Pierwsze (i nie tylko) objawy ciąży

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Jeszcze nie słychać? Pierwsze USG miałam dokładnie 5 tydz 3 dni i serduszko było widać jak pulsuje i bicie także. Normalnie przez USG to się bada:) Czasami też takim urządzeniem bez "ekranika" ale nie wiem jak się zwie.
 

seaton

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
nie napisalam ze nie slychac tylko ze nie slyszalam jeszcze. w takim razie chyba musze go sie zapytac czy moglabym posluchac jak bije serduszko. za 2 tygodnie mam wizyte wiec zrobie tak.
wczoraj bylam na usg i powiedzial mi gin ze jest juz dobrze, ale leki dalej biore. ciesze sie!!!! :D :D :D :D
 

Annaaa0301

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z.
No Witam,
pytam Tylko z czystej ciekawości ..
chodzi o ciąże, a dokładniej o to kiedy można zajść, tzn. jeśli doszło by do wytrysku to w jakim czasie od przewendrowania plemników możemy spodziewać się jakiś oznaków ,że jednak zaszłyśmy w ciążę ? jakie to są objawy ? kiedy już mogę zrobić test albo udać się do ginekologa ?
Mogę liczyć na jakąś podpowiedź ? Z góry dzięki ! ;)
Pozdrawiam.
 

Joan25

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witajcie, mam 24 lata i od miesiąc temu postanowiliśmy z mężem starać się o dziecko, kochaliśmy się codziennie od 10 dnia cyklu (okres mam bardzo regularny - 28 dni) do dziś powinnam mieć owulację i nie wiem czy to tylko moja wyobraźnia, ale od rana czuję ból w dołku, taki ucisk jak przed okresem, teraz również lekki ból piersi - może to na skutek czytania o waszych objawach, ale ból jak przed okresem jest nawet jak się czymś zajmę a tak by chyba nie było gdybym sobie to uroiła, mam ogromną nadzieję, że jestem w ciąży, bo jeśli przyjdzie mi czekać do kolejnego miesiąca to mogę się rozmyślić - ciągle mam wątpliwości czy jesteśmy gotowi, czy nie chcielibyśmy jeszcze trochę pożyć sami, póki co chcę dzidzię, a test mogę dopiero za tydzień lub dwa zrobić... po jakim czasie badanie krwi wykrywa ciążę? Jaki znacie najszybszy sposób by się dowiedzieć?
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Najlepiej ok 10dni od stosunku robić, nie zrażaj się po miesiącu, bo nie tak łatwo zajść w ciążę:) Polecam temat:

http://www.forumowisko.pl/topic/128137-po-jakim-czasie-zaszlyscie-w-ciaze/

Ból piersi i podbrzusza może wskazywać na zbliżający się @.
 

Joan25

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ale ja nigdy takich objawów przed @ nie miałam, a poza tym to by było o ponad tydzień za wcześnie, wiem, że się łudzę, ale może od razu się uda...
 

Mroczna

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
277
Punkty reakcji
9
Miasto
Żywiec
Witajcie, mam 24 lata i od miesiąc temu postanowiliśmy z mężem starać się o dziecko, kochaliśmy się codziennie od 10 dnia cyklu (okres mam bardzo regularny - 28 dni) do dziś powinnam mieć owulację i nie wiem czy to tylko moja wyobraźnia, ale od rana czuję ból w dołku, taki ucisk jak przed okresem, teraz również lekki ból piersi - może to na skutek czytania o waszych objawach, ale ból jak przed okresem jest nawet jak się czymś zajmę a tak by chyba nie było gdybym sobie to uroiła, mam ogromną nadzieję, że jestem w ciąży, bo jeśli przyjdzie mi czekać do kolejnego miesiąca to mogę się rozmyślić - ciągle mam wątpliwości czy jesteśmy gotowi, czy nie chcielibyśmy jeszcze trochę pożyć sami, póki co chcę dzidzię, a test mogę dopiero za tydzień lub dwa zrobić... po jakim czasie badanie krwi wykrywa ciążę? Jaki znacie najszybszy sposób by się dowiedzieć?

