OOBE

L

ldreamer

Guest
Otóż ostatnie noce spędziłem na paraliżu tzn wibracjach :D Ale ja nie moge się wydostać z ciałka, tzn. albo mnie cofa, albo chyba za lekko napieram. Bo czytałem, że te wyjścia bezpośrednie są rzadkie, ale ja mam <cwaniak2> No więc co zrobić ;) ?
na moim blogu fantastyczne 15-minutowe doświadczenie z LD. Zapraszam
www.obe0story.wordpress.com

odpowiedź wygląda tak: żeby wyjść, trzeba wstać z łóżka tak samo jak zwykle, tylko że w paraliżu :) wtedy ruszy się ciało astralne a nie fizyczne.
I żaden cwaniak :p regulatne wyjścia bezpośrednie to nie szczęście, tylko technika :p
 

XXXZakochanyXXX

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Przeczytałem cały wątek (noo dużo tego trochę było :p). Bardzo mnie zaciekawił :) bo mam jakoś takie dziwne sny.. albo wogóle jak to można nazwać snami.. A więc.. Ostatnio od jakiegoś miesiąca mam dziwne sny. tzn: Kładę się spać zamykam oczy i po upływie jakiś 2-3 sekund albo kiedy nawet od razu zaczynam śnić, jestem pełnie świadomy tych snów i są bardzo realistyczne, przyglądam się światu który mnie otacza i dziwie się jak to mogę widzieć skoro cały czas mam zamknięte oczy.
Niekiedy widzę siebie z perspektywy 3 osoby jak się poruszam w tym śnie i wiem że to sen albo patrze na siebie jak właśnie śnie.. czy to OObE ??
Albo niekiedy śpię i jestem świadom tego co się koło mnie dzieje (oczwiście w świecie prawdziwym)... Jak jestem w perspektywie 1 osoby czuję się jakbym tylko chodził oczami a ciała nie miał. Kiedy budzę się mam dziwne uczucie czy jeszcze śpię czy też nie. Albo też inne zjawisko.. Kiedy wstaję do szkoły, budzę się takk 30 sekund do minuty wcześniej zanim zadzwoni budzik ale kiedy w tygodniu z jakiegoś powodu nie idę do szkoły budzę się normalnie, co na to wpływa??
 
L

ldreamer

Guest
Albo niekiedy śpię i jestem świadom tego co się koło mnie dzieje (oczwiście w świecie prawdziwym)... Jak jestem w perspektywie 1 osoby czuję się jakbym tylko chodził oczami a ciała nie miał. Kiedy budzę się mam dziwne uczucie czy jeszcze śpię czy też nie. Albo też inne zjawisko.. Kiedy wstaję do szkoły, budzę się takk 30 sekund do minuty wcześniej zanim zadzwoni budzik ale kiedy w tygodniu z jakiegoś powodu nie idę do szkoły budzę się normalnie, co na to wpływa??
zakochany xD :p
jakie to ma znaczenie czy to oobe czy nie? :p potraktuj to jak doświadczenie, nazwa nie ma znaczenia.

a że sie budzisz chwile wcześniej to Twój podświadomy budzik :)
zapamiętałeś o której masz wstać i wtedy sie obudziłeś :p też tak często mam
 

nastazja94

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
z Nibylandii....
kiedy śpię czasami czuja że spadam skądś albo jakbym powracała do ciała czy coś takiego. Nie wiem jak to opisać bo leże nic mi się nie śni i nagle bum i budzę się i czuja taki nacisk chwile przed obudzeniem jakbym spadała. Nigdy nie wychodziłam z ciała nie miałam żadnego oobe czy ld. CO to może być ? bo sama nie wiem , a jest to dość przyjemne uczucie i może da się to kontrolować ;) ?
 
