Partnerka czy prostytutka?

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Osobiście, gdybym jakimś cudem związał się z prostytutką i skończyłaby z tym, nie miałbym żadnych problemów z jej przeszłością. A gdyby się okazało, że jest biseksualna i chce się zabawić z inną dziewczyną raczej nie sprawiałbym problemów. Ale to już też podlegałoby głębszym rozmyślaniom.
 

Sensibles

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
Czarny Lokaj, ale to byłoby trochę powtarzanie, małpowanie poprzednich odcinków! To nie może tak być, o nie nie nie! Ona musi najpierw go odtrącić, a później mają żyć długo i szczęśliwie *_* Koniec odcinka, zapraszamy na kolejny jutro. ;x

Dobra, kończymy tu o tym gadać, bo spam xD Jedno jest pewne - albo sobie koleś żartuje, albo naprawdę istnieją jeszcze tacy ludzie....
 
B

Blancos

Guest
Einherjar - właśnie ja też tak wnioskuję po jego opisie. Zdaje się, że to raczej romantyczny i wrażliwy chłopak, a więc naprawdę możliwe, że by się w tej prostytutce zakochał i byłby problem. Już widzę temat: "ratunku, zakochałem się w prostytutce" - czegoś takiego to chyba jeszcze nie było, zresztą - poszukam.

A jeżeli o mnie chodzi to mam takie same odczucia jak Ty - myślę, że zaakceptowałbym przeszłość w branży, gdyby z tym zerwala, choć nie powiem - podejrzewam, że przez pewien czas byłoby mi z tym ciężko.

@Sensibles - ale ja i Einherjar rozmawiamy jak najbardziej na temat, a mianowicie - analizujemy jedną z możliwych konsekwencji pójścia do prostytutki!
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Odnośnie zagadnienia miłości do prostytutki polecam piosenkę:

Czesław Śpiewa - Dziewczyna z branży.
 

H.Joanna56:)

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
478
Punkty reakcji
19
Facet ma 24 lata i....niewiele wie i rozumie.
Z góry przepraszam, ale muszę to powiedzieć - Chłopie zmądrzej trochę, a reszta się ułoży.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Bycie mądrym może mieć negatywne skutki, jeśli zmuszeni jesteśmy koegzystować z idiotami. Ale to nie jest prawidłowość.
 

H.Joanna56:)

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
478
Punkty reakcji
19
Bycie mądrym może mieć negatywne skutki, jeśli zmuszeni jesteśmy koegzystować z idiotami. Ale to nie jest prawidłowość.
Mimo to, mam nadzieję, że się ze mną zgodzisz, lepiej mieć trochę oleju w głowie.
W sytuacji awaryjnej można ustąpić głupiemu.
Jednak smutna to prawda; toruje ona drogę głupocie do opanowania świata.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Zgodzę się. Dodatkowo, by nie było pretensji o krótkiego posta, dodam że w dzisiejszych czasach bycie mądrym to awangarda - społeczeństwo, jeśli ktoś ma coś do powiedzenia, uznaje że "mądrzy się", "udaje eksperta", podczas gdy być może faktycznie nim jest w danej dziedzinie.
 

lightinside

Bywalec
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
352
Punkty reakcji
38
Wiek
33
Miasto
pod krą...
To możę ja zawróce to łajbe na wlaściwe tory, Zgodzisz sie Blancosie?

A więc drogi autorze zadam dość ważne pytanie, czemu chcesz do prostytutki?

i czemu tego wcześniej nie zrobiles?

a teraz... coś od światełka.

Jesli zawsze chciałeś zrobić to z tą jedyną, to czekaj na nią nadal, kiedyś się znajdziecie i przeżyjecie niezwykły pierwszy raz.

Nie przejmuj sie gadaniem innych.
 

KingBruceLee

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
To mam w temacie do powiedzenie, że bardzo mi przykro że żartujecie z mojej histori jaką jest prawda, i robicie z tego seriale tego typu jak ,,Trudne sprawy''. Napewno nie zaurocze się w prostytutce bał bym się tego że jak by mieliśmy by dzieci, a oni kolegów, i kołeżanki to mogłą by się okazać że ich ojcowie byli klientami. Ja naprawde jestem wrażliwy, i chciałbym żeby ten mój pierwszy raz nie był tak byle jak, ino żeby była otoczka, aura, atmosfera. Z drugiej strony jak poznam tą pierwszą miłość, i powiem że to mój pierwszy raz, to może stwierdzić że nie jestem zaradny, i że nie umiałem znaleź dziewczynny. Trudno się mówi jak nię będzie umiała zaakceptować mnie takim jakim ja jestem, to jej sprawa, widocznie nie za sługiwała dla mnie.Jeszcze raz przepraszam za błedy, i za składnie zdania ale jestem dyslektykiem, i to jest przykre że jeszcze mnie dobijacie tym że robie błedy, widząc że jestem pogrążony swoją historią co jest prawdą, a nie kłamstwem. Zamiast powiedzieć delikatnie to piszecie że mam się nauczyć pisać. A co to źle, że jestem prawiczkiem wiem że dzisiejszy czasa, to takiego to ino z świecą szukać, ale jestem prawiczkiem.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
To mam w temacie do powiedzenie, że bardzo mi przykro że żartujecie z mojej histori jaką jest prawda, i robicie z tego seriale tego typu jak ,,Trudne sprawy''.

Kto żartuje, ten żartuje.

