Piersi

Status
Zamknięty.

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
D

Dorka123

Guest
a jaka tam baja, ja biorę i działa, na pewno nie liczyłabym na powiększenie o kilka rozmiarów, ale to chyba nikt nie jest naiwny ;) odkąd biorę elevation biust mam jędrniejszy i okrąglejszy, taki fajny noo :p
 

heriffa

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
53
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Warszawa
Walencja ja też tak mam :p Nie zawsze mam czas i chęć ćwiczyć :p heh... A co do innych zabiegów to masaż pod prysznicem. Co prawda nie lubię zimnej wody więc naprzemienne prysznice nie bardzo sobie wyobrażam. Co do suplementów to również uważam że taka baja to nie jest. Czytałam dużo pozytywnych opinii na forum kobiet które brały tabletki np. Breastfast czy elevation. I myślę że to jest tak samo jak z innymi tabletkami. Na jednych działają tabsy z takim składem a na drugich z innym. Nie można od razu podchodzić do tego z negatywnym nastawieniem. Czasem trzeba spróbować. Sama kiedyś brałam i po jakimś miesiącu biust stał się jędrniejszy :)
 
D

Dorka123

Guest
a jeśli do tego dołączyć ćwiczenia to efekt jest murowany, tutaj fajny zestaw akurat się pokazał: http://fitness.wp.pl/multimedia/galerie/go:4/art738.html
widać, temat na czasie, bo artykuł wczorajszy :)
 

heriffa

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
53
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Warszawa
Wiadomo że ćwiczenia to dobra rzecz :) W sumie są dobre na wszystko :) Ale w moim wypadku lenistwo i mróz na dworze wygrały z ćwiczeniami. I jak brałam Breastfast to nie ćwiczyłam systematycznie, raczej opierałam się na masażach czy diecie. Pamiętam że myślałam nawet wtedy nad kupnem karnetu na siłownię, ale poczytałam na forum o ćwiczeniach na biust doszłam do wniosku że będę robić w domu. Heh.. wierzyłam że przemogę nygustwo :p i co? Udało się ale raz na jakiś czas :p heh.. Dobrze że branie tabletek nie wymaga takiego wysiłku ;)
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Dziewczyny ja rozmawiałam z naukową głową i sprawdzałam też składy. Sorki nie przekonacie mnie a skoro jest tyle kobiet które chętnie wydają setki tylko na to bo ponoć działa to tylko gratuluję biznesu. Bez pracy nie ma kołaczy to tak jak super tabsy na odchudzanie.
 
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wałbrzych
Wiadomo że ćwiczenia to dobra rzecz :) W sumie są dobre na wszystko :) Ale w moim wypadku lenistwo i mróz na dworze wygrały z ćwiczeniami. I jak brałam Breastfast to nie ćwiczyłam systematycznie, raczej opierałam się na masażach czy diecie. Pamiętam że myślałam nawet wtedy nad kupnem karnetu na siłownię, ale poczytałam na forum o ćwiczeniach na biust doszłam do wniosku że będę robić w domu. Heh.. wierzyłam że przemogę nygustwo :p i co? Udało się ale raz na jakiś czas :p heh.. Dobrze że branie tabletek nie wymaga takiego wysiłku ;)

To robisz w końcu te ćwiczenia na piersi? Jak one wyglądają? Z hantlami? Gdzieś słyszałam, że właśnie te z hantlami są najskuteczniejsze. Ech, Ty nygusie, nie chce Ci się ćwiczyć? Ja sobie pomyślałam, że gdybym kupiła karnet na siłownię, to miałabym motywację, żeby chodzić, skoro już zainwestowałam i wydałam kasę...

Walencja - jasne, że bez pracy nie ma kołaczy, ale jak tabletki mają porządny skład, są bezpieczne, to jednak muszą mieć wpływ na organizm, i właśnie z ćwiczeniami czy masażami można osiągnąć naprawdę fajny efekt.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A czy w ogóle zauważyliście zeby było widac efekty ujędrniania skóry na piersi po takich tradycyjnych balsamach ,które wcieracie ?
Ja juz nie wiem tak naprawde co wybrac,zeby być zadowoloną.Moja kolezanka co prawda robiła zabieg ujędrniajacy na piersi mezoterapie,i mysle ze to chyba bedzi etez mój następny krok.
 

heriffa

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
53
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Warszawa
od czasu do czasu ćwiczę - babskie pompki (robisz je tak, jak normalne, tylko nie masz wyprostowanych nóg, a ugięte - klęczysz i zginasz ręce tak, żeby piersi dotykały ziemi), albo takie ćwiczenie, gdzie stoisz w rozkroku, składasz ręce jak do pacierza (amen robisz ;)) i z całej siły naciskasz jedną dłonią na drugą - wtedy czujesz, jak klatka piersiowa pracuje. Ale nie mam niestety takiego zaparcia, żeby systematycznie ćwiczyć, tak jak pisałam - brałam Breastfast, żeby ujędrnić biust, więc miałam taką opinię, że tabletki zrobią swoje, a motywacja do ćwiczeń mocno mi przez to spadała, bo zdawałam się ta ten specyfik, a nie moją własną pracę ;)
 
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wałbrzych
A czy w ogóle zauważyliście zeby było widac efekty ujędrniania skóry na piersi po takich tradycyjnych balsamach ,które wcieracie ?
Ja juz nie wiem tak naprawde co wybrac,zeby być zadowoloną.Moja kolezanka co prawda robiła zabieg ujędrniajacy na piersi mezoterapie,i mysle ze to chyba bedzi etez mój następny krok.

