OOBE

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Jeżeli uda mi się podczas snu wpaść na odmienienie scenerii, to postaram się ją odmienić. Z pewnością, jeżeli będę kontrolować ponownie sen, to zdam wam relacje. :)
 

Explosivo

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z ukrycia
Jambez ty jesteś panem twoich snów ;]
nie pozwól aby one tobą rządziły. Odmień scenerie na bardziej przyjazną i baw się;) bez strachu, nic nie jest w stanie nas uszkodzić

Dobrze powiedziane ale jeszcze trzeba umieć wykonać :p
Jambez przecież sam napisałeś że umiesz to kontrolować więc nie mów że się nie da :) I wcale nie muszą to być sny o wojnie... Zresztą tego nawet nie trzeba tłumaczyć.. Wpisz sobie w Google "Świadomy Sen" i się dowiesz jak kontrolować swoje sny.. pozdro :p
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
"Całkiem możliwe, że w poprzednim wcieleniu mogłem zostać żołnierzem." - ty naprawdę wierzysz w reinkarnację >??? Wiesz co to park w OOBE >?? Tam właśnie trafiają dusze po śmierci.
 

Explosivo

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z ukrycia
"Całkiem możliwe, że w poprzednim wcieleniu mogłem zostać żołnierzem." - ty naprawdę wierzysz w reinkarnację >??? Wiesz co to park w OOBE >?? Tam właśnie trafiają dusze po śmierci.


Tam trafiają dusze po śmierci bo ktoś tak napisał?? A jeśli ktoś wierzy że jego dusza trafia do nieba?? Mówię CI według mnie wszystko zależy w co wierzysz... ;]
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
Park to jest tzw. przystanek, nie wiadomo gdzies potem później dusze trafiają ale wiadomo że najpierw do parku, to jest potwierdzone przez doświadczonych podróżników astralnych. Moim zdaniem końcowym przystankiem jest Sąd Boży i o ile reinkarnacja istnieje to od Pana Boga zależy czy człowiek się będzie reinkarnował czy też będzie miał możliwość pozostania w Zaświatach.
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Jambez przecież sam napisałeś że umiesz to kontrolować więc nie mów że się nie da
Potrafię kontrolować własne ruchy, oraz rozważać nad następnym krokiem w śnie. To wszystko przypomina sen na jawie i mam nieoparte wrażenie, że to wszystko odgrywa się naprawdę.

Na ogół nie orientuję się w pojęciach, lecz to co się dzieje podczas moich snów to przekracza ludzkie granice i mnie to okropnie niepokoi, ponieważ kontrole w snach związanych z konfliktami dręczą mnie niemalże odkąd pamiętam. Miałem dwa lata, gdy miałem sen o tym, że ukradłem samochód terenowy żołnierzom i się nim rozbiłem na drzewie w gęstwinie.
 
L

ldreamer

Guest
"Całkiem możliwe, że w poprzednim wcieleniu mogłem zostać żołnierzem." - ty naprawdę wierzysz w reinkarnację >??? Wiesz co to park w OOBE >?? Tam właśnie trafiają dusze po śmierci.
nie wierze, jestem przekonany.
park jest tymczasowym przystankiem. Tuż po rehabilitacji, człowieka stawia sie przed wyborem- czy chce się inkarnować i gdzie- dobierają mu kilka możliwych żyć.

Nasi opiekunowie duchowi- NP a na pewno znaczna część z nich, inkarnowali się i chadzają po ziemi, tylko że nie w naszej rzeczywistości. czas-złudzenie ;)

tak mówił Monroe i Sugier. Ja w zasadzie nic nie wiem wiec jak już bede miał dość głębokie eksploracje, wtedy będę mógł coś opowiedzieć :)
na razie to są moje naiwne wierzenia "na słowo", ale to sie zmieni ;)
 

nikonem02

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Panie ldreamer,
Jeśli już widziałeś się ze swoimi opiekunami poproś ich może, żeby powiedzieli kim jest lub był Jezus.
Może zobaczysz cóś :p
No i taki experymencik dla innych podróżników. Zobaczcie ;] Co Wam szkodzi ? :D
Jak tylko będę w tym biegły, to będzie moja pierwsza wyprawa :)

Aha:D
Ja wim, że tamten nób to był żart i chyba wszyscy o tym wiedzą :)
 

Pycho

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraśnik
Jaka jest rożnica miedzy: oobe, śmiercia kliniczna, a LD?
LD mam już opanowane i mi się bardzo podoba, oobe tez przyzyłem, ale nie do konca potrafię w "To" wejść.
A śmierć jest podobno najlepsza pod wzgledem podrozy astralnych, jednak nasze cialo umiera....
Moze to ktos wyjaśnić? :)
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
@Ldreamer - "człowieka stawia sie przed wyborem- czy chce się inkarnować i gdzie.." - aha, czyli jak się nie chce to nie trzeba się reinkarnować, tak ..>??
 
L

ldreamer

Guest
kim jest lub był Jezus.
Może zobaczysz cóś :p
Darek Sugier ma notkę o doświadczeniu w którym spotkał się z Jezusem.

