Pary Nie Do Pary...

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
Moi ZŁOCI... Chciałabym abyście dodali tu swoje opinie na temat : ładna dziewczyna + brzydki chłopak, ładny chłopak + brzydka dziewczyna. Wiem, że to brzmi troche prostacko... ale nie mam nic złego na myśli. Mój chłopak nie należy do najpiękniejszych, ale kocham go najbardziej na świecie i nie zamienie go na nikogo innego, tylko czasem gdy jesteśmy gdzieś razem słysze nienajlepsze uwagi w naszym kierunku i jest mi przykro z tego powodu...

Co Wy na to??? Może ktoś jest w podobnej sytuacji ???
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
A czy to źle ze ty super dla wszystkich wziełas tego błe dla kazdego i jest wam z tym dobrze? Czy wy chodzicie dla siebie czy dla innych zeby o was mówili? Jezeli jesteście razem to zamknijcie sie w waszym swiecie i nie zwracajcie uwagi na chamskie zagrywki bo oni nawet nie wiedza o kim mówią bo oceniaja kazdą ksiazke po okładce a nie po treści i jak widze takich gości to az sie we mnie gotuje. Oby jak najmniej takich na świecie.

Pozdro dla wszystkich "Niedopasowanych" .
 

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
Danielku ja znowu taka super to nie jestem i są ludzie którzy mnie nie lubią przez mój charakter... Czasem sama się dziwie co mój chłopak we mnie widzi jak ja potrafie byc taka upierdliwa i wkurzająca, zyjemy tylko dla siebie, on ma piękną dusze i jest najwspanialszy na świecie. jest bardzo dobry i wszyscy nasi znajomi go lubią . właśnie dlatego nie potrafie zrozumieć czemu inni ludzie oceniają nas za wyglad a nie za to kim jestesmy... i nie chodzi tu tylko o mnie ale takze o innych ludzi, takze tych samotnych...
 

DooniA

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
141
Punkty reakcji
0
Daniel popieram ... zyjecie dla siebie a nie dla innych
uroda w koncu przeminie a zostanie to co w srodku
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Daniel popieram ... zyjecie dla siebie a nie dla innych
uroda w koncu przeminie a zostanie to co w srodku
Popieram. Prezciez jak się człowiek zestarzeje to juz nie jest taki ładniusi jak za młodu.W człowieku liczy sie charakter.
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Liczy się tylko wasze zdanie a nie zdanie innych.
Ty kochasz jego a on kocha Ciebie i nie ma problemu ;)
Nie przejmuj się opinią innych, poprostu oni są zazdrosni
że wy się tak kochacie.
Ważne jest to co się ma w środku a nie to co na zewnątrz.. :)
Jak już wcześniej było wspomniane :
uroda w koncu przeminie a zostanie to co w srodku
I zgadzam się z tym w 100%. :)
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Lepiej zeby ksiazka miała brzydką okładke i była gruba w środku niz zeby to była kolorowa ulotka z supermarketu. Inni tak mówią bo nie znaja was i nie wiedza jacy jesteście to dlatego a ze zyjemy w społeczeństwie odrobine chamskim to takich komętazy niesczedza.
 

BraunieSs

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nikąd
Jak kiedyś rzekł mój najlepszy kumpel: "Na wygląd tylko patrzysz, a z duszą żyjesz!" << i ja sie tego też trzymam :)

a co do tych głupich docinków w Waszą strone: w ogóle się nimi nie przejmuj. Inni poprostu zazdroszczą tego co jest między Wami :) bo sami tego nie mają. a Wy macie to co najważniejsze: Siebie nawzajem na dobre i na złe :)
a ludzie którzy oceniają innych po wyglądzie? są poprostu bezwartościowi :)
życze Wam powodzenia :* :)
poZdro ;)
 

kasia86

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2006
Posty
268
Punkty reakcji
0
Chciałabym abyście dodali tu swoje opinie na temat : ładna dziewczyna + brzydki chłopak, ładny chłopak + brzydka dziewczyna

moja opinia:

zakochany chlopak + zakochana dziewczyna = szczesliwa para i piekna milosc

i to wszystko, wyglad nie jest wazny, a poza tym tak jak powiedzial emulov - kazdemu podoba sie co innego :)
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Hmm a czy ważne jest dla Ciebie co mówią inni ?
Wrzucę tu cytat DKA - "marzenia"
"Do około ludzie chcą mnie oceniać nie widzą serca nie widzą duszy"

Znam ten ból. Jakieś 2-3 lata temu miałem strasznie zniszczoną twarz. Powody są nie istotne..ale też mi znane i nie uniknione - musiały wystąpić. Rodzice zastanawiali się wtedy nawet nad operacją (plastyczną) żeby usunąć te "niedoskonałości" po 3 latach leczenia jest dużo dużo lepiej. Uszczerbek ten jest prawie nie zauważalny.
W mojej pamięci pozostało wiele ubliżeń w moim kierunku, ale były też plusy, poznałem osoby które nie oceniają ludzi po wyglądzie, portwelu,a ja sam na swoim przykładzie nauczyłem się odpowiednio oceniać ludzi. Nasza przyjaźń owocuje do dziś :)
Kiedy ktoś ublizał mi z takiego powodu zawsze przytaczałem sobie cytat z DKA. Pewnie żadna z tych osób nawet sobie nie zdaje sprawy jak mogła zniszczyć moją psychikę.. ale czy to ważne ?
W życiu przeczytałem wiele bajek ogólnie lubię czytać i oglądać pomimo że mam 21lat. Któraś kończyła się zdaniem "ufajcie memu oku i szkiełku" takich ludzi poprostu trzeba się wystrzegać!!!!

