Piersi

Status
Zamknięty.

martak506

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
211
Punkty reakcji
2
No jak mowilam mnie sie takie balony nie podobaja, ale wlasnie czasem nawet lubimy male cycki a zakochujemy sie w kobiecie z duzymi lub na odwrot. To nie ma tak duzego znaczenia. Ale.. obciazenia tez wspolczuje, bo ja mam C, a dla mnie czasem to juz pewne obciazenie a co dopiero E lub F.
Tylko Brave pokazuj zonie, ze Tobie jej piersi sie mega podobaja, bo takie operacje plastyczne roznie chgirurgom wychodza ;)
Moja mama miala D, ale przytyla i ma E. Naprawde ogromne , nieestetyczne ;) chcialaby mniejsze hehe
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
trollu, żona ma koleżankę, w której przypadku można mówić o kalectwie: rozmiar M, to są już duże kilogramy do dźwigania...
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
moze wujek google ci pomoze ;)

prawda ,ze operacje wychodza chirurgom roznie ale to na prawde nie jest dobre dla zdrowia . wiec ma sie do wyboru operacje lub kalectwo
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
wujek google i ciocia wiki
http://pl.wikipedia.org/wiki/Biustonosz (rozmiary)

a co do operacji, to zmniejszanie jest akurat dużo bardziej inwazyjne niż powiększanie
przy rozmiarach typu M i dalej to szczerze mówiąc bym sie na miejscu takiej kobiety zastanawiał
a rekordowy naturalny waży ponoć 40kg...
masakroza...
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
o zesz . :mruga: przerazajace . jak kregoslup wytrzymuje takie obciazenie ???

juz nie mowiac o kwestii estetycznej ;)
 

martak506

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
211
Punkty reakcji
2
M to po prostu istne kalectwo i baaardzo rzadko wystepuje, najpredzej wtedy gdy babka sobie cycki powiekszy. I chyba nie ma takiego komu by sie to podobalo, zareczam. Tym bardziej Tobie Trollu jak gutujesz raczej w normalnych gabarytach.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
M to po prostu istne kalectwo i baaardzo rzadko wystepuje, najpredzej wtedy gdy babka sobie cycki powiekszy. I chyba nie ma takiego komu by sie to podobalo, zareczam. Tym bardziej Tobie Trollu jak gutujesz raczej w normalnych gabarytach.

wierze, z tego co kojarze to mi sie podobaja A-C dalej juz sie roznie z tym bywa ;)
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Ogólnie najwięcej facetów gustuje w C, tylko że jest to jedna literka. Np. 65C odpowiada miseczce z 75A i jest małe, zaś np jakieś 90C to już jest spory obwodzik i kobieta należy do bardziej pulchnych. Tak więc czas się posługiwać dwoma wymiarami.
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
im większa liczba przed literą tym kobieta większa ale nie wiem który facet ma ochotę tak bardzo się w to zagłębiać . poza tym C to jest chyba taki rozmiar w sam raz . średni . i nie stanowi takiego obciążenia ;)
 

Lusiek276

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ja noszę B, ale tylko na jednej stronie, bo drugi to A :/ Duża dysproporcja, ale nic z tym na razie nie zrobię, tak więc mi się jeden ma luzy w miseczce. Jakby tej dysproporcji nie było to bym nie narzekała, B nie jest złe, chociaż przy mojej budowie C by trochę lepiej wyglądało.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
akceptacja, to jest to
ale i tak każda kobieta (prawie) jest nie zadowolona...
 
Status
Zamknięty.
Do góry