Wydaje mi się,że jak masz wątpliwości czy chcesz mieć dziecko to lepiej z tym poczekać,bo dziecko na prawdę dużo zmienia w życiu,wiem po sobie,że momentami to mi się chce ryczeć,czasami to człowiek nawet nie ma czasu zjeść
 

lalunia98

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
dziewczyny Mam pytanie ;) w pierszy dzien okresu musialam wziasc tabletke antykoncepcyjna i chwile po wzieciu jej kochalam sie z chłopakiem i on dostal wytrysku wemnie. czy moge byc w ciazy?? powinnam dostac okres 2 listopada. ale dostalam 29 pazdiernika i to bylo takie lekkie krwawienie a zawsze mam moce. trwalo ono z 3-4 dni. prosze pomuzcie. strasznie zaczeło mnie bolec podbrzusze i lewy jajnik. odczuwam dziwny bol piersi, ostatnio zaczelo mi sie troche robic slabo. ale nie wymiotowalam choc zbiera mnie na to. czy moge byc w ciazy??
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
dziewczyny Mam pytanie ;) w pierszy dzien okresu musialam wziasc tabletke antykoncepcyjna i chwile po wzieciu jej kochalam sie z chłopakiem i on dostal wytrysku wemnie. czy moge byc w ciazy?? powinnam dostac okres 2 listopada. ale dostalam 29 pazdiernika i to bylo takie lekkie krwawienie a zawsze mam moce. trwalo ono z 3-4 dni. prosze pomuzcie. strasznie zaczeło mnie bolec podbrzusze i lewy jajnik. odczuwam dziwny bol piersi, ostatnio zaczelo mi sie troche robic slabo. ale nie wymiotowalam choc zbiera mnie na to. czy moge byc w ciazy??

Nie, nie jestes w ciazy.
 

Mandia

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hmm moje objawy to.
Sutki 3 razy większe(GIGANT)nigdy takich nie miałam i bolą
brzuszek już z tydzień boli(jajnik) raz jeden i raz drugi
dziś czuję pobolewanie jak na okres a okres mam dostać w piątek
jedząc czekoladę zwróciłam ją.
mdli mnie przy jadąc samochodem i jest mi nie dobrze
ogólnie źle się czuję.

3 razy kochałam się(bez zabezpieczenia) raz po okresie i potem jeszcze 2 razy tyle że nie było we mnie wytrysku.
tak wiec w piątek planowany okres teścik zrobię jutro;)

p.s Moje piersi przy miseczce B wyglądają teraz niesamowicie.

Hmm moje objawy to.
Sutki 3 razy większe(GIGANT)nigdy takich nie miałam i bolą
brzuszek już z tydzień boli(jajnik) raz jeden i raz drugi
dziś czuję pobolewanie jak na okres a okres mam dostać w piątek
jedząc czekoladę zwróciłam ją.
mdli mnie przy jadąc samochodem i jest mi nie dobrze
ogólnie źle się czuję.

3 razy kochałam się(bez zabezpieczenia) raz po okresie i potem jeszcze 2 razy tyle że nie było we mnie wytrysku.
tak wiec w piątek planowany okres teścik zrobię jutro;)

p.s Moje piersi przy miseczce B wyglądają teraz niesamowicie.
 

Kasia'84

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Witam:)
Przy pierwszej ciąży wiedziałam że jestem po ok. 2 tyg. A przy obecnej po ok. 1 tyg. :lol: Może to dziwne, ale czułam to. Przy obecnej ciąży od pierwszych dni miałam napady płaczu, kłucie podbrzusza i zauważyłam, że zmienia się wzgórek łonowy "rozlewał się". Obecnie jestem w 4 tyg ciąży. Czuję lekki ból podbrzusza, jak na @ i jestem bardzo senna, na dzień dzisiejszy nie mam więcej objawów (oczywiście poza brakiem @). Ale już się boję mdłości i wymiotów, bo w pierwszej ciąży wymiotowałam od 6-16 tyg. :zly: Zarówno w pierwszą jak i w drugą ciążę udało mi się zajść w pierwszym cyklu starań, aż nie mogę uwierzyć, hehe :D Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie!
 
D

darkshine

Guest
U mnie jedynym objawem ciąży były:
- rosnący brzuch
- pierwszy miesiąc mogłam przespać i wstawać tylko na amu i siusiu
- zgaga
- częste oddawanie moczu
Więcej nic...
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Dwa dni po to nie jest odpowiedni czas na doszukiwanie się objawów ciąży. Zabezpieczenie było?
 
Do góry