to tyle. Nieprzejmujcie się zbytnio i pozdrawiam :)
 

*Kacha*

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
484
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
Warszawa
Nie powiem, ze wygląd się w ogóle nie liczy ale na pewno nie w takim stopniu jak charakter. Sama często miewam takie sytuacje, ze facet na pierwszy rzut oka jest niespecjalny ale im go bliżej poznajesz tym przystojniejszy sie robi. Tak to chyba działa, a jak kogoś kochasz to jest dla ciebie piękny i tyle, a ludzie gadali, gadają i będą gadać, w tej kwestii nić sie nie zmienia.
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
niektórzy mają gorzej np. para metal+ "różowa panienka".
To wszystko zależy od wzajemnej akceptacji, to co mówią inni nie ma znaczenia.
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Patrzyk ma racje zeby chciec poznawa ludzi pierw od środka a potem z zewnątrz trzeba samemu miec (chocby na jakis czas) brzydkie opakowanie na dusze, bo tylko wtedy poznaje sie ze choc w lustrze wyglada sie okropnie to w oczach kochanych osób jest sie ksieciem z baiki. Wiem bo jeszcze nie tak dawno sam byłem chodzacym posmiewiskiem :/ . Ale to juz było nauczyło mnie czego mnie miało nauczyc i teraz moge byc kim chce i jak poznam nowa osobe to nie skresle jej dopuki jej nie poznam.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
wczoraj bylam w galerii, na łąwce siedział chłopak- dosyć przystoojny, co chwile siętam naNich patrzyłam, wiec zdążyłam przyuważyć, obok Niego dziewczyna, czarne, krótkie włosy, oprzeciętna twarz, i duży brzuszek ;) . Była w ogóle duża naturalnie . I zastanowiłam się nad tym, czy Oni są parą, Ona wcinała loda, On pił szejka . Wydawało mi się, ze tak, pomimo, ze On tam, na nas patrzył . w Świnoujściu widziałam też dziewczynę, taką grubszą, a obok Niej szed chłopak, skejt, taki pocieszny ;) . I szli za rękę, smiali się, rozmawiali . I chyba taką miłosć- ja uważam za najpiękniejszą, taka pomimo to co inni mówią, pomimo takiego, a nie innego wyglądu . Bo człowiek musiałby być naprawdę głupi, żeby wielką uwagę zwracac na wygląd . Dla mnie chłopak musi po prostu umiec o siebie zadbac . To jest już sukces .
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Daniel popieram ... zyjecie dla siebie a nie dla innych
uroda w koncu przeminie a zostanie to co w srodku

Własnie,zresztą co z tego,że druga osoba jest śliczna z wyglądu a wśrodku pusta :/ To co mamy tylko na siebie patrzeć,bo nie będzie żadnych tematów do rozmowy? :/ Przeważnie własnie takie "niedopasowane" osoby będą ze sobą dłużej.
 

wyluzowana

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Znienacka :D
W 100% popieram nie zwracanie uwagi na wygląd... oczywiście facet musi o siebie dbać, ale spójrzmy ile jest lasek, które przebierają w facetach, bo ten jest za brzydki, bo temu uszy odstają, bo nie podoba mi sie jak on sie ubiera, bo to, bo tamto(blaaa blaaa blaaa)... :/ bo dla nich jeśli facet jest przystojny to od razu nie wiadomo jak się z nim gada i jakim to on jest supermanem... a guzik prawda :)... Tym samym one dają dowód o sobie... Bo większość dziewczyn niestety szuka chłopaka, żeby się z nim pokazać, a nie, żeby spędzać miłe romantyczne wieczorki... Wkurzają mnie takie dziewczyny :/.... Nie można się kierować w życiu tylko zasadą "mówi być przystojny, mieć błękitne oczy i musi tez być wysportowany i wogóle boski".. bo ideałów nie ma :) każdy jest jaki jest... I to my będziemy z tym kimś, to my będziemy tego kogoś kochać i to by będziemy widzieć w nim to "coś" nie inni! :) I właśnie to "coś" daje mu 100% przewage nad innymi... :) Nie można słuchać innych w tej sprawie... Chyba dobrze jest być szczęśliwą ze swojego wyboru prawda? :) A pamiętajmy, że nietolerancja i okropne spojrzenia ludzi na ulicy, gdy widzą ładną dziewczynę z przeciętnym facetem, albo super faceta z przeciętną dziewczyną, zawsze były i będą... Tyle tylko, że to powinno nas "zlewać'' ;] A tam ps. Ostatnio widziałam na przystanQ przystojnego chłopaka z dziewczyną przy kości, nie była super ładna.. siedzieli sobie i sie całowali :)... I to najlepszy przykład ;] Oby było więcej takich par!!! :)
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Wyglad to nie wszystko
(i mowi to czlowiek z bigoreksja i depresja ...)
 
Do góry