Panowie czy dosięgacie głową do swoich genitali ?

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
to jest tak sprytnie wymyslone zeby faceci tam nie siegali bo jakby siegali to nie chcieliby sie zenic. bo po co facetowi bylaby zona ktora klapie ciagle geba i wyciaga od niego kase jakby mogl sobie sam obciagnac? :lol:
Żeby facetowi gotowała bo na samej spermie nie pociągnie :)
 
N

Nazer

Guest
LOL nie mogę te tematy w tym dziale to szczyty, czy dosięgne, nie wiem nie próbowałem, ale potrafiłem założyć nogę na szyje więc kto wie ;)  sprawdzać jednak nie zamierzam
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
Dobra ściema nie jest zła ! ! ! .... dżizys....czego to ludzie nie wymyślą! tylko nasłac na Was wujka Romana.....

------------>LOG OUT<-----------------
 

Attachments

  • uuuppsss.jpg
    uuuppsss.jpg
    94,2 KB · Wyświetleń: 40

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Moj chłopak siega blahahahaha ale naprawde. Załozyliśmy się kiedys i sięgnał!! Ćwiczył kiedys rozciaganie nawet szpagat potrafi hehehe zdolniacha moj.
 

bedek1818

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Góra
Przecież to jest porażka przynajmniej dla mnie. To jak by ten chłopak miał jakies zadatki na geja.Jak sobie robi lubic loda to innym moze też. Ręka nie jest zła :p w ostatecznosci :p
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
bo ja wiem, jesli walisz sobie to znaczy, ze jestes gejem bo innemu tez bys zwalil? ostatnio mi sie snilo, ze sam sobie ciagnalem, czego to sie nie robi we snach :D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
No tego nika zaden normalny facet ci nie powie bo skad ma wiedziec ??? :p A moze jest lepiej samemu :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a czy robiac sobie loda samemu mozesz przy okazji np dotykac partnerki, robic przy okazji 69 itp itd??
 
Do góry