Pierwsze (i nie tylko) objawy ciąży

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Neferet to moze calkiem odstaw tabletki skoro tak bardzo pragniesz dziecka.
 

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Pragne dziecka, ale moja sytuacja nie jest najlepsza dla dziecka. Po pierwsze mój chłopak nie czuje się jeszcze gotowy na nie, poza tym między nami ostatnio nie jest najlepiej. Ja nie mam pracy, więc z kasą tak niebardzo no i najważniejsze=nie mamy ślubu. Ale bardzo chciałabym mieć dzidziusia wbrew temu wszystkiemu. To jest troche egoistyczne, ale cóż... Wiem, że jakbym była w ciąży to byśmy sobie poradzili, chociaż byłby ciężko, ale tak świadomie na to się decydować? Wiem, że sama sobie zaprzeczam :p
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
Naferet a co powiesz na planowaną wpadke.???
miedzy mną a moimi chlopakiem.. tez sie za dobrze nie uklada.. ja sie ucze w szkole wieczorowej.. a on pracuje caly czas.. i co najlepsze.. dostal powolanie do wojska..
ale jesli wpadniemy.. to bedziemy wychowywac dziecko... nawet jesli on bedzie daleko od mnie.. :)
 

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Planowana wpadka? No nie wiem. Nie chciałabym go wrabiać w dziecko. I sama już nie wiem czy chcę z nim być. Tyle razy się rozczarowałam... Nasze problemy polegają na tym, że on mnie zdradza. Spotyka się z innymi oczywiście ja nic o tym nie wiem, ale zawsze znajduje się jakiś życzliwy. Nie wiem czy on jest gotowy na dziecko. Z niego chyba jeszcze jest dziecko, skoro nie potrafi brać odpowiedzialności za swoje czyny. Chciałabym, żeby to nasze dorosłe, wspólne życie zaczęło się dzięki decyzji nas obojga. Nie chce go przypierać do muru. To są bardzo poważne decyzje... Sama nie wiem
 

Agnieszka82

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Neferet - daj sobie spokoj z tym chłopakiem, takie jest moje zdanie. Z tego co piszesz moge wywnioskować tylko, że jest on niedojrzały emocjonalnie, tzw. chłoptaś ;) Z jednej strony chce byc mężczyzną (chociazby przez samo to, że chodzi z Tobą do łóżka), a z drugiej jeszcze bawi Go dziecinne zachowanie i odpowiada mu brak odpowiedzialności. Zresztą zrobisz jak uważasz ale nie polecam takiego "obiektu" na ojca :)

A jeśli chodzi o mnie to nadal nie dostałam @ :/ a drugi test, ktory robiłam w 2 tygodniu spóźnienia też wyszedł negatywnie. Teraz nie wiem co jest grane!? Nadal mnie pobolewa raz z jednej strony raz z drugiej jakbym @ miała dostać ale nic ... :/ Ten dziwny posmak w buzi, napady jedzenia i zmiany nastroju też mam.
A najbardziej mnie dobija to, że jak jestem gdzieś w miejscu publicznym wszędzie widze młode dziewczyny (kobiety) z brzuszkami <_<
Juro ide do gina i bardzo jestem ciekawa co mi powie.
A może Wy macie jakieś spostrzeżenia co do mojego przypadku?!?! :)
 

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Agniszka: Czyli dziś wszystkiego się dowiesz. To tylko od razu powiedz czy będziesz miała dzidziusia czy nie :) Ja jak myślałam, że jestem w ciąży, to też wszędzie widziałam mamusie ze swoimi pociechami ipanie z brzuszkami, ale to chyba tak w podświadomości siedzi, że zwracasz na to uwage. :p

A jeśli chodzi o mojego chłopaka, to może niedługo zdobędę się na odwage i napisze Wam naszą całą historie. Narazie moge powiedzieć tyle, że sama wiem, że lepiejby było, gdybym zerwała. Ja po prostu nie potrafie tego zrobić. Tyle razy się zawiodłam(tak poważnie to 5 razy), a tych mniej poważnych to już nawet nie licze. A dalej z nim jestem. On planuje ze mną przyszłość itd. No i jeszcze ta ostatnia niedoszła ciąża zbliżyła mnie jeszcze do niego, chociaż nie jego do mnie. Coraz bardziej chce się ustatkować...
 

Agnieszka82

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Dzisiaj nie, jutro o 9:50 będe wszystko wiedział i powiem Wam szczerze, że boje się tej wizyty jak cholera.
Kurde tak bym chciała żeby pani gin mi pogratulowała :(
Na pewno Wam napisze co i jak :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Aguś nie denerwuj się, zobaczysz będzie wszystko dobrze :)

Neferet- tak jak napisałaś
Wiem, że jakbym była w ciąży to byśmy sobie poradzili, chociaż byłby ciężko
inni sobie dali rade to dlaczego wy byście nie mieli sobie nie dac rady.
Ja z Facetem potanowiliśmy, że zrobię przerwę w tabletkach (bo trzeba co jakiś czas robić), a jak się trafi w tym czasie dziecko to będzie no i co? i jest :) tzn. jestem w ciąży. ale jeżeli tak jak napisałaś, że chłopak cie zdadza, to nie widze twojej przyszłości z nim, widzisz, przeważnie jeżeli coś sie zrobi raz to zaraz jest drugi itd. nie marnuj sobie życia, kiedyś to zrozumiesz.
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
hmn.. Neferet.. jesli on kocha Cie.. to moze powinnas mu zaufac??? a jesli sądzisz ze Cie zdradza.. to moze jest cos miedzy wami nie tak????

Agnieszka... jesli nie jestes pewna.. zrob badanie krwi.. bo czasami jest tak ze malo jest tego czynnika co wykazuje ciaze.. w moczu... i dlatego nie wykazuje..
a czasami lekarz nie powie Ci od razu ze jestes w ciazy.. bo dzidzia sie ukrywa..
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Neferet ja juz dalam Ci do zrozumienia jakie jest moje zdanie... Mimo ze naprawde Cie rozumiem ale uwazam ze zerwanie bedzie tu najlepszym rozwiazaniem.

Dobra koniec OT :)
To temat o objawach ciazy.
 

Agnieszka82

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
No i po wizycie ale i tak nic nie wiem <_< Muszę zrobić usg bo pani gin nie jest pewna. :/ A już myslałam. że wszystko się dzisiaj rozwiąże. :( Tylko czemu na badanie krwi mnie nie wysłała tylko na usg?!?! :/
 

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
No to jeszcze nie można gratulować? Szkoda... Tylko daj szybko znać jak będziesz coś wiedzieć. =)

Właśnie. Kończymy OT. Może kiedyś o tym napisze :p

A narazie: Kto tu ma jeszcze jakieś objawy? :]
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
no i jak tam po USG?

Co do objawów:
kręci mi się w głowie tak jakbym była pijana- nie muszę pić :p No ale to nie jest śmieszne bo do tego dochodza mdłości ._.
 

domiss11

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
czesc! mam wielki problem... zastanawiam sie czy to nie sa oznaki ciazy, a gdyby byly to bedzie bardzo kiepsko... stosuje antykoncepcje od prawie 4 lat, najpierw pigulki a od roku plasterki. miesiac temu rozstalam sie z chlopakiem z ktorym bylam 4 lata i byl on moim jedynym partnerem, niestety juz nie jest... poznalam nowego chlopaka i kochalam sie z nim parenascie dni temu uzywajac prezerwatywy ale bez plastrow bo stwierdzilam ze na razie je odstawie. teraz jednak znow ich uzywam, kochalam sie z nim jeszcze kilka razy i juz bez prezerwatwy... ale ostatnio mam jakies dziwne odczucia- ciagle chce mi sie jesc, a przede wszystkim mam jakies dziwne bole w okolicach macicy jajnikow i gornej wewnetrznej czesci ud. okres powinnam dostac za tydz wiec jeszcze poczekam.... ale czy to mozliwe zebym zaszla w ciaze pomimo stosowania plastrow od tak dlugiego czasu? slyszalam ze po wieloletnim stosowaniu antykoncepcji hormonalnej zeby zajsc w ciaze musi minac wiele miesiecy... co o tym sadzicie?
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
wiesz do Domis.. moze tak byc... bo nie raz sie zdarzało ze nawet wpadka sie przydarzyła.. jak sie mial przezerwatywe.. nawet kiedys slyszalam ze dziewczyna ze spiralka zaszła...
ale to są tylko plotki..
za tyg sie okaze.. czy jestes w ciazy..
 

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Agnieszka trzymam kciuki, żeby Wam się udało :)

Domis to że brałaś przez tak długi czas hormony, najpierw w tabletkach, a później w plastrach, to nie znaczy, że jesteś bezpłodna przez jakiś czas po odstawieniu ich. Poza tym każda metoda antykoncepcyjna jest zawodna. A moja gin odradzała mi plastry, bo mówiła, że one czasami się nieznacznie odklejają i wtedy już nie ma tak dużej pewności. Chociaż skoro tak długo ich używałaś, to pewnie masz zaufanie do nich. Powinnaś poczekać jakoś jeszcze ten tydzień i zrobić sobie test. Wiem, że łatwo mi tak mówić, ale wierz mi to jest do przetrwania, ta niepewność :p

Nashia A masz jakieś objawy ciąży? Bo mojej siostrze spóźnia się okres 3 tygodnie, a w ciąży nie jest... Przynajmniej tak jej wyszło w dwóch testach... Poza tym byłaby już w trzecim miesiącu, bo ostatni raz współżyła pod koniec lutego :p
A może zrobisz test? W sumie tydzień to nie tak długo, ale jednak można spróbować
 

naShiA

pibip !
Dołączył
11 Listopad 2005
Posty
325
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z kątowni
Neferet tez nad tym myslalam ale nie ufam testom, bo na forum przeczytalam ze dziewczyny byly w ciazy a test mowil co innego.. wiec nie wiem.
Hmm.. objawy.. bola mnie piersi, sa troche powiekszone, tak jak przed okresem [wiec ciagle sie łudze ze moze jutro...], jem troche wiecej niz zwykle..
Ale staram sie nie myslec tak jednoznacznie. Chociaz zaczynam sie troche bac.
 
Do góry