Piękno ciała - grzech?

Status
Zamknięty.

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
Ja się zdziwiłem, że ktoś wierzy w to co ty. Dla Ciebie może nie ma różnicy czy jaką ma osobowość, i czy jest kretynką czy raczej inteligentną kobietą (bo pewnie nawet nie widzisz różnicy), liczy się tylko kształt tyłka i wielkość cycków.
No ale chyba nie zaprzeczysz Raoul D, że wygląd i pierwsze wrażenie na początku grają największą rolę i to po tym na początku oceniamy człowieka? No, chyba, że ty od razu potrafisz wejrzeć we wnętrze danego człowieka. Jeśli tak, to ja rzeczywiście chylę czoła i uznaję Twoją wyższość nade mną-zwykłym-zwierzem.

Jak widać na przykładzie Victora nie wszycy się aż tak różnią od zwierząt.
Effatha, nie sądzisz że on mógł mnie obrazić? :D
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
No ale chyba nie zaprzeczysz Raoul D, że wygląd i pierwsze wrażenie na początku grają największą rolę i to po tym na początku oceniamy człowieka?
Nie zawsze, ale najczęściej tak. Najpierw się ocenia wygląd, a potem patrzy się na osobowość. Lecz nie znaczy to, że wygląd jest ważniejszy, i że osobowością nie można nadrobić wizualnych "zaległości".
Effatha, nie sądzisz że on mógł mnie obrazić?
Z tego co pisałeś, osobowość nie ma dla Ciebie żadnego znaczenia, więc porównanie do zwierzęcia jest tutaj jak najbardziej na miejscu.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Nikt w Krk nie zabrania patrzeć na drugiego człowieka. Chyba że mówimy tu o pożądliwym spojrzeniu, to już grzech... Więc chyba dlatego Kościół tego nie popiera
Czyli jak jakaś dziewczyna mi się bardzo podoba i mam na coś ochotę, to już grzech? Oj, to ile razy ja grzeszę w ciągu dnia. :mruga:
 

SkrawekTęczy

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
31
No ale chyba nie zaprzeczysz Raoul D, że wygląd i pierwsze wrażenie na początku grają największą rolę i to po tym na początku oceniamy człowieka? No, chyba, że ty od razu potrafisz wejrzeć we wnętrze danego człowieka. Jeśli tak, to ja rzeczywiście chylę czoła i uznaję Twoją wyższość nade mną-zwykłym-zwierzem.
tak, tak znów spotykam się z takim podejściem Victora do atrakcyjności fizycznej, a wnętrza człowieka.


Z tego co pisałeś, osobowość nie ma dla Ciebie żadnego znaczenia, więc porównanie do zwierzęcia jest tutaj jak najbardziej na miejscu.
:D
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
To nie jest naturalny odruch, owszem, jeśli idziesz ulicą i mówisz, że ładna dziewczyna idzie, ale nie ma w tym podtekstów typu: "ale dupa, fajnie byłoby z nią...." to ok, ale jeśli te podteksty się już pojawiają to nie jest to w porządku... to znaczy, że z nami jest coś nie tak
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Jesli ich nie ma to znaczy ze z nami jest coś nie tak! Nie wiem ale wydaje mi się ze chrzescijanstwo chce aby wierzący byli inni, lepsi od reszty, nie mieli "brudnych" mysli ktore w rzeczywistosci są czyste.
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Ale ja nie grzeszę, ale oczywiscie według religi każdy mój ruch w moim zyciu to grzech!
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
To jak sobie mysle ze panienka jest fajna dup.a itp to to ma doprowadzic do zlych czynow? W jaki sposob?
 

oneblue114

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska
no jak sobie myślisz że fajna du.pa to raczej nie jest grzech ale jak sobie jużmyślisz o tym jak sie z ''kochasz'' to juz jest grzech....
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
No a jak tak pomysle to do doprowadzi do zlych czynow? w jaki sposob?
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
To nie jest naturalny odruch, owszem, jeśli idziesz ulicą i mówisz, że ładna dziewczyna idzie, ale nie ma w tym podtekstów typu: "ale dupa, fajnie byłoby z nią...." to ok, ale jeśli te podteksty się już pojawiają to nie jest to w porządku... to znaczy, że z nami jest coś nie tak
Jest naturalny, każdy zdrowy chłop tak powie, także nie wymyślaj. ;)
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Ciebie kolego też.
Za to że przyznałem armusience rację, czy za to że napisałem, że obrażania się (przynajmniej za takie pierdoły) jest głupotą?
Cóż jak już pisałem, zawsze możesz raportować mój post, ale wątpię aby zostało to pozytywnie przez modelatora rozpatrzone.

Wracając do tematu. Wydaje mi się że bez jakiegoś pożądania nie przetrwalibyśmy jako gatunek. Jest ono narzędziem bardzo... hmm... motywującym.
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
To jak sobie mysle ze panienka jest fajna dup.a itp to to ma doprowadzic do zlych czynow? W jaki sposob?

A choćby w taki, że myśląc o tej dziewczynie możesz się masturbować, a to jest grzech!!

no jak sobie myślisz że fajna du.pa to raczej nie jest grzech ale jak sobie jużmyślisz o tym jak sie z ''kochasz'' to juz jest grzech....

dokładnie tak ;P
 

Effatha

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
1 818
Punkty reakcji
0
Za to że przyznałem armusience rację, czy za to że napisałem, że obrażania się (przynajmniej za takie pierdoły) jest głupotą?
Cóż jak już pisałem, zawsze możesz raportować mój post, ale wątpię aby zostało to pozytywnie przez modelatora rozpatrzone.
Wracając do tematu. Wydaje mi się że bez jakiegoś pożądania nie przetrwalibyśmy jako gatunek. Jest ono narzędziem bardzo... hmm... motywującym.
Tak jak piękno ciała ludzkiego może zachwycać,tym bardziej zachwyca piękno duchowe,kultura języka,poprawna polszczyzna bez wulgaryzmów.Ja donosicielstwem się nie trudnię,tylko apeluję do Twojego dobrego(o czym nie wątpię)wychowania.Pozdrawiam i życzę unikania wulgarnych i ordynarnych słów w postach.
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Tak jak piękno ciała ludzkiego może zachwycać,tym bardziej zachwyca piękno duchowe,kultura języka,poprawna polszczyzna bez wulgaryzmów.Ja donosicielstwem się nie trudnię,tylko apeluję do Twojego dobrego(o czym nie wątpię)wychowania.Pozdrawiam i życzę unikania wulgarnych i ordynarnych słów w postach.
Zapamiętam, a teraz mógłbyś odpowiedzieć na moje pytanie. Czy może jak zwykle wolisz unikać odpowiedzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry