Pierwsze (i nie tylko) objawy ciąży

niuniaaaa92

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
czesc wszystkim :) Okres spoznia mi sie 7 dni od paru dni boli mnie podbrzusze piersi mi nabrzmialy i sutki zrobily sie wyrazniejsze z tym że z chłopakiem uzywalismy prezerwatywy i zawsze on je sprawdzal potem czy sa cale ;) Nwm co mam o tym myslec poczekam napewno jeszcze pare dni i najwyzej zrobie test .. co o tym myslicie ?? dodam ze mogla bym ciagle jesc ;/

Prosze o jakies odp

//nie pisz post pod postem, używaj opcji "Edytuj"
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
jak ją sprawdzał zawsze i była ok, to możesz być spokojna, szanse są raczej żadne. Sama sie nakręcasz tym że nie ma okresu przez co spoznia sie on jeszcze bardziej . po 2tygodniach od stosunku (feralnego stosunku) ewentualna ciąża powinna być wykryta, więc zrób go jak najszybciej. Ale ja tam w plemnika ninja przechodzace przez szczelna gumke nie wierze.
 

niuniaaaa92

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Bardzo Ci dziekuje za odp troche mnie pocieszylas.. ale dla świętego spokoju napewno zrobie sobie test ciążowy.. mam nadzieje ze nie bylo zadnego plemnika ninja :) :D hehe
 

ania 84

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
lubelskie
Cześć dziewczyny może mnie pamietacie jeszcze

Byłam wczoraj u profesora z tym moim okresem a raczej jego brak 3 mies. W ciązy na 100% nie jestem, bo to by był już 4 tydz wiec by sie na pewno poznał. Nie mam żadnych torbieli czy innych narośli. Szyjkę macicy mam ładną czystą. Dał mi skierowanie do innego prof który ma mi pomuc szybciej zajść w ciąże bo mam prawie 28 lat a nie mam dzieci. Powiedział ,żę może tu byc coś z jajowodami. Matko mam nadzieje ze nie jakas bezpłodnośc. Wsumie w ciązy kiedyś byłam ale kto wie może cos sie poprzestawiało w organiźmie. Ja juz nie wiem. Mam nadzieje tylko ,że to nic poważnego i że nie długo zajdę w ciąże. A miałam cichą nadzieje ze jednak jestem
smutas.gif
 
Z

zypek84

Guest
Czy wam również wszyscy dobrze radzą? Moja żona dostała radę, by zmienić pastę na taką bez fluoru. Przecież to już całkowity obłęd.
Nie maluj się, nie wychodź z domu, nic nie rób. Masakra...
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Bardzo chciałabym już zajść w ciążę, marzę o tym nieustannie ale jak do tej pory - nie udaję się...Ale nadal wierzę w to, że to tylko kwestia czasu. Chciałam Was zapytać..., czy tylko ja tak bardzo boję się, że będę jeść coś, czego nie powinnam, robić coś, co może zaszkodzić dziecku?:p Im więcej czytam o tym w internecie tym bardziej boję się, że to ponad mnie i moje możliwości...Chociaż tyle,że część mitów została już obalona- http://supersluby.pl/ratunku-bedziemy-mieli-dziecko-fakty-i-mity-na-temat-ciazy-a2261.html mimo wszystko...nadal jest we mnie taki lęk..Może ja po prostu za mało w siebie wierzę? Już sama nie wiem...
 
Z

zypek84

Guest
Mojej żonie znajome i rodzina podpowiadają tyle, że nie może robić zupełnie nic. To przynajmniej wnioskuję ;-)
Nie wiem - czy masz podobnie? Wiem, że należy dbać o swoje dziecko, ale czy nie jest to lekka przesada?
 
R

rabunia89

Guest
Przy ciąży trzeba pamiętać o wszystkim. Wiesz, ile teraz jest poronień? Ile dzieci się nie rodzi?
No właśnie. Tak więc nawet jeśli zmień pastę na taką bez fluoru to wyjdzie tylko na dobre.
Tak, o takich rzeczach również trzeba pamiętać!
 

Marcin #21

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,

W pierwszych dniach ciąży istnieją jakieś inne objawy niż bolące piersi? Kochałem się ze swoją dziewczyną około tydzień przed planowaną miesiączką (okres regularny), stosowaliśmy niestety stosunek przerywany, w którym doszedłem (poza nią) i potem znów penetracja. Okres wg obliczeń miał się pojawić 28go, dziś jest 27, ale brak objaw przedmiesiączkowych poza delikatnym bólem piersi. Boję się, że brak wyobraźni może pociągnąć za sobą konsekwencje... Duża jest szansa na ciążę? Czy faktycznie TO się czuję niemal od razu? Kiedy w takim wypadku, gdyby okres się nie pojawiał można już robić test ciążowy?

Pozdrawiam
Marcin
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Witam,

W pierwszych dniach ciąży istnieją jakieś inne objawy niż bolące piersi? Kochałem się ze swoją dziewczyną około tydzień przed planowaną miesiączką (okres regularny), stosowaliśmy niestety stosunek przerywany, w którym doszedłem (poza nią) i potem znów penetracja. Okres wg obliczeń miał się pojawić 28go, dziś jest 27, ale brak objaw przedmiesiączkowych poza delikatnym bólem piersi. Boję się, że brak wyobraźni może pociągnąć za sobą konsekwencje... Duża jest szansa na ciążę? Czy faktycznie TO się czuję niemal od razu? Kiedy w takim wypadku, gdyby okres się nie pojawiał można już robić test ciążowy?

