Patriotyzm

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Shmondon już Cie miałem zbluzgać ale doczytałem do końca. Racja. To my jesteśmy Polską. Ale kto w takim razie głosuje na debili i oddaje im władzę ? Masoni ? Debili czyli od czrwonych po Romka, byłego nacjonalistę.
 

Gamal

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Patriotyzm to też używanie bez wstydu ojczystego języka.
Gamal a Tobie to dedykuję fragment z płyty Potopu.

" A ci którzy nie chcą
przelać krwi za kraj
niech w....lają
my nie chcemy was . "

Szczerze mówiąc ja też nie chcę was. Kraj mam głęboko gdzieś. Tak samo jak język, tradycję itp. Urodziłem się tutaj i tutaj żyję, ale nie czuję z tego powodu nic szczególnego. Jestem człowiekiem pragmatycznym - chcę mieć dom, samochód, poczucie bezpieczeństwa itp. I nie zależy mi ani na biało-czerwonej fladze, ani na orzełku ani na "ż z kropką". To wszystko jest manipulacja. Ludziom wmawia się, że to ważne, po to aby ich aktywizować do działań które im osobiście są na nic. Powiedz szczerze - jaka to różnica czy flaga jest biało-czerwona czy zielono-niebieska? Rusza Cię to? Nie masz poważniejszych zmartwień?
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
To już teraz wiem kto podpisywał volkslistę !!!!!!!!!
 

Gamal

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
To już teraz wiem kto podpisywał volkslistę !!!!!!!!!


Ba! Pewnie, że bym podpisał. Miałbym pójść do gazu w imię "ó z kreską" i orła białego?
Sorry, ale ja chcę żyć! Nie ma dla mnie znaczenia czy będę Polakiem, Czechem, Niemcem, Żydem czy Szkotem. To wszystko jest nieważne. Dzieli się ludzi sztucznie mówiąc "jesteś Polakiem/Rosjaninem/Żydem etc." A jaka to różnica? Jaka różnica czy moim godłem jest orzeł, wrona czy kanarek? Jaka różnica, czy flaga jest biało-czerwona, zielono-niebieska czy czarna? Czy to ma jakieś praktyczne znaczenie?
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
"Zbyt mało jest ludzi wierzących w ten kraj,
tak kruche są więźi łączące dziś nas,
złamane poglądy nie dają nam żyć,
a przecież nasz honor to trwać tu i być."
Honor - Nasz honor
Nawet NS mogą być patriotami Gamal.
 

Gamal

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Ale ja się Ciebie pytam po co być patriotą? Jaki to ma sens? Dlaczego mam kochać kawałek planety, 2 kolorową płachtę materiału i obrazek przedstawiający ptaka z koroną? Po co?
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Shmondon już Cie miałem zbluzgać
:czytaj: :police: "Wiązanki" prosimy przesyłać na PW, dziękuję za uwagę... :D

Gamal no to zgadzamy się w zupełności...

Ja nigdy nie byłem, nie jestem i nie będę patriotą, obojętnie czy mieszkałbym w Polsce, w Niemczech, w Ameryce czy w Chinach...

Patriotyzm to wymysł władzy, manipulowanie ludźmi, fałszywe złudzenia oraz przywiązanie do nic nieznaczącyh rzeczy:
(jak Gamal napisał) kawałka planety, płachty materiału i obrazka przedstawiającego ptaka z koroną...
:phi:
 

Baalberith

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Cel patriotyzmu? Honor. Dla was może to pusta fraza, ale nie dal mnie. Honor, historia, tradycja.
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Honor?
Ja chce mieć tylko rodzinę, pracę, dom, samochód, zaplecze finansowe i poczucie bezpieczeństwa...
Kraj mnie absolutnie nie obchodzi...

Historia i tradycja mnie nie obchodzą...

a Honor? w XXIw. honor? Oczywiście, honor osobisty, ale za mój kraj płakać zamiaru nie mam... :phi: zresztą to nie mój kraj...
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Jestem tolerancyjny, ale patrioci to dla mnie chorzy ludzie, zaślepieni i otumanieni przez władzę...
 

Baalberith

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Gamal - nie. Mi honor każe być patriotą. I jestem nim.

Locke - doprawdy, całkowita racja. To właśnie Jaras i Lechu zaślepili mnie, to Lech Wałęsa zaszczepił we mnie patriotyzm, bo odrodził mój kraj! Tak. To byli oni. Oni mnie otumanili.
Bredzisz.
Patriotyzm, co było już powiedziane, to szacunek dla tradycji, dla ojczyzny. Nie dla władzy.

