Panny Z Dyskotek ?

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Powiem szczerze - gdybym była sama, to wyobrażam sobie "wyrwanie" faceta na jeden raz. Po prostu nie widzę powodu, dfla którego nie mogłabym tego zrobić, gdybym chciała. Oczywiście - cenię mój związek, i ponieważ jestem w nim taka opcja nie istnieje - wolę "wyrwać" mojego partnera ;), mówię hipotetycznie.

I dalej - gdybym miała założenie że wyrw sobie chłopaka, to on byłby tym łatwym i dał się wyrwać...

A co myślałabym o nim - nie nadaje się na partnera. Za łatwo poszło, na pewno następnym razem, z inną dziewczyną, będzie równie łatwo. Na pewno nie związałabym się z nim.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Aniu nie musiałaś się wsilac i pisac tego poasta, badboy ma nas sznownie gdzies, ja się nie mam do Niego odzywac :lol: a reszta najwyraqxniej niegodna jest zobaczenia jak rozwineła się ta historia . badboy ja mysle, ze my Cie rozumiemy doskonale, tekie Twoje zycie, a Tobie po prostu brak argumentów .
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
nie no on jest mieszny wrecz ;] szkoda mi slow co napisal mi na pw. ehh no wzruszylem sie stary wiesz ;] ? lol . takimi :cenzura:ami zasypuj innych a nie mnie bo myslisz ze swoich problemow nie mam :)

obrazil? obrazil. Dla mnie nie byl, ale jest smieciem i nikt juz tego nie zmieni ;)
 

kamaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miłości :P
Taki z niego cwaniak?? Niech tylko jeszcze ktoś się pożali, że coś głupiego
napisał na pw, to się zbierzemy i zrobimy z nim porządek...

Martynka masz racje.
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
;] eh smieszny jest po prostu ale co tam, nie ruszac :cenzura: bo smierdzi. po co w ogole tykamy sie ejgo sprawy ; p? zaraz wyleci na mnie z wontami znow ale co tam . ;] bezsensowne Pw od dzis bede usuwal bez zadnego odzewu ;d
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Smutny gdybys znał cąłą Jego historie... Nib tylko się pochlastac, wejdż w temat nie ma milości- nie ma co, pomysłów do sciemy Mu nie brak ;]
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
ja czytalem jeden temat jak tez pisala neizle brednie, wlasnie zabieram sie za czytanie tematu ;d
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
niezly ten temat!! :D badboy jesli piszesz na forum o swoim problemie to jesli ktos zadaje pytania to na nie odpowiadaj bo inaczej nikt ci nie pomoze.... a nie wrzesz na wszystkich po kolei...
 

Gzubik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Dęblin
Hmm jestem nowy na tym forum i nie przypuszczalem ze tu moga byc takie zalosne typki : <_< Swiat jest ich pelny i najlepiej nie reagowac na takich :p
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
Hmm jestem nowy na tym forum i nie przypuszczalem ze tu moga byc takie zalosne typki : <_< Swiat jest ich pelny i najlepiej nie reagowac na takich :p


slucha Gzubik masz racje, ale co do zalosnych typkow to przykro mi ale jest tu jeszcze pare :D heheh nie powod by sie zrazac od razu :)
 

Gzubik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Dęblin
slucha Gzubik masz racje, ale co do zalosnych typkow to przykro mi ale jest tu jeszcze pare :D heheh nie powod by sie zrazac od razu :)

Hehe bede pamietal :) W sumie i tak nic nie przebije pewnego forum co czasem odwiedzam :) Tam takich typkow jest od groma :D
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
hehehe ale fajnie mozna ich przylapac czytasz najpierw cos co napisali a potem Cie prostuja ze zle czytasz heheheheh niezle ziania sa na ogol :D
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
cały Kuba, a jestem ciekawa kiedy tutaj wpadnie w odwiedzinki ;] albo nas zleje :(
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Smutny nie powinnamsię wtej chwili smiac, ale kącik ust mi srży, ekchm.. jakby to powiedziec...On często przezywa zalamania, moze i Kuba zycia łatwego nie miał, ale wpieprzył się w gó*no, tyle Ci napisze na ten temat, On nie ma silnej woli . kiedys bylo na Jego temat głosnio w innym temacie... jeszce innym, bez Irenki... padaly slowa: 'społeczny margines' . to jak z alkoholizmem- nie wiesz, ze w to wpdales, bronisz się, tak samo ejst z moralnymi zasadami kazdego z nas, czasami myslisz, ze wszystko masz pod kontrolom, a nie jest all right...
 

badboy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
322
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
ej a tak wogule to o co wam chodzi ?
Napisałem tylko temat a wy najeżdżacie na mnie bez powodu :|

I nie umarłem i nie umre,jak chcecie wiedzieć to nie ćpam od dluuugiego czasu już a wiecie dzięki komu ??? DZIĘKI NIKOMU ! NIE POMÓGŁ MI NIKT ! DOPIERO SAM DO WSZYSTKIEGO DOSZEDŁEM I ZROZUMIAŁEM ŻE ĆPANIE TO NIE LEK NA PROBLEMY :/

Zapytam sie was wszystkich w prost - CZEMU WY SIE KUR.A MNIE CZEPIACIE ?!?!?!?!?!
Co kolwiek napisze to odrazu macie problemy i piszecie jakieś chore brednie typu : margines bla bla bla , narkoman bla bla bla itp :|

Nie mam już z sobą problemów,nie mam problemów z policją od dawna,za 2 miesiące wychodze z zakładu poprawczego w którym mam najlepszą opinie i chodze do :cenzura:j szkoly !

CO JEST DALEJ ŹLE ?!?!?!?! PYTAM SIE ??!?!?!?! Mam na głowie stanąć żebyście mnie wreszcie przestali spostrzegać jak :cenzura:a..go ćpuna ?!?!?!?!?!?!

czy Przysłowie : jak ktoś wdepnie w :cenzura: to smród będzie sie ciągnał do końca życia musi być realne w moim przypadku ?!??! OPANUJCIE SIE WRESZCIE !
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
kto ma się opanowac badboy ? To TY napisales, ze bez sensu jest nam tlumaczyc, my wysuwamy własne wnioski, poza tym nikt W TYM temacie nie nazwal Cię marginesem ;] to Ty nad sobą panuj .
 
Do góry