Parlamentarne PraWybory na forum :)

Sin

Zbanowany
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Bardzo prosze o uczestnictwo w sondzie oraz o mozliwe i mile widziane komenatzre, dlaczego własnie taki wybór.
Kolejność w sondzie przypadkowa.
Partie wybierałem wg. popularności w społeczeństwie oraz wielkości, jezeli któras wieksza formacje polityczna pominelem to przepraszam.
z góry dziekuje za uczestnictwo w sondzie zostanie ona wykorzystana w celach edukacyjnych.

PiS
PO
LiD
Samoobrona
PPP
UPR
PSL
NOP
PK

Sorki za literówke w sondzie :p oczywiscie powinno byc partie ;)
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
Zaznaczyłam przedostatnią odpowiedź bo i tak wszyscy kłamią i wszyscy teraz próbują na szybko kupić sobie wyborców. Gdybym jednak miała wybrać mniejsze zło to wybrałabym PO.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
NOP nie jest ideałem, a Gmur na Wodza się nie nadaje, ale plus za konsekwencję.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
LiD,jeszcze wiele pracy przed nimi,ale wśród partii liczących się na scenie politycznej ich głos wydaj mi się najrozsądniejszy i byliby dobra przeciwwagą dla prawicowego prezia.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Viva Revolucion Nacional !!! Jeden przekonany.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Zgadzam się,niejednokrotnie pisałem że w Polsce klasyfikowanie partii do lewicy czy prawicy jest nietrafione.Rząd SLD np. mimo że jest nazywany był lewicowym obniżył CIT,a PO uchodząca za liberalną głosowała za becikowym.Posłużyłem się językiem mediów.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Partia Jurka to PR, a PPP to PPS (to pewnie te wspomniana przez autora literówki)
Rząd SLD np. mimo że jest nazywany był lewicowym obniżył CIT,
To nie żadna oznaka prawicowości :D

Lewak nie równa się przecież Lewakowi. Są wśród nich krwiopijcy więksi i mniejsi

EDIT// o sorry...
PK to partia kobiet a PPP to polska partia pracy...
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Odhaczyłem PIS. Nic innego ciekawego nie widzę(ale chętnie się zapoznam bliżej z programem NOPu), a głosować trzeba.

A w ankiecie Samoobrony nie powinno być,a brak LPRu błędem nie jest. Teraz jest LIS, który to właśnie powinien się znaleźć w ankiecie.
 

Sin

Zbanowany
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Odhaczyłem PIS. Nic innego ciekawego nie widzę(ale chętnie się zapoznam bliżej z programem NOPu), a głosować trzeba.

A w ankiecie Samoobrony nie powinno być,a brak LPRu błędem nie jest. Teraz jest LIS, który to właśnie powinien się znaleźć w ankiecie.


Tak, poczesci masz racje lecz dlugo sie zastanawielm, ktora forme wybrac wolalem jednak rozdzielic te dwie partie :p poniewaz wydaje mi sie ,ze do wyborów wystrtuja dwie rozne formacje na nie koalicja LIS choc kto go tam wie ;p

Pozdro
 

Bitreel

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2007
Posty
209
Punkty reakcji
0
Szkoda że nie ma już PPPP- Polskiej Partii Przyjaciół Piwa :p
 
Do góry