Masz w :cenzura:e ojczyznę? To nie twój kraj? To won. Im mniej takich, tym Polska lepsza.
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Gamal ja się z Tobą w zupełności zgadzam...
Patriotyzm podchodzi już pod fanatyzm w imię państwa, patrioci są zdolni zrobić wszystko za państwo...
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
SS-mani twierdzili dokładnie to samo. Honor, ojczyzna etc. I w imię tego wrzucali ludzi żywcem do pieców. Oto do czego prowadzi bzdurna ideologia.
No takiej bzdury to ja nie widziałem od dawna. A w piecach pewnie polankami palili. Ty podaj mi jedne wiarygodne źródło historyczne w którym czarno na białym pisze o tym co sugerujesz. Tylko tytuł, autor i która strona, bo jestem strasznie ciekawy.

Locke masz rację po co być patriotą, kochać ten kawałek ziemi. Po co żyć dla niego. Po co żyć dla kogoś. Po co mieć dzieci. Przecież to też obowiązek. Po co mieć żonę. A jak zachoruje i będziesz musiał się opiekować ? Po co Ci to. Aby przelecięć jakąś lalę
lepiej być wolnym. I nie znudzi Ci się. I bez zobowiązań. A po co tu siedzieć. Jedź do jakiegoś wyemancypowanego kraju, gdzie patriotyzm to skansen. Tam dopiero poczujesz , że oddychasz świeżym powietrzem. I koniecznie weź Gamala.
A honor? Jak już będziesz w tym raju to zapomnisz, że takie słowo istnieje.
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
outremer jak mamy się obrzucać słowem, to przynajmniej na PW, a nie tutaj, a Twoje sztuczki są daremne, bo i tak mnie nie przekonasz...

Jak chcesz to bądź sobie patriotą, bądź patriotą i nawet giń za Kaczyńskiego, giń za Leppera, giń za Giertycha, oni niech sobie napełniają kieszenie a Ty walcz i giń za Polskę, tylko wiesz co? Jak będziesz na łożu śmierci to oni wszyscy (cała władza) i cały kraj wypną się tyłem do Ciebie, ale najpierw będą Ci się smiać prosto w py.sk, że byłeś taki głupi... i uwierzyłeś w tak beznadziejny twór jakim jest patriotyzm
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
ej kolego Outomer ty musisz uważać bo cie czerwoni i inne lewaki do więzienia na 3 lata zaraz zamkną tak jak Davida Irvinga w Austrii
 

Gamal

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
No takiej bzdury to ja nie widziałem od dawna. A w piecach pewnie polankami palili. Ty podaj mi jedne wiarygodne źródło historyczne w którym czarno na białym pisze o tym co sugerujesz. Tylko tytuł, autor i która strona, bo jestem strasznie ciekawy.

To już podpada pod kłamstwo oświęcimskie, więc uważaj.
Dowód?
http://img297.imageshack.us/my.php?image=ww2179nl6.jpg (ludzie o słabych nerwach nie klikać!!)
Chcesz w książce?
Stanisław Gać, „7 Dywizja Piechoty” strona 340 i następne - tam jest opis spalenia przez Niemców żywcem polskich jeńców wojennych we wsi Podgaje oraz protokoły z sekcji zwłok.
 

Baalberith

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Locke - zrozum w końcu, że patriota nie walczy za rząd, tylko za kraj. Polska ma ponad tysiąc lat historii. Jeśli uważasz, że cztery lata kaczyzmu mogą zmienić czyjś patriotyzm... bez komentarza.

Jeśli, niech będzie, outremer będzie umierał wiedząc, że swoje życie poświęcił Ojczyźnie - to jestem pewien, będzie szczęśliwy. Będzie człowiekiem honoru. I cóż znaczyć będzie dla niego rzekomy śmiech obecnej władzy (ten argument jest zresztą śmieszny).

Gamal - chrzanisz. Co mnie obchodzi, co robili lub czego nie robili SSmani? Nie jestem Niemcem sprzed lat 50, jestem Polakiem i żyję w tej Polsce, tu i teraz - Polsce która potrzebuje ludzi honoru, patriotów. Kocham tą ziemię, która wieki temu chłonęła krew pierwszych Słowian. Ja kocham kraj. Honor to nie bzdura. Patriotyzm to bzdurna ideologia tylko w waszych ustach. Wbiłeś sobie do swojej głowy, że patriotyzm prowadzi do jakichś chorych dewiacji, cóż za szaleństwo! Wrogów kraju niszczyć należy, ty nie niszczysz ludzi którzy zagrażają temu co kochasz?
Jeśli masz gdzieś Polskę, to wyjedź stąd, naprawdę, nie jesteś tu potrzebny. Jedź tam, gdzie nie będziesz musiał narzekać na rząd, jedź i pluj na swoją Ojczyznę, śmiej się z niej. Wyrzuć swój honor. Wyrzuć wszystkie wartości na którym budowana była tradycja patriotyzmu, zdepcz to i spal! Ciesz się wolnością wraz z tobie podobnymi. Ale między tych, którzy kochają Ojczyznę, nie wracaj. Bo nie jesteś w stanie tego zrozumieć.
To patrioci mają wyprany mózg? Nie, to ci, którzy patriotyzm z błotem mieszają są szaleni.
 
Do góry