Opryszczka

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
ja zrobiłam po raz kolejny niedawno i miałam 6/6 :D warto też zajrzeć na całą stronę bo jest sporo o opryszczce wargowej i o oryszczce płciowej a to juz temat na który się milczy...tam można sobie sporo poczytać
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
"Nauka nie idzie w las"- więc jak nie teraz to później przyda się ta opryszczkowa wiedza :p
 
D

Dorka123

Guest
pod warunkiem, że ktoś się z dobrych źródeł uczy ;) ja polecam www.oprycha.pl. najważniejsze informacje w pigułce...
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
ja też miałam zabawę ze swataniem koleżanek na randkę z brzydalem, oj był nie mały ubaw. a jeśli chodzi o konkurs na najgorszą randkę.. to wolałam nie wracać do tego.. totalna porażka :)
a widzieliście oprychów na nk :):) uśmiech jednego z nich powalił mnie na kolana :D
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
Czytałam, czytałam- czy jakis mężczyzna skomentuję podesłany przez jak29 artykuł? Z chęcią poznałabym zdanie Panów w tym temacie :lol:
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
hehe dobre tez gdzieś słyszałam że obrzezanie może zapobiec zakażeniu HSV2 mężczyźni przywołani do tablicy!!!
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
surfer58 a czy Hascovir zawiera acyklowir? Bo coś mi się tak kojarzy...
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
z tego co wiem tak zawiera i Zovirax też zawiera acyklowir tylko jest to działanie miejscowe czyli nie tak skuteczne jak leczenie ogólne acyklowirem
 

Sylwan3

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Prosze o zamkniecie teamtu tutaj ludzie sobie nabijaja spam autro tematu xD
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
słyszałam i zauważyłam że ostatnio zrobiły się bardzo modne choć nie wiem jak z ich skutecznością bo nie stosowałam. bałabym się że zamiast opryszczka goić się to by się ślimaczyła... i to odrywanie.. ałć..
 
Do góry