L

ldreamer

Guest
kiedy śpię czasami czuja że spadam skądś albo jakbym powracała do ciała czy coś takiego. Nie wiem jak to opisać bo leże nic mi się nie śni i nagle bum i budzę się i czuja taki nacisk chwile przed obudzeniem jakbym spadała. Nigdy nie wychodziłam z ciała nie miałam żadnego oobe czy ld. CO to może być ? bo sama nie wiem , a jest to dość przyjemne uczucie i może da się to kontrolować ;) ?
często to miewam :p
nie wiem czy coś wraca do ciała czy nie ale często się śni że spadam np. z drabiny i wtedy faktycznie spadam i się budzę :p

kontrolować się da.
Technika transowa, dzienniczek snów , cierpliwość, relaksacja i koncentracja :) to wszystko co trzeba mieć żeby zostac lucid dreamerem :p
 

nastazja94

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
z Nibylandii....
tylko że mi się nie śni nic. straszne dziwne uczucie. czasami jak jade pociągiem czy samochodem lub siedze na nudnej lekcji to cos podobnego odczuwam. i da się to kontrolować. czasami da mi się to powtorzyć. ale kiedy spie jest to silniejsze.
 

Explosivo

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z ukrycia
kiedy śpię czasami czuja że spadam skądś albo jakbym powracała do ciała czy coś takiego. Nie wiem jak to opisać bo leże nic mi się nie śni i nagle bum i budzę się i czuja taki nacisk chwile przed obudzeniem jakbym spadała. Nigdy nie wychodziłam z ciała nie miałam żadnego oobe czy ld. CO to może być ? bo sama nie wiem , a jest to dość przyjemne uczucie i może da się to kontrolować ;) ?


Ja mam czasem podobne uczucie ale u mnie to się dzieje tuż przed zaśnięciem... Kiedy już zaczynam bardzo płytko śnić nagle czuje najczęściej szybkie spadanie
przez chwilkę i zaraz się budzę.. to też jest takie uczucie jakbym szybko skądś spadł i wylądował w ciele ale to napewno nie jest OOBE bo bym wyczuł juz różnice
ale to i tak jest śmieszne uczucie.. :p i nigdy nie dzieje się w trakcie snu ale właśnie przed zaśnieciem.. ;D budze się wtedy i potem normalnie zasypiam ;]
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Sam nigdy nie przeżyłem czegoś takiego, ale słyszałem kilka opowiadań. Większość osób relacjonowała to przerażona jako coś w stylu przypominającego śmierć kliniczną. Jedna osoba na przykład opowiadała, że bardzo ją serce bolało i położyła się do łóżka i że właśnie za chwilę stało się coś czego nie była w stanie wytłumaczyć, widziała swoje ciało unosząc się 2 metry nad ciałem, latała po pokoju. To musi być przerażające, ale fascynujące doświadczenie.
 

Explosivo

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z ukrycia
Badlik ale ty mówisz o OOBE, o śmierci klinicznej czy o tym co nikuniaa ??

Bo tak czytam twojego posta i za cholerę nie wiem czego on dotyczy.. :p
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Po prostu zrelacjonowałem to co mi opisała pewna osoba. Jak dla mnie przypomina to oobe dlatego o tym napisałem, a że ta osoba opisało to jak coś w stylu śmierci klinicznej to po prostu jej opinia i wrażenia po tym przeżyciu, ja tego nie przeżyłem więc nie wiem jak to do końca wygląda i nie wiem na 100 % czy to oobe czy śmierć kliniczna czy jeszcze coś innego. ;)
 

Pycho

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraśnik
Z tego co wiedze, mamy kilka takich stanów:
- LD
- Oobe
- śmierc kliniczna
- ??inne??
W poczatkowej fazie oobe jest podobne do LD, za to śmierć kliniczna to dopiero jest odjazd-jeżeli lekarze zdarza nam pomoc.
I tu propozycja doswiadczenia:
Pod opieką lekarzy wejdzcie do chłodni, gdy temp. ciała zmaleje do ok 32*C zaczniecie umierac-wejdziecie w stan śmierci klinicznej, jeżeli lekarzom uda się wtedy was uratowac bedzie to dla was nie zapomniane wrażenie, jeżeli przezyjecie......
 