Ja generalnie wcierałam sobie balsamy, ale miałam wrażenie, że głównie te ruchy, które wykonuję, taki "pseudo - masaż" ma kluczowe znaczenie, bo same kremy czy balsamy jakoś nie przynosiły furory. Ale na pewno cośtam dają, jednak skóra była fajniejsza po nich. Mezoterapia gdzieś mi się o uszy obiła, ale co to dokładnie jest? Na czym polega?


od czasu do czasu ćwiczę - babskie pompki (robisz je tak, jak normalne, tylko nie masz wyprostowanych nóg, a ugięte - klęczysz i zginasz ręce tak, żeby piersi dotykały ziemi), albo takie ćwiczenie, gdzie stoisz w rozkroku, składasz ręce jak do pacierza (amen robisz ) i z całej siły naciskasz jedną dłonią na drugą - wtedy czujesz, jak klatka piersiowa pracuje. Ale nie mam niestety takiego zaparcia, żeby systematycznie ćwiczyć, tak jak pisałam - brałam Breastfast, żeby ujędrnić biust, więc miałam taką opinię, że tabletki zrobią swoje, a motywacja do ćwiczeń mocno mi przez to spadała, bo zdawałam się ta ten specyfik, a nie moją własną pracę

A te babskie pompki bardziej wpływają na wygląd biustu niż takie standardowe, powiedzmy - męskie pompki? W sumie chciałam Ci pocisnąć, że leń jesteś, skoro zdałaś się na tabletki, a nie ćwiczyłaś, ale z drugiej strony - skoro osiągnęłaś zamierzone efekty tak czy siak, to to jest chyba najistotniejsze, a nie to, jak je osiągnęłaś ;)
 

szaramyszka

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2011
Posty
42
Punkty reakcji
1
Wiadomo że ćwiczenia to dobra rzecz :) W sumie są dobre na wszystko :) Ale w moim wypadku lenistwo i mróz na dworze wygrały z ćwiczeniami. I jak brałam Breastfast to nie ćwiczyłam systematycznie, raczej opierałam się na masażach czy diecie. Pamiętam że myślałam nawet wtedy nad kupnem karnetu na siłownię, ale poczytałam na forum o ćwiczeniach na biust doszłam do wniosku że będę robić w domu. Heh.. wierzyłam że przemogę nygustwo :p i co? Udało się ale raz na jakiś czas :p heh.. Dobrze że branie tabletek nie wymaga takiego wysiłku ;)

Ćwiczenia to dobra rzecz, gdyby nie wymagały tyle wysiłku ;) Ależ my teraz idziemy na łatwiznę - zamiast godzinami ćwiczyć, biegać skakać, wolimy łyknąć tabletki, które za nas odwalą czarną robotę ;) Ale zgadzam się z opinią wyżej - że sam efekt jest najistotniejszy, a nie droga do tego osiągnięcia ;]
 

heriffa

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
53
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Warszawa
A te babskie pompki bardziej wpływają na wygląd biustu niż takie standardowe, powiedzmy - męskie pompki? W sumie chciałam Ci pocisnąć, że leń jesteś, skoro zdałaś się na tabletki, a nie ćwiczyłaś, ale z drugiej strony - skoro osiągnęłaś zamierzone efekty tak czy siak, to to jest chyba najistotniejsze, a nie to, jak je osiągnęłaś ;)

hehe, aż taki leń nie jestem, bo staram się wykonywać różne ćwiczenia dla własnego zdrowia, tylko, że nie jest to systematyczne i jakieś spójne, po prostu raz takie, raz siakie ;) zresztą nie wiem, ile bym musiała robić te ćwiczenia na biust, chyba ze sto lat, żeby był jakiś efekt, bo jak potem o nich poczytałam, to opinie są właśnie takie, że to żmudna robota... :/ tak więc dobrze w sumie, że zdecydowałam się na Breastfast, bo te ćwiczenia na biust mogłam sobie odpuścić, a zacząc robic inne, bo np. mój brzuch tez zaczął wymagać uwagi :p
 

shejker

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Podobno mycie naczyń pomaga - ponieważ myjąc je napinasz mięśnie klatki piersiowej.
 

Zdrowa Uroda

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Niezłe efekty daje zimny natrysk na biust codziennie rano, przynaimniej po 1 min na każdą pierś no i oczywiście dobry preparat nawilżający skórę.
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Też mam niewielki biust i owszem, często myślę o tym, że fajnie byłoby mieć większy, jednak zdaję sobie sprawę.., że żeby tego dokonać musiałabym przytyć a wolę mieć figurę okej i trochę mniejsze piersi niż potem mieć problemy z kręgosłupem no i...z obwisłym biustem, że nie da się ukryć, że w przypadku dużych piersi to nieuniknione...Zastanawiam się tak teraz..., czy któraś z Was jest może po karmieniu piersią? Czytałam ostatnio o tym troszkę...http://supersluby.pl/index/szukaj/page/2/query/biust/type/szukaj/page/1/query/biust/type/art i zastanawiam się, czy to wszystko rzeczywiście tak wygląda i czy są jakieś wyjątki od reguły?
 
Status
Zamknięty.
Do góry