Panowie czy dosięgacie głową do swoich genitali ?

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
mozliwe to to jest, kiedys widzialam filmik jak gosciu sobie sam obciagal, normalnie czlowiek guma :D
 

emulov

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
że znowu ?
tym temacie pytajacy udowodnił ze przysłowie "nie ma głupich pytan sa tylko głupie odpowiedzi" jest totalnie nieprawdziwe xD
 
Z

Zerek

Guest
Przez was oplułem monitor :/
:mruga: dziwny temat
:mruga: nawet gdybym się tak rozciągnął to nie zrobił bym tego... ochyda :pokrecony:
 

zulwik

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
O :cenzura: FA to samossiejka :p to sie nazywa ciekawość to prowokacja o charakterze politycznym
 

Dakot

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
O fuj ! Co za temat ! Taaak ? A onanizm to coś super dobrego ? Moim zdaniem kto chce niech sobie ciągnie - według mnie to dalszy to dalszy poziom onanizmu. Mnie to nie podnieca , ale nie jestem aż tak zacofany aby negować nowości w seksie zwłaszcza , że ćwierć wieku skończyłem dawno. Uważam, że kto chce i może to niech obciąga, a kto ma za krótkiego lub za duży brzuch to niech sie nie wypowiada.
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Jak ktoś chce się sam pobawić to wystarczy żebro wyciąć. Jednak nie polecam. ;p
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
fakt temat idiotyczny pytanie rowniez, al ejak jest pytanie to i zawsze jest jakas odpowiedz tu adekwatna do pytania :)
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Dobra, nie pamiętam gdzie to wyczytałem, w jakichś ciekawostkach chyba w CKMie, że tylko 5% facetów jest zdolnych do takich akrobacji :p
JA bynajmniej nie :D
 

RendeR

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
:lol: :lol: Jak chcecie to robić,to radze wyciąć sobie żebra :lol:
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
to jest tak sprytnie wymyslone zeby faceci tam nie siegali bo jakby siegali to nie chcieliby sie zenic. bo po co facetowi bylaby zona ktora klapie ciagle geba i wyciaga od niego kase jakby mogl sobie sam obciagnac? :lol:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
to jest tak sprytnie wymyslone zeby faceci tam nie siegali bo jakby siegali to nie chcieliby sie zenic. bo po co facetowi bylaby zona ktora klapie ciagle geba i wyciaga od niego kase jakby mogl sobie sam obciagnac? :lol:
w pelni popieram, a tak kobieta zawsze sie przyda :] :bag:
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Należe do tych 5% co to h3lix powiedział :D lol :D ale nie robie tego, tylko sprawdzałem raz wczoraj...specjalnie dla tego tematu :p
 

MHz

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Wiek
18
heh jesteś traucerem trzeba być wysportowanym żeby uprawiać Parkour heh ... :]

ogólnie klepanie sobie gałki lub jak kto woli obciągania druta albo jeszcze inaczej onanizm oralny to bez sensu lol kto to wymyślił ten temat ...??!!
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Mam pytanie :D Probowaliscie kiedys w samotnosci siegnac jakos glowa miedzy nogi i zassac swoje klejnoty :mruga: ?
hehe tak. Kiedyś po filmie scary movie 2* (bodajże) tak zrobiłem, ale nie udało mi się zrobić loda :D :/ :/

** w tym filmie był taki motyw :D

Nastepne pytanie proszę :D
 
Do góry