dokładnie przebadal. Teraz nie mam apetytu spadam z wagi i z powodu niskiej hemoglobinki mdleje i leci krewka z noska i zle sie czuje
 

KiniaR

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
:papa: :papa: CZEŚĆ DZIEWCZYNY!!!!
JA OD LIPCA STARAM SIE Z MOIM KOCHANYM MEZEM O DZIDZIUSIA I NIC JAK NA RAZIE A TAK BARDZO CHCIALABYM NIE MIEC W KONCU MIESIACZKI POCZUC NUDNOSCI, BÓL W PODBRZUSZU I INNE OBJAWY ŚWIADCZĄCE O CIĄŻY W TYM MIESIĄCU
OKRES SPÓŹNIA MI SIE O DWA DNI I MODLE SIE PO CICHUTKU ZE TO CIAZA ZE W MOIM BRZUSZKU RODZI SIE WLASNIE NOWE ZYCIE KUPILAM JUZ TEST CIAZOWY ALE CHCE POCZEKAC ZE ZROBIENIEM GO DO NIEDZIELI <_< <_< <_< TYLKO JAK TU WYTRZYMAC NIE BIEGAJAC CIAGLE DO ŁAZIENKI I NIE SPRAWDZAJAC CZY CZASAMI NIE ZACZYNA SIE MIESIACZKA.........TAK STRASZNIE CHCE TEGO DZIECKA :) :) :)
 

waris

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
to 3mam kciuki!! :) żeby się udało! pozdrowionka dla Ciebie i Twojego męża!
 
K

Kotecek

Guest
a ja tak czekalam na to zebymmoglatu wpisac cos szczesliwa i jak okres opznialsie 2 dni to jzu byla nadzieja i 1 listopada przyszla @ normalnie byla zalamka ale zaczals ie nowy cykl i nowe proby zeby tylko moj mezus moglprzyjechac wtedy kiedy trzeba :(
 

KiniaR

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
I niestety się tym razem nie udało dostałam @ i skręcałam się z bólu a na dodatekk zastanawiam się dlaczego wszyscy dookoła są w ciąży a ja nie :) Trzymajcie dziewczyny za mnie kciuki :) :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
 

KiniaR

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Chciałabym pogratulować wszystkim dziewczynkom z tego forum które są w ciąży i życzuyć powodzenia wszystkim które starają się o to aby być ( tak jak ja ) Codziennie rano prosisz Boga o to aby ten ranek przyniósł nowe życie ......ucz się czekać bo cierpliwość to pierwszy stopień do osiągnięcia sukcesu w poczęciu nowego życia ...........
Trzymajcie za mnie kciuki ....... :papa: :papa: :papa: :papa:
 

ankita2

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrosław
A moim takim najpierwszym objawem było ciągłe pragnienie... piłam wszestko wszedzie i w przesadnych ilościach.. to zaobserowwałam zanim jeszcze były te nudnosci i inne typowe objawy
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
W końcu wszystko sie może zdarzyć kiedyś...jakiś tam czas temu :p musiałam zrobić test bo spóźniał mi sie okres ( nie musze mówić po czym :D ) To było najgorszych kilka minut w moim życiu i mam nadzije,że już nigdy nie będe musiała tego robić ( testu :lol: )
 
K

Kotecek

Guest
moje pierwsze objawy ciazy duzo pilam i siusialam, okres wystapil normalnie :) lekkie zawroty glowy i nudnosci :) wzdety brzuszek i swedzoca powiekszone lekko piersi :) nadmiar sluzu :) chec na lody i to taka ze potrafilam sama zjesc litr :) zgaga :)
 

pLaMkA

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A ja mam takie malutkie pytanko :) Czy jajniki sie powiekszaja podczas owulacji czy lekko powiekszone to jakas objawa juz ciazy ? Bo tak nie jestem do konca pewna... PLZ usiwdomcie mnie ;)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
E... jak tak czytam te wypowiedzi to zastanawiam sie czy moe ja nie jestem w ... ? Mam coś podobnego do Kotecka = objawy ? no ale czy to możliwe żebym była w 5 miesiącu i miesiączkowała ? Robiłam sobie test i mi wyszło że nie jestem...a tłuszczyku przybrałam tyle że na bioderkach bardziej no a brzuszek mi zwisa nie jest wzdęty... :mruga:
 
K

Kotecek

Guest
E... jak tak czytam te wypowiedzi to zastanawiam sie czy moe ja nie jestem w ... ? Mam coś podobnego do Kotecka = objawy ? no ale czy to możliwe żebym była w 5 miesiącu i miesiączkowała ? Robiłam sobie test i mi wyszło że nie jestem...a tłuszczyku przybrałam tyle że na bioderkach bardziej no a brzuszek mi zwisa nie jest wzdęty... :mruga:


mala czarna na to pytamnie nikt poza lekarzem ci nie odpowie ja wiem ze moja kolezanka o cviazy dowiedziala sie w 18 tc bo do tego czasu miala okres :) tak wiec kazdy organizm jesty inny i wszystko jest mozliwe, choc ja akurat w to u ciebie watpie ale moze warto byloby pojsc do gina i sie zbadac bo takie zbaurzenia miesiaczmkowania nie sa jakies super dobre
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
zaszlam w ciaze na poczatku pazdziernika 2005
a w polowie pazniernika mam urodziny..(to byl jakis 2.. 3 tyg ciazy) i moimi obajwami to bylo.
-odrzucanie od papaierosow..
- wymioty.. po wypiciu 2 kieliszkow wodki.. :/ to moja kumpela juz wtedy wiedziala ze bede miala syna.. :)
- powiekszone piersi..
- niestety test ciazowy nie wykryl ciazy.. i mialam robione badanie krwi..
- 3 dni po urodzinach swoich dowiedzialam sie ze bede mamą:)

co do okresu mialam do 3 miesiaca.. i dlatego mialam podtrzymywaną ciaze.. juz od drugiego miesiaca..
z tego co wiem to okres moze występowac do 3 miesiaca.. po w II trymestrze jest raczej to podejrzane..

______________________________

moja kolezanka sie dowiedziala o ciazy 5 miesiacu .. jak po czula kopniaki dziecka.. a 7 miesiacu urodzila.. corke.. :)
 
Do góry