Pozdrawiam
Marcin

stosunek przerywany nie jest forma antykocnepcji - prejakulat zawiera plemniki, dwa że po wytrysku kolejna penetracja jest jeszcze bardziej ryzykowna bo że tak powiem w kanałach masz jeszcze plemniki i moga wydostać się. W teorii tydzień przed okresem powinien byc nei płodny ale to zależy jak długi jest cykl, bo może się okazać że ma krótki cykl i tydzien przed okresem jest płodny.

są takie testy co po tygodniu wykryja ciaze, ale najlepiej odczekac 1,5-2tygodnie. albo zgloscic sie do ginekologa, on zleci badania krwi i wiadomo prawie odrazu o ciaży.
 

moniamonia

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mam taki problem. Od niedawna jestem w ciąży (pierwszy miesiąc) no i mam okpropnie silne nudności - czasem nawet kilka razy dziennie. Bardzo doceniam takie dni kiedy jednak się nie zdażają te problemy. Podobno jest to 'normalne' no ale jak czytam opisy innych to nie miały AŻ tak często jak ja. Sam fakt tego mnie martwi. Naturalne sposoby nie pomagają, boję się brać jakieś silne leki no bo wczesny etap ciąży a to co lekarz zaleca też nie skutkuje. Na dodatek przeczytałam taki artykuł, który mnie przeraził http://www.objawyciazy.medserwis.pl/index.php?t=14&id_t=7616 .
Nie chcę żeby przez taką głupotę moje dzeicko później cierpiało na jakieś choroby :( Staram się uzupełniać składniki odżywcze ale to chyba nie wystarcza. Jak sobie radziłyście z nudnościami?? Jakaś dieta może pomaga??
 

Michał_19

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czy ogólnemu osłabieniu, senności oraz częstemu oddawaniu moczu powinny towarzyszyć bóle piersi, bądź jakieś inne oznaki?
Tym razem zabezpieczony stosunek w czasie dni teoretycznie niepłodnych skończył się pęknięciem... Od jakiegoś czasu moja dziewczyna jest wyraźnie zmęczona, senna i częściej niż zwykle oddaje mocz. Jednak nie wystapiło ani krwawienie, nie bolą ją piersi. Niekiedy skarży się na bóle mięśni. Kolejny okres powinien być około 24-27 października. Wcześniej dostała delikatnego krwawienia, dwa dni przerwy i normalny okres. (24 września - 26 września). Okres regularny co 29dni. Pocieszam się, że może to być spowodowane jesienną aurą. Czy jeśli doszło do zapłodnienia 30go września, to czy test wykaże już "oficjalny" stan?
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
ale skonczyles w niej czy zorientowales sie wczesniej ze gumka pękła? jesli nie skonczyles, a dzien byl nieplodny to powiedzmy ze niemozliwe, ale jesli te dni byly na prfzelomie plodny / nieplodny, albo skonczyles w niej no to mozliwosc ciazy jest calkiem spora.

test wykrywa ciaze po 7 dniach w 99%
 

Michał_19

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sytuacja była taka, że 26go dostała plamienia... Stosunek odbywaliśmy podczas okresu... Wiem, że wstyd się przyznać, ale podczas obfitego krwawienia. To był chyba dzień 1 października. A 28go dostała "normalnego" okresu. Czy doszedłem w niej... Trudno powiedzieć. Można uznać, że w połowie. Zaraz gdy czułem, że dochodzę to usunąłem członek. Sądzę, że 50% materiału trafiło zanim opóściłem pochwę, z czego jakaś tam część pewnie zatrzymała się na bądź co bądź prezerwatywie. Aktualnie jest 29 października. Niestety nadal brak okresu. Nie wiem czy to plus czy też nie, ale zaczął ją 'pobolewać' brzuch, i piersi stały się odrobinę większe.
Jutro 'zaryzykujemy' i zrobimy test... Oby negatywny...
 

alic

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
mam pytanie dwa dni po okresie kochalam sie z moim chlopakiem pare dni puzniej juz bolaly mnie piersi klucie w jajnikach jak na okres i juz mnie tak bola z 2 tyg.a jeszcze do okresu tydzien czasu, czy moglam zajsc w ciaze???czy po paru dniach zajscia w ciaze mozna juz odczuwac takie bole??? i czy tak krutko po okresie moglam miec dni plodne??? powiem jeszcze ze okolo 2 miesiace temu poronilam:( ale piersza miesiaczke dostalam po 27 dniach od poronienia .co o tym sadzicie ????///////////
 
0

03092010

Guest
mam pytanie dwa dni po okresie kochalam sie z moim chlopakiem pare dni puzniej juz bolaly mnie piersi klucie w jajnikach jak na okres i juz mnie tak bola z 2 tyg.a jeszcze do okresu tydzien czasu, czy moglam zajsc w ciaze???czy po paru dniach zajscia w ciaze mozna juz odczuwac takie bole??? i czy tak krutko po okresie moglam miec dni plodne??? powiem jeszcze ze okolo 2 miesiace temu poronilam:( ale piersza miesiaczke dostalam po 27 dniach od poronienia .co o tym sadzicie ????///////////
ile masz lat?
 
Do góry