OOBE

nikonem02

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Ee... No ja się nie mam zamiaru poddawać :D To będzie dzisiaj ;]
Było już spotkanie z NP ? Jeśli, to jak poszło :D

Yeah, 50 strona <peace>
 
L

ldreamer

Guest
mnie sie pytasz?
było kilka spotkań i na razie tyle z tego wynika, że oni naprawdę istnieją. Nie zdążyli mnie jeszcze o niczym poinformować
 

nikonem02

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Tak, Ciebie :)
Mm...
Ileż ja bym dał za to wyjście z ciała. Do wibracji, no przywykłem :D
Ale kurde, jak wychodze to jakbym miał na nogach 500 kg obciążnika.
Trudno ruszyć, a jak w połowie wyjdziesz to wibracje się kończą :(
To mnie wkurza ;/
 
L

ldreamer

Guest
wypij bro i spuść na luz :p
wyjdziesz dzisiaj, jutro albo za miesiąc. Mniejsza o to, grunt że wiesz do czego dążysz i w końcu to osiągniesz :)
a jak będziesz już naprawdę dobry, skontaktuj sie ze mną, chętnie się z tobą spotkam po tamtej stronie :p
 

Explosivo

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z ukrycia
heh ja też ostatnio zasypiam w 3 minuty :p

Relaksuje się i po chwili zasypiam bardzo głębokim snem... a szkoda bo czasem miewam przebłyski wibracji... :p
 

nikonem02

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Relaksuje się i po chwili zasypiam bardzo głębokim snem... a szkoda bo czasem miewam przebłyski wibracji... :p

Hehe :D
Ja ostatnio LDki spontany czesto mam (raz na noc, raz na 2 noce :p) i dochodze do wibracji <cwaniak2> No, ale na razie wibracjami się bawie ruszajac szczeka xD
 
L

ldreamer

Guest
nikonem marnujesz wibracje :p
cwaniaku :p

ja dzisiaj afirmowałem przed snem " zapadam w głęboki sen. O piątej będę gotów do podróży "
obudziłem się przed piątą dobrze wyspany.
ustawiłem budzik na piątą i poszedłem spać dalej.

obudziłem sie o dziewiątej. patrze- budzik nastawiony na 10 : 15

:cenzura:a coza OBEleń xD musze coś z tym zrobić bo coś motywacja mi ucieka :p
 
L

ldreamer

Guest
notka o afirmacjach. a rano będą wyniki mojego dzisiejszego 4+1.
trzymajcie kciuki ;)

www.obe0story.wordpress.com
;)
 
L

ldreamer

Guest
zaatakował mnie bot.
całkiem strachowe, fajne doświadczenie ;> :p

zapraszam na bloga ;)
 

Explosivo

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z ukrycia
Hej ldreamer mam pytanko... Czytałem na twoim blogu opowiadanie o fazowaniu :p

I mnie zaciekawiło co to są te BOTY ?? Możesz wytłumaczyć? :)
 
L

ldreamer

Guest
opowiadania o fazowaniu? :D


boty to są takie nieinteligentne atrapy, które mają konkretny cel zazwyczaj sprzeczny z twoim :p
o ile w LD walka z botami jest prosta ( zdarzało mi sie strzelać z niewidzialnego karabinu- padali jak muchy :D) o tyle w OOBE często niema na nich sposobu. Są po prostu przykrą koniecznością. Mówi sie ze to są kreacje podświadomości.
Niektóre boty blokują pewnych tereny do których na razie nie masz wstępu a z czasem uzyskasz... OOBE przymina troche gre RPG :D

są czasem złośliwe boty które mają na celu tylko cie postraszyć albo zadać ból astralny...


to chyba wszystko co można o nich powiedzieć ;)
możesz ich skojarzyć z agentem Smith z Matrixa :D
 

Explosivo

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z ukrycia
Hehe Tibia Sucks :p

No właśnie akurat mi się skojarzyli z Matrixem.. :D

A ty coś wspominałeś o bólu astralnym... czułeś coś takiego?? Jak to jest i w ogóle to też mi opowiedz.. ;]

Sorki za tyle pytań ale ja jestem strasznie ciekawy wszystkiego co związane z OOBE.. :)
 
L

ldreamer

Guest
1.Hehe Tibia Sucks :p

2.Sorki za tyle pytań ale ja jestem strasznie ciekawy wszystkiego co związane z OOBE.. :)

1. ja osobiście kocham diablo ;D

2. astralny ból(dla mnie) jest imitacją bólu fizycznego. to nie jest nic strasznego dopóki nie zatrzymają cie wpoza.
Bo kiedy wracasz, już niema bólu od razu zapominasz o tym, co innego kiedy zakotwiczy cie ktoś w astralu i bedzie katować, chociaż żeby wrócić wystarczy na chwile zablokować umysł :)
wszystko jest kwestią mind control`u :p
 

Explosivo

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z ukrycia
Ja też lubię RPG ale jeśli jest trójwymiarowe :p ale dobra to nie w temacie o OoBE..

Acha no i chcę coś opowiedzieć o moim dzisiejszym doświadczeniu...

Śniło mi się, że szedłem ulicą w mojej miejscowości i jakoś nagle wróciła do mnie świadomość... Oczywiście pierwsza myśl to wyjście poza ciało :)
Kiedy o tym pomyślałem, zamknąłem oczy i poleciałem trochę w górę.. Zacząłem myśleć o wibracjach.. To było strasznie dziwne uczucie bo leżałem poziomo w powietrzu i bardzo szybko się obracałem (też w poziomie).. Oprócz tego coś zaczęło mi wibrować w brzuchu i oczywiście szum w uszach... Czułem się jak w pralce na wysokich obrotach :p i po chwili zawroty głowy.. Miałem cały czas ciemno przed oczami i w końcu obudziłem się w pokoju ale w ciele fizycznym..

Co zrobiłem źle, że nie udało mi się wyjść? :)
 
L

ldreamer

Guest
Co zrobiłem źle, że nie udało mi się wyjść? :)
zrobiłeś dobrze :p każda taka faza - prawie oobe zawsze jest plusem bo to doświadczenie, nowe :)

żeby wyjść masz nie zamykać oczu i unosić sie do góry, prosząc o wibracje ;) albo powtarzając w myślach "wibracje", "oobe" . po kilku-dziesięciu sekundach takiego lotu, możesz sie ruszyć nie czekając na wibracje, chociaż bardziej polecam doczekać sie wibracji i wtedy wyjść ;)
 

Explosivo

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z ukrycia
żeby wyjść masz nie zamykać oczu i unosić sie do góry, prosząc o wibracje ;) albo powtarzając w myślach "wibracje", "oobe" . po kilku-dziesięciu sekundach takiego lotu, możesz sie ruszyć nie czekając na wibracje, chociaż bardziej polecam doczekać sie wibracji i wtedy wyjść ;)

ale ko kilkudziesięciu sekundach jakiego lotu? Bo ja się tylko uniosłem trochę w powietrze ale wcale nie chciałem.. Coś mną posterowało i tak jakby "ustawiło" w takiej pozycji i zaczęło obkręcać... A moje loty w LD szybko się kończą bo tracę zbyt szybko świadomość jak latam... Nie wiem czemu??



post 1000 :D
 
Do góry