OOBE

bwoo7.

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
K***A

Patsze na te wasze dyskusje o OOBE I LD i chce mi sie żygać. Wy otym niemacie POJĘCIA powtażacie tylko wkułko jedne bzdury jak np:

to sie chyba tak tłumaczy; out of body experience,czyli doświadczenia poza ciałem.Jest to stan podobny do snu , w którym możemy wszystko kontrolować i czuć że dzieje sie to naprawde, we śnie nie kontrolujemy niczego i nie zawsze pamiętamy wszystko, w oobe jest inaczej, możemy robić mnóstwo rzeczy świadomie np. rozmawiać z wybrana osobą itp. nawet latać, to tak jak było by sie w innym świecie niektóre rzeczy są podobne do rzeczywistych np, nasz dom , znajomi .ale tam może sie wszystko zdarzyć. :hyhy: (napisane przes m0ni4 na 1 str)



To totalna bzdyra :

"Jest to stan podobny do snu którym możemy wszystko kontrolować i czuć że dzieje sie to naprawde, we śnie nie kontrolujemy niczego"

NIE NIE NIE, to jest stan gdzie Wychodzimy z ciała ale wszystko jest normalne i dzieje sie ruwno z nzszym czasem. Możemy w nim jedynie :

-latać
-porozwmiewać sie z inteligentnymi istotami
- pzrechodzić przes pżedmioty
( noji cos tam jeszcze...)

A właśnie w śnie(LD) możemy wszysrko

to tak jak było by sie w innym świecie (tu mnie człowieku zdolowałeś)

To jest N A S Z świat tyle że my jesteśmy poza ciałem

niektóre rzeczy są podobne do rzeczywistych np, nasz dom , znajomi .ale tam może sie wszystko zdarzyć

To jest K*R*WA nasz Ś W i A T

Poco otym piszecie skoro niemacie o tym pojęcie?!

------------------------------------------------------------------------

ja te informacje mam z ksiąszki "Podruże poza ciałem" I " Miłość i wolność poza siałem" Więc niewkręcaj nikomu kirów że zmyślam.

ps. Mam tom pierwszom ksiąszke na kompie więc jak ktoś chce to moge pżesłać :D ( Bartek.W007@vp.pl )
 

damiansk

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
lol czlowieku nie denerwuj sie tak...
Poza tym wiedz, ze wedlug Darka Sugiera, ktory ma raczej wieksze doswiadczenie w tych sprawach nie ty OSPUO jest to wlasnie "stan podobny do snu którym możemy wszystko kontrolować i czuć że dzieje sie to naprawde"

"noji" na koniec mala rada: wez pocwicz ortografie- na pewno ci to nie zaszkodzi xD
 
L

ldreamer

Guest
K***A

Patsze na te wasze dyskusje o OOBE I LD i chce mi sie żygać. Wy otym niemacie POJĘCIA powtażacie tylko wkułko jedne bzdury jak np:

to sie chyba tak tłumaczy; out of body experience,czyli doświadczenia poza ciałem.Jest to stan podobny do snu , w którym możemy wszystko kontrolować i czuć że dzieje sie to naprawde, we śnie nie kontrolujemy niczego i nie zawsze pamiętamy wszystko, w oobe jest inaczej, możemy robić mnóstwo rzeczy świadomie np. rozmawiać z wybrana osobą itp. nawet latać, to tak jak było by sie w innym świecie niektóre rzeczy są podobne do rzeczywistych np, nasz dom , znajomi .ale tam może sie wszystko zdarzyć. :hyhy: (napisane przes m0ni4 na 1 str)

xD
calm down, man.

Swoją drogą fajnie że jesteś taki oczytany i OBEznany. Na ortografii to sie nie odbiło, ale .... masz jakieś doświadczenia? :p żeby tak na pewno stwierdzać?

wyjście do OSPUO nie jest podobne do snu. To wyższy poziom LD, ale to wciąż OOBE a OOBE nie jest snem, podtwierdzają to badania fal mózgowych EEG.


cała ta sprawa nazewnictwa jest głupia, bo nazwy nie mają większego znaczenia :)
liczy sie samo doświadczenie.
 

Explosivo

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z ukrycia
ldreamer masz tu rację :p


a bwoo7 może pohfalisz śię sfoimi dośfiatczeniami ??

Myślisz że tylko ty masz tutaj rację? Każdy pisze to co wie o OOBE bo po to jest forum :)
pozdro ;d
 

bwoo7.

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Racja przesadziłem, ale poco pisać głupoty i kłamstwa :p

Ja casłe infprmacje biore z książek i fsztstkie som jednoznaczne :D
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Racja przesadziłem, ale poco pisać głupoty i kłamstwa :p

Ja casłe infprmacje biore z książek i fsztstkie som jednoznaczne :D
Kogo moje piękne oczy widzą. Mówi Ci coś ten avatar
220xm5.jpg
 
L

ldreamer

Guest
Racja przesadziłem, ale poco pisać głupoty i kłamstwa :p

Ja casłe infprmacje biore z książek i fsztstkie som jednoznaczne :D
p*****lisz

w astralu niema spraw jednoznacznych. Wszystko jest zawiłe.
Zdobędziesz jakieś doświadczenie, wtedy bedziesz tak kategorycznie osądzał :p
 

Explosivo

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z ukrycia
Hehe no tak to już jest że sama wiedza z książek nie wystarczy... Praktyka i doświadczenie najbardziej się liczą... :D




A takie pytanko:
OOBE na każdego inaczej działa nie?? nie każdy widzi i odczuwa to samo prawda? ;]
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
"w jaki sposób wyszedłeś? masz dopracowaną którąś technike?" - hmmm wtedy to ja po prostu wyobrażalem że wychodzę z ciała i wyszedlem. Teraz to ja w OOBE nie wchodze. W OOBE może też wejść pod wpływem strachu: Miałem sytuacje że podczas snu czegoś się przestraszyłem i automatycznie wyrzuciło mnie do OOBE.
 