Explosivo

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z ukrycia
Hahahaaa rozwaliłeś mnie tym: "jeżeli lekarzom uda się wtedy was uratowac bedzie to dla was nie zapomniane wrażenie, jeżeli przezyjecie......"

A jeśli się nie uda?? :p



A mam jeszcze pytanko do was.. Czy czakry mają jakiś wpływ na OOBE?? Jeśli ktoś ma jakies doświadczenie z czakrami niech mi da znać, proszę.. :)
 

nikonem02

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
A mam jeszcze pytanko do was.. Czy czakry mają jakiś wpływ na OOBE?? Jeśli ktoś ma jakies doświadczenie z czakrami niech mi da znać, proszę.. :)

Hmm... Masz tu ładną stronkę nawet z rysuneczkiem ;]

http://www.aquarius.4me.pl/czakry.html

Ehmm... Czy ma wpływ na OoBE ? Wydaje mi się, że przy wyćwiczeniu czakr OoBE dłużej się utrzyma. Ale to tylko moje przypuszczenia.
 

Explosivo

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z ukrycia
Hmm.. Byłem już na tej stronce i podstawowe wiadomości o czakrach już znam..:D

Tylko nie wiem jak można jest stymulować, otwierać i w ogóle ich używać?? Może ktoś z was wie jak przeprowadzać ćwiczenia czakr?? :)
 

nikonem02

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
L

ldreamer

Guest
mówi się ze ludzie którzy za nic na świecie nie mogą wyjść z paralizu, muszą pracować nad czakrami i energią.

ja też będę musiał dopieścić czakry, kiedy będę bardziej zaawansowany w OOBE i mentalkach :) i faktycznie wydaje mi się że ilość energii wpływa na długość podróży :)

pozdro.
 

Explosivo

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z ukrycia
dzięki za stronki, zaraz bede czytał ;D

ldreamer co to są te twoje mentalki?? :p

No i mam znowu pytanko =P :
Ostatnio (nie wiem czemu) mam coraz częściej LD i chciałbym po prostu przejść z LD do OoBE... Kto wie jak to zrobić?? Mogę np. lecieć w górę ale... co dalej??
;)
 
L

ldreamer

Guest
dzięki za stronki, zaraz bede czytał ;D

ldreamer co to są te twoje mentalki?? :p
radzę sobie przeczytać na forach i książki Bruce`a Moena.

To podróże mentalne, nie wymagające wpadania w głęboki trans. Opierają się na wizualizacji a później umożliwiają całkowite oddzielenia ciałka mentalnego od fizycznego :)
tzw. oobe mentalne.

są bardzo trudne do osiągnięcia. dla mnie to czarna magia o ile w oobe astralnym coś umiem, w mentalnym nic.
;)
 

SkrawekTęczy

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
31
kiedy śpię czasami czuja że spadam skądś albo jakbym powracała do ciała czy coś takiego. Nie wiem jak to opisać bo leże nic mi się nie śni i nagle bum i budzę się i czuja taki nacisk chwile przed obudzeniem jakbym spadała. Nigdy nie wychodziłam z ciała nie miałam żadnego oobe czy ld. CO to może być ? bo sama nie wiem , a jest to dość przyjemne uczucie i może da się to kontrolować ;) ?

ja mam tak gdy już zasypiam i to dość często.

ale to napewno nie jest OOBE

zgadzam się, takie "gwałtowne przebudzenie" ma chyba wielu ludzi.
 

Explosivo

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z ukrycia
Acha już rozumiem :p Próbowałem kiedyś "przejść się" w ten sposób po mojej miejscowości ale nie daje rady bo nie umiem utrzymać wizualizacji... Zaraz mnie nachodzą myśli i tak sie kończy moja podróż.. :] ale jak narazie mój cel to Out of Body.. :D
 
Do góry