Piercing U Mężczyzn..

Piercing u mężczyzn..

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
byl to kolczyk leczniczy, zalozony wtedy na miejscu. a uczolona nie moge byc bo mam juz wczesniej cztery kolczyki zalozone z tego i nic sie nie dzialo
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja właśnie wróciłem do domu po przebiciu. Przekłucie trochę bolało, ale tylko przez chwilę, no ale gruby wenflon był (chyba 1,6 albo 1,8). Nie krwawiło w ogóle. Teraz trochę piecze, ale idzie z tym żyć. Nie ma żadnej opuchlizny ani obrzęku. A przebiłem chrząstkę w miejscu, gdzie czarna kropka opisana jest [conch]:
ucho.jpg


I wstawiłem takiego labreta z kolcem:
418905.jpg
 

katasia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
446
Punkty reakcji
0
Miasto
inąd
Ja jestem przeciw, chłopak to nie laleczka. Takie jest moje zdanie, nie lubię tego u nich i tyle.
 

krystek2165

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wg mnie to u chłopaka kolczyk może być tylko we brwi, wardze lub brodzie. Ja dopuszczam tylko to. W uchu to wygląda tak średnio. Co do innych części ciała to przesada. W sutku fuuj! Zależy też czy pasuje mu.

Mi się zamarzyło mieć kolczyk w języku, ale szybko zmieniłem zdanie. Teraz chciałbym mieć w brwi. Jednak na to musiałbym sobie poczekać trochę, aż uzbieram sobie funduszy. Niestety u mnie nie ma takiego salonu percingu. Najwyżej pojadę za rok na wakacje do kuzynki i se jakoś załatwię ten kolczyk :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A mi się kompletnie nie podoba u chłopaka kolczyk w wardze. Dla mnie to jakieś kobiece takie. Jeśli już chodzi o twarz to tylko w brodzie ;)
 

monika181

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dom --- siedzące :D
w brwi ok....w uchu sutku i na penisie ?!bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :mruga: to dla mnie nie porozumienie
 

Modernalbert

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam Zwolennikow jak i przeciwnikow piercingu ja mam cos takiego i bardzo lubie gdy kobieta ma cos podobnego
 

Attachments

  • 01.JPG
    01.JPG
    21,7 KB · Wyświetleń: 74
  • 2.jpg.jpg
    2.jpg.jpg
    126,2 KB · Wyświetleń: 90
  • IMG_2427.JPG
    IMG_2427.JPG
    200,5 KB · Wyświetleń: 77

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Hej spodobal Mi sie kolczyk w uchu a bardziej szczegółowo industrial , Chcialbym sobie go zrobic . W zwiazku z tym mam kilka pytan .
Czy przekłucie boli ?
Jaki czas po przekłuciu boli ucho i jak mocno ?
 

rosalie0605

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2010
Posty
66
Punkty reakcji
2
Miasto
Rochester
Podoba mi się jak facet ma kolczyk w wardze, brodzie czy języku nawet w uszach, ale kolczyki w brwi normalnie mnie wnerwiają...bo facet wygląda jak ciota <moim zdaniem>.
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
U facetów kolczyki w brwi, brodzie i uchu (zależy jakie) mogą być. Sam się zastanawiam nad kolczykiem w brwi, ale matka mi powiedziała, że jak zrobię to mnie z domu wyrzuci :D Czyli zrobię, jak uskładam kasę :D
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Jeśli to nie są przebicia typu lobe ze świecącymi się, jak psu jajca klejnocikami.. to czemu nie. :) Mi najbardziej podobają się u mężczyzn tunele... i tak już mi chyba pozostanie do końca życia.
 

canonier

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
a co myślicie o nausznicy na ucho? czy to gejowskie?
czy nausznice są tylko dla kobiet?

wizualnie widzi mi się to i chcę coś takiego założyć. co o tym sądzicie.?

http://allegro.pl/versil-srebrny-kolczyk-nausznica-i1302939881.html
http://chce.to/content/myrmika/big.59860.4E0017C8-D413-4104-BA1A-90A845B16F62.jpg


(dodam tylko, że jestem 100% hetero) :]
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Spotkałam się już w swoim życiu z mężczyznami naznaczonymi nausznicami i powiem Ci tak.. jeśli dobry wybór, ciekawy i adekwatny wzór, to czemu i nie. :) A jeśli chodzi o samo zdobycie.. to raczej jestem przeciwniczką allegro, więc jeśli już przez internet, to ja osobiście polecam stronę arif.pl, jak najbardziej sprawdzona, a i różnorodny asortyment, warto zerknąć. Pozdrawiam. :)
 

arekceg

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
jestem jak najbardziej za kolczykowaniem całego ciała i u faceta i u kobiety. indywidualny wybór i kwestia gustu. Sam jako facet mam dwa przekłucia w lewym uchu - jedno to standardowy Lobe przeznaczony pod rozciąganie z drugi to zwykły Conch z kulką. Następne planuje jakieś surfejsy, zobaczymy :)

TAK O


przepraszam za "mega elo" wyntadżowy efekt zdjęciowy ale domyślna aplikacja od aparatu mi się buntuje >_<
 

Śmiech

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
ja mam 14 lat i pewni nie uwierzycie ale mam takich spoko rodziców ze mi pozwolili w sutkach zrobiś jestem z nich bardzo zadowolony:):).i jeszcze chyba w luku brwiowym zrobie ale lewym:p
 

Blackthorn

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2010
Posty
63
Punkty reakcji
1
Miasto
Phraxos
A ja jestem przeciw, nie lubię i nie podoba mnie się całe to żelastwo...Kropka.

Do przebijania skóry czymkolwiek nikt mnie nie namówi.

A. I napiszcie coś na temat piercingu Modernalberta, bo tak się chłopak postarał z tymi zdjęciami, a tu żadnego komentarza... :)
 

RainbowUnicorn

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
54
Punkty reakcji
3
Mi się to bardzo podoba.Wszedzie.
I tunele są mega.

Hej spodobal Mi sie kolczyk w uchu a bardziej szczegółowo industrial , Chcialbym sobie go zrobic . W zwiazku z tym mam kilka pytan .
Czy przekłucie boli ?
Jaki czas po przekłuciu boli ucho i jak mocno ?
to zależy. Ja robiłam sobie sama i nawet nie poczułam przekłucia. Później przez ok. dwa tygodnie musisz uważać na zdejmowanie i zakładanie ubrań bo jak się zaczepi to jest nieciekawie. Standardowo dziurka powinna zagoić się w pełni do ok. 2 mieś. U mnie zajęło to tylko jeden bo jestem kocurem.
 
Do góry