L

ldreamer

Guest
Hehe no tak to już jest że sama wiedza z książek nie wystarczy... Praktyka i doświadczenie najbardziej się liczą... :D
A takie pytanko:
OOBE na każdego inaczej działa nie?? nie każdy widzi i odczuwa to samo prawda? ;]

czy każdy smakuje jabłko tak samo?
oczywiście że nie, tak samo jest z oobe. Każdy ma swoją percepsję i nie da się zweryfikować dogłębnie każdego doznania jeśli chodzi o odczuwanie i wizje :) będą się zawsze troche różnić

"w jaki sposób wyszedłeś? masz dopracowaną którąś technike?" - hmmm wtedy to ja po prostu wyobrażalem że wychodzę z ciała i wyszedlem. Teraz to ja w OOBE nie wchodze. W OOBE może też wejść pod wpływem strachu: Miałem sytuacje że podczas snu czegoś się przestraszyłem i automatycznie wyrzuciło mnie do OOBE.
ale wyobrażałeś będąc w LD czy na jawie ? :D
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
Powiem więcej ja kiedys automatycznie wchodzilem w stan OOBE, mialem wibracje itp. Ale nawet nie wiedzialem ze to OOBE, wogle nie mialem pojecia na temat tego zjawiska i szczerze mowiac ostro przestraszony bylem, dopiero poźniej zaczelem wyszukiwac w internecie informacji na temat oddzielenia duszy od ciala, na temat szumów usznych i w koncu dowiedzialem sie ze to OOBE.
 
L

ldreamer

Guest
Powiem więcej ja kiedys automatycznie wchodzilem w stan OOBE, mialem wibracje itp. Ale nawet nie wiedzialem ze to OOBE, wogle nie mialem pojecia na temat tego zjawiska i szczerze mowiac ostro przestraszony bylem, dopiero poźniej zaczelem wyszukiwac w internecie informacji na temat oddzielenia duszy od ciala, na temat szumów usznych i w koncu dowiedzialem sie ze to OOBE.
congrads

swoja droga to nie są piski w uszach, tylko synchronizacja półkul :) i to jest raczej pisk w głowie niż w uszach
 

Bells313

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
hej wszystkim
nie udalo mi sie co prawda oobe osiagnac ale wydaje mi sie ze jestem coraz blizej
ostatniej nocy przydarzylo mi sie cos dziwnego.
normalnie sie relaksowalam, uspokoilam itd potem zapuscilam sobie w mp3 dosa out of body, pol godziny szumow i nic! wylaczylam 3 i polozylam sie na boku z zamiarem snu. no i nagle stalo sie cos dziwnego poczulam jakby falowanie, jakby woda we mnie falowala no nie wiem jak to opisac a potem uslyszalam jakis swist (pewnie to te piski o ktorych mowa) przestarszylam sie tego i poruszylam. potem zasnelam normalnie. czytalam gdzies ze w stanie alfa pojawia sie falowanie a ze stanu alfa blisko do oobe. wiecie cos moze na ten temat?
 

DinFea

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
masz moje okulary?
znam dziewczyne, która na matmie sobie 'przysnęła' i miała oobe. z tym, że zapomniała, że jest w klasie i jak się ocknęła spadłą z krzesła. kiedyś mi opowiadała jak to jest, ale mi się nigdy nie udało osiagnąć oobe, a mój słomiany zapał i brak systematyczności doprowadził do końca mej cierpliwości i... nie chce mi się.
 

djdaro151

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
142
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
CK
wczesniej chyba fightern podał link co do pytania czy można się wystraszyćw obe i tam były 2 posty i Ci kolesie jak to mowili szczególnie 2 że to obe to jest jak jakaś gra RPG postacie w kawpturach, specyfiki, kurde to można spotkać kogoś w oobe wogóle ?? mi sie raz zdazyło przez przypadek jak byłem dzieckiem ale nie wyleciałem z pomieszczenia ale to dziwne kazdy mi wtedy powtarzał ze to sen ale nie wymysliłem sobie tego bo wiedziałem po tym stanie(oobe) ze wyszedłem z ciała widziałem je z góry nie wiem to było coś innego, niz zwykłe sny bo byłem świadomy ze snie albo cos takiego i o dziwo jego pamętałem a z reguły nie pamiętam snów. Kiedy miałem oobe miałem 7 lat teraz mam prawie 19 i od tamtego czasu nie zdazyło mi sie już niestety ale chyba spróbuje i mógłby ktoś napisać wiecej coś o tym przewodniku który nam "pomaga" i o istotach które można spotkać ????
 

Explosivo

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z ukrycia
djdaro151...
Weź sobie poczytaj to forum od początku... I w ogóle Ci co mają takie pytania też powinni przeczytać bo to już było... I tam gdzie napisała Bells313 też mozecie wejśc i poczytać bo nie wiem czy ktoś będzie chciał od nowa wszystko tłumaczyć... ;)
 
Do góry