Napewno nie zaurocze się w prostytutce bał bym się tego że jak by mieliśmy by dzieci, a oni kolegów, i kołeżanki to mogłą by się okazać że ich ojcowie byli klientami.

Na to, czy się zakochamy, czy nie, nie ma się wpływu.

Ja naprawde jestem wrażliwy, i chciałbym żeby ten mój pierwszy raz nie był tak byle jak, ino żeby była otoczka, aura, atmosfera.

I to wyklucza wszelkie pozostałe opcje. Czekaj.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Ech.. ja nie uważam, że to źle.
Różnie nam się układa życie. Nigdy nic nie wiadomo.
Właśnie chodzi o to, żeby Twoja dziewczyna akceptowała Cię takim jakim jesteś w 100%.
Z mojej strony życzę Ci abyś znalazł sobie dziewczynę, która Cię doceni :) .


P.S. Przepraszam, jeśli którakolwiek z moich wypowiedzi Cię uraziła, nie było to moim zamiarem.
 

Sensibles

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
To mam w temacie do powiedzenie, że bardzo mi przykro że żartujecie z mojej histori jaką jest prawda, i robicie z tego seriale tego typu jak ,,Trudne sprawy''.
Trudno nie żartować :) Cały ten scenariusz, który nam przedstawiłeś, jest po prostu śmieszny, bo nikt z nas tutaj nie rozumie, jak można mieć problem z tym, że jest się prawiczkiem. Wg mnie powinieneś się tym chlubić (nie mówię o bieganiu po ulicy i obwieszczaniu wszystkim naokoło, że jesteś prawiczkiem, ani o mówieniu o tym każdej dziewczynie, która stanie na Twojej drodze), ale w tych czasach - tak jak to napisałeś na końcu swojego postu - prawiczków ze świecą szukać. Wiele partnerek chciałoby być z taką osobą jak ty.

Napewno nie zaurocze się w prostytutce bał bym się tego że jak by mieliśmy by dzieci, a oni kolegów, i kołeżanki to mogłą by się okazać że ich ojcowie byli klientami.
A Ty myślisz, że ojcowie chwalą się swoim dzieciom, że korzystają z usług dzi*ek, i to jeszcze że podają konkretne "namiary", na zasadzie "idź synku skorzystaj"?

Ja naprawde jestem wrażliwy, i chciałbym żeby ten mój pierwszy raz nie był tak byle jak, ino żeby była otoczka, aura, atmosfera. Z drugiej strony jak poznam tą pierwszą miłość, i powiem że to mój pierwszy raz, to może stwierdzić że nie jestem zaradny, i że nie umiałem znaleź dziewczynny.
Skoro jesteś wrażliwy, to jakim cudem chcesz iść się pykać z prostytutką? To nie jest oznaka wrażliwości. A dziewczyna, która by tak zareagowała na wiadomość o tym, że to Twój pierwszy raz, na pewno nie będzie Ciebie warta i nie przejmowałabym się taką, co tak twierdzi.

Trudno się mówi jak nię będzie umiała zaakceptować mnie takim jakim ja jestem, to jej sprawa, widocznie nie za sługiwała dla mnie.
O, no właśnie to napisałam powyżej : ) Tak trzeba myśleć.

Zamiast powiedzieć delikatnie to piszecie że mam się nauczyć pisać.
Niedokańczanie wyrazu, typu "dzisiejszy czasa" zamiast "dzisiejszych czasach" nie jest oznaką dysleksji.

A co to źle, że jestem prawiczkiem wiem że dzisiejszy czasa, to takiego to ino z świecą szukać, ale jestem prawiczkiem.
Bardzo dobrze, i dbaj o to, aby tak pozostało aż do znalezienia "tej jedynej".
 

KingBruceLee

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
To możę ja zawróce to łajbe na wlaściwe tory, Zgodzisz sie Blancosie?

A więc drogi autorze zadam dość ważne pytanie, czemu chcesz do prostytutki?

i czemu tego wcześniej nie zrobiles?

a teraz... coś od światełka.

Jesli zawsze chciałeś zrobić to z tą jedyną, to czekaj na nią nadal, kiedyś się znajdziecie i przeżyjecie niezwykły pierwszy raz.

Nie przejmuj sie gadaniem innych.

Nie na pisałem że chce, ino napisałem chyba. A wcześniej tego nie zrobiłem bo tym nie myślałem.
 

lightinside

Bywalec
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
352
Punkty reakcji
38
Wiek
33
Miasto
pod krą...
Skoro Ty jesteś romantyczny, to ona też może być.

Mnie na przyklad takie cos nieprzeszkadza, to urocze jak facet czeka na tą jedyną, a przyjemnością by było że jest ze mną tak blisko, a nie orgazm.

Moja wypowiedz jak widzę jest chyba nieaktualna...
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Trudno nie żartować :) Cały ten scenariusz, który nam przedstawiłeś, jest po prostu śmieszny, bo nikt z nas tutaj nie rozumie, jak można mieć problem z tym, że jest się prawiczkiem.


Skąd ta pewność?

Wg mnie powinieneś się tym chlubić (nie mówię o bieganiu po ulicy i obwieszczaniu wszystkim naokoło, że jesteś prawiczkiem, ani o mówieniu o tym każdej dziewczynie, która stanie na Twojej drodze), ale w tych czasach - tak jak to napisałeś na końcu swojego postu - prawiczków ze świecą szukać. Wiele partnerek chciałoby być z taką osobą jak ty.
<p>Przypomniała mi%2
 
Do góry