Panny Z Dyskotek ?

sylciaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
z internetu :D:D
ja mam o takich dziewczynach opinie dziwki. znam taka jedna co nie przepusci zadnego. na swojej wiosce nie ma takiego z ktorym by sie nie lizala... z taka dziewczyna nie dasz rady utwozyc zwiazku.. ona cie tylko zrani.. odradzam

przeczytalam wasze posty tzn mniej wiecej ze nie oznacza to ze jest dziwka czy cos tam.. to jest tylko moje zdanie po prostu pisze to co o tym mysle...
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
troszke mało obrazowo to przedstawiłeś

I trudno określić twoj problem ale domyslając sie :) ...
Wiec słuchaj kazdy mądry chłopak wie ze lepiej
od takich dziewczyn wara ... są na swoj sposob
oryginalne : ) ... czy zaznają szczescie pewnie nie
A czy musisz jej w tym pomagać to zalezy
Porozmawiaj z nia najlepiej poruszając cały problem
sam nie rozwiazesz całej zagadki ... A dowodów nie
znajdziej by stwierdzic werdykt ... Czasami mozna
Nauczyc takich dziewczyn Zycia i uswiadomic je zeby
sie obudziły w koncu ... Ale zeby tego doswiadczyc
musza dostac wielkiego kopa albo sie zakochac :)
ale KObiety są różne...
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Ale zeby tego doswiadczyc
musza dostac wielkiego kopa albo sie zakochac
ale KObiety są różne...
i to ten ból, jeżeli nie kocha, mało zdziała... Sama musi do tego dojść, jezeli jest zbyt głupia, nie zrozumie, zycie wkrótce będzie pasmem niepowodzen, seksu dla rozrywki, niestety .

Aniu i Karolinko, nie ma o co się sprzeczac, jeden wielki off top ;) możecie porozmawiac o tym na gg, ale czy jest sens sprzeczac sie o cos, kiedy obie macie poczucie świętej racji ? Watpie, kazda inaczej to postrzega, indwywidualna sprawa ;)
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
ja mam o takich dziewczynach opinie dziwki. znam taka jedna co nie przepusci zadnego. na swojej wiosce nie ma takiego z ktorym by sie nie lizala... z taka dziewczyna nie dasz rady utwozyc zwiazku.. ona cie tylko zrani.. odradzam

przeczytalam wasze posty tzn mniej wiecej ze nie oznacza to ze jest dziwka czy cos tam.. to jest tylko moje zdanie po prostu pisze to co o tym mysle...

'Dziwki' tez sa potrzebne.
 

czolg

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2006
Posty
76
Punkty reakcji
0
ja uwazam ze jezeli ktos chce sie puszczac to niech cie puszcza jego sprawa, to ze niektore dziewczyny na dyskotece jest latwo zaciagnac do wyra jest powszechne i nikt tego nie zmieni -bo po co? wszystko jest dla ludzi jak ktos nie chce znac takich osob to najlepiej niech nie jezdzi na dyskoteki, ale nie ktorzy lubia takie znajomosci (znam duzo takich osob),


co do tego ze niektorzy chlopcy sa "latwi":
my nie bedziemy mieli otworu jak drzwi od garazu,
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
co do tego ze niektorzy chlopcy sa "latwi":
my nie bedziemy mieli otworu jak drzwi od garazu,
co nie zmienie faktu, że jesteście 'współwinni', a stan ficzyczny raczej jest tutaj najmniej wazny :] chodzi o jakieś zasady, moralność, hierarchie wartości...
 

Madame Ewa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
579
Punkty reakcji
0
Hehe, takie panny też są potrzebne. Choć zdania o nich nie mam za dobrego.
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Takich panien nie byłoby gdyby nie było zainteresowanych facetów - jak zwykle obłudnie dyskryminujemy...
 

Chery

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Gdyby nie POPĘD SEKSUALNY naszych kochanych facetów to taie dziewczyny nie mniałyby szansy bytu...
Ale nasi kochani chłopcy są czasem tacy beznadziejni że chcą wyjkorzystać każdą sytuacje.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
To oczywiste, ze wina nie jest jednostronna, jestesmy od siebie zależni. Ale gdyby te dziewczyny nie 'dawały', to Oni by 'nie brali', istnieje obcja gwałtu... Jednak wiadomo z góry, że przez większosc osób będą oceniane jako 'łatwe' (i tak moim zdaniem jest...), ale chłopacy jakos chyłkiem się przemkną...
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Podejście "dać" i "wziąść" w odniesieniu do seksu jest paskudne.

Obie strony chciały i obie są na równi odpowiedzialne za to co sie dzieje. Nie widzę powodu aby inaczej oceniać chłopaka i dziewczyne w tym przypadku.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Obie strony chciały i obie są na równi odpowiedzialne za to co sie dzieje. Nie widzę powodu aby inaczej oceniać chłopaka i dziewczyne w tym przypadku.
tak, ale dziwczyny z gory ocenimy jak dziwki, chlopakow, nieliczni
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Panny z imprez są najlepsze!!!! Zero zobowiązań, zero problemów, tłumaczeń, zero spotkań na zajutrz! Sobotnie panny rlz :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
; ]jasne i daja ci kiedy chcesz nie?
Łukaszku rączki całuję :* dopatruję się ironi, a to w wypadku wypowiedzi piotrka, wskazane dla moralnie ustawionych na dośc wysokim poziomie ludzi. Tak, sądże, że tutaj chodzi juz o swoją własną hierarchię, tę moralność.

; ]jasne i daja ci kiedy chcesz nie?
Łukaszku rączki całuję :* dopatruję się ironi, a to w wypadku wypowiedzi piotrka, wskazane dla moralnie ustawionych na dośc wysokim poziomie ludzi. Tak, sądże, że tutaj chodzi juz o swoją własną hierarchię, tę moralność.
 
Do góry