To był doskonały człowiek :) współczuje mu że był prawiczkiem aż do śmierci ;D

A śmierć jest podobno najlepsza pod wzgledem podrozy astralnych, jednak nasze cialo umiera....
Moze to ktos wyjaśnić? :)
LD to rekreacja. Moja koleżanka miała rozmowę z opiekunami. Zapytała się swojej opiekunki " czym jest LD " .
odpowiedziano jej " wyrażaj intencję " . LD jest zabawą albo raczej treningiem wyrażania woli, przygotowaniem do nauki mowy niewerbalnej i ingerowania w rzeczywistość :) takie jest moje zdanie

OOBE nie jest LDkiem, wykazały to badania EEG, jednak płytkie OOBE w OSPUO, niewiele sie różni od LD. Głębokie eksploracje, w których możemy się oderwać od ego, to naprawde potężne doświadczenia ale wymagają tysięcy wyjść :), umiejetności dostrajania itd.

śmierć kliniczna natychmiast uwalnia od ego.

jeśli chcesz grubego doświadczenia, weź DMT :p podobno za:cenzura:iste doświadczenia ;D
 
L

ldreamer

Guest
@Ldreamer - "człowieka stawia sie przed wyborem- czy chce się inkarnować i gdzie.." - aha, czyli jak się nie chce to nie trzeba się reinkarnować, tak ..>??
słyszałem że każdy musi zebrać odpowiednie doświadczenia a kiedy zgromadzisz całość, możesz pozostać w Źródle na zawsze, albo powędrować do innych systemów energetycznych.

sam niewiele wiem, mówie o tym tak, jak przedstawiają tą sprawe podróżnicy a oni podobno wiedzą :p
 

Explosivo

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z ukrycia
Hej sorry że to troche nie na temat bo nie wiem czy to ma coś wspólnego z OOBE ale bardzo chciałbym znać waszą opinię...

Wczoraj wieczorem ćwiczyłem czakry a mianowicie starałem się "oddychać" przez nie... kiedy skończyłem ćwiczenia położyłem się spać. Wstałem
w nocy równo o 2:22... Kręciłem się na łóżku, ciągle mi było niewygodnie ale czułem że jestem dziwnie wypoczęty i mam dużo energii... Nie wiem czemu ale już nie spałem tej nocy i nad ranem normalnie wstałem po kilku godzinach bezczynnego leżenia.. A dziś przeczytałem na necie że była pełnia księżyca..

Myślicie że to ma jakieś powiązanie?? CZAKRY + MOJA ENERGIA W ŚRODKU NOCY + PEŁNIA KSIĘŻYCA ??

Proszę odpowiedzcie bo dla mnie to naprawdę dziwne i nigdy czegoś takiego w życiu nie miałem...
 

nikonem02

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Hej sorry że to troche nie na temat bo nie wiem czy to ma coś wspólnego z OOBE ale bardzo chciałbym znać waszą opinię...

Wczoraj wieczorem ćwiczyłem czakry a mianowicie starałem się "oddychać" przez nie... kiedy skończyłem ćwiczenia położyłem się spać. Wstałem
w nocy równo o 2:22... Kręciłem się na łóżku, ciągle mi było niewygodnie ale czułem że jestem dziwnie wypoczęty i mam dużo energii... Nie wiem czemu ale już nie spałem tej nocy i nad ranem normalnie wstałem po kilku godzinach bezczynnego leżenia.. A dziś przeczytałem na necie że była pełnia księżyca..

Myślicie że to ma jakieś powiązanie?? CZAKRY + MOJA ENERGIA W ŚRODKU NOCY + PEŁNIA KSIĘŻYCA ??

Proszę odpowiedzcie bo dla mnie to naprawdę dziwne i nigdy czegoś takiego w życiu nie miałem...

Yhmm...
No według mnie to nie ma znaczenia. Ja też czakry stymulowałem i za:cenzura:iście się czułem :)
W normalne dni patrze o 11:11 na zegarek i tez prawie zawsze. Nie ma żadnego znaczenia wg mnie. Aha, pełnia to raczej dzisiaj^^
 

Pycho

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraśnik
A czy księżyc napewno nie ma tu nic do gadania?
Wkoncu gdy jest pełnia widac go całego, jego pole grawitacyjne i elektromagnetyczne jest najsilniesze.
Skoro oobe jest to stan "energetyczny" to pole mag. ksieżyca jakoś na to działa.. :mruga: :pokrecony: :)
 
L

ldreamer

Guest
nie mam pojęcia. Pracujcie nad czakrami i piszcie o sukcesach :)
jeśli uda wam się coś osiągnąć poprzez właśnie ćwiczenie czakr, też sie za to wezme :)

pozdro :p
 

sachara13

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Polski
Gdybyś sobie poczytała o OOBE to byś wiedziała że się nie da nie wrócić :/
Słyszałaś może o takim przypadku że ktoś nie wrócił do własnego ciała?? Już nawet na tym forum było mówione że jesteś połączona ze swoim ciałem
i nie możesz sobie po prostu nigdy nie wrócic... A tak poza tym to właśnie przez ten strach dużo ludzi rezygnuje..

no to spróbuję...bo mnie to ciekawi :D
 
L

ldreamer

Guest
panowie... i panie :p
na moim blogu 2 oobe w ciągu jednej nocy(i to jeszcze dobrze dostrojone i dość długie) :) zapraszam.
www.obe0story.wordpress.com
 
Do góry