Piercing U Mężczyzn..

Piercing u mężczyzn..

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

FiKuSiK

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Chcialbym sobie zrobic kolczyk w brwi na wakacje tylko mam problem ;) , lepiej kolec czy kulke i w ktorej brwi prawa czy lewa prosze o pomoc ;D
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31

Jeśli kolczyk w uchu u faceta, to tylko ten ostatni... Te kolczyki 'kółka', które ty podałeś są w miarę ok, ale takie zwykle złote, sa strasnzie wieśniackie. Pamiętam, że kiedyś w H&M były właśnie takie, jakie ty podałeś jako czwarte, tylę, zę na magnes, według mnie to dobry sposóbczy dobrze się w nich wygląda itp. :)
 

bogusxxxx

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Miasto
Kłecko
Osobiście nie miałbym nic przeciwko temu, aby zrobić sobię kolczyk w jednyh uchu, czy w brwi ;) Oczywiście mam na myśli małe kuleczki ^^

Ale szczerzę, to wolę faceta bez kolczyków :) Narazie nie planuję kolczyka, ale później... kto wie :D :p
 

Muc13k

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dukla
po przemyśleniu sprawy kupie sobie taką małą kuleczkę bo tamte za duże i rzeczywiście wieś tylko. Matkę już przekonałem teraz tylko ojca i wypasik.

http://allegro.pl/item202975399_kol...onia_8mm.html[/utl] może taki będzie fajny??
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
ja tam nie lubie u facetow kolczykow w uszach... ew brew jak juz koniecznie musi byc..
 

kris1802

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
hej!jestem facetem i przeciw kolczykom nic nie mam zwłaszcza,że sam mam ich kilka-w uszach,w sutkach i w pępku.Nie uważam się za żadenego zboczeńca ani nie jestem gejem-chłopców nie lubię!Kolce noszę dlatego bo sprawia mi to przyjemność a inni niech patrzą na to jak chcą!!
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
heh zależy jak co komu :p bo niektórym pasuje, a niektórym nie. myślę, że z umiarem wszystko ładne ;)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
hmm mi sie podoba u gościa to w brwi języku i uchu i tyle...
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Ja mam dopiero 13 lat i już planuję kolczyk w wardze :D Według mnie kolczyki u facetow nie są złe, pod warunkiem że są w brwi, wardze, nosie, języku. Nienawidzę kolczykow w uszach u faceta.
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
w brwi mi się podobają.
w innych miejscach jakoś nie bardzo.
czasem w uchu, ale to zależy od danej osoby, czy jej to pasuje, czy nie. :]
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
u chłopaków w wardze mi się bardzo podobają. ale jak są po prawej i lewej stronie. na środku według mnie fe to wygląda.
i w brwi są ładne. tylko nie każdemu kolczyki pasują ;]
tak btw to jeszcze tunele są niezłe ^.^
 
Do góry