Ograniczenia !

Czy jestes za wprowadzeniem takiej opcji ?

  • Tak !!

    Votes: 1 100,0%
  • Nie !!

    Votes: 0 0,0%
  • Nie mam zdania (niech inni zdecyduja) !!

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    1

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
po roku będą kasowane konta... jeśli ktoś się nie zalogował do tego czasu...

oczywiście najpierw dostanie powiadomienie na maila... itp...

Myślę że tak jest OK i nie trzeba nic już zmieniać :) Nie jestem natomiast zwolennikiem pomysłów pisania iluś tam postów miesięcznie, bo to by była parodia, jeśli ktoś ma czas i ma o czym pisać niech pisze. Ale załóżmy że ktoś wyjedzie na tydzień lub 2 i co? Po powrocie musiał by się sprężyć żeby nadrobić zaległości i wyrobić miesięczną normę. A że nie każdy ma na tyle czasu pojawiło by się coraz więcej krótkich postów typu: "nie mam pojęcia", lub o zgrozo ":D", nie wnoszących nic do dyskusji. No i forum musiało by zmienić nazwę na Śmietnisko.pl, a chyba nie o to nam chodzi?
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Nie jestem natomiast zwolennikiem pomysłów pisania iluś tam postów miesięcznie, bo to by była parodia, jeśli ktoś ma czas i ma o czym pisać niech pisze. Ale załóżmy że ktoś wyjedzie na tydzień lub 2 i co?
Przecież tu nie chodzi o wyścig w pisaniu postów!.Właśnie,kto ma czas ,ten pisze jeśli ma o czym.
Jeśli ktoś wyjeżdża na tydzień lub dwa,nie widzę problemu,każdemu może się trafić taka sytuacja i nie ma mowy o żadnym nadrabianiu w pisaniu.Ja tak to widzę.
 

Keti_79

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jestem tu nowa, bo dopiero w tym momencie skończyłam się rejestrować, ale logicznie rzecz ujmując trzymanie zarejestrowanych osobników tylko po to, by miec większe statystyki mija się z celem. (chyba cofam dyskusje o kilka postów do tyłu).
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
A ja proponuję inne ograniczenie: automatyczne kasowanie postów składających się z samych emotów, oraz takich, które mają mniej niż 3 wyrazy. Zapobiegło by to postom np. w stylu "lol" i innym takim kwiatkom zaśmicającym tylko forum, co Wy na to?

Z takiego ograniczenia mogły by być zwolnione posty powstające w dziale "Gry forumowiczów" :)
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
no to takie "tak" lub "nie" trzeba by było uzasadnić, lub rozwinąć.
I po kłopocie :)

Zresztą pamiętam z j. polskiego z podstawówki że trzeba wypowiadać się całym zdaniem.
No dobra, jak się Wam ten pomysł nie podoba to nie - to była tylko propozycja.
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
ja sie zgadzam tylko ktos moze sie logowac i malo pisac postow a loguje sie np. co 2 dni czy nawet co dzien wiec ja jestem za ale tylko wtedy kiedy nie bedzie zadnych ograniczen postowych !!


jestem za wypowiedzia tux-a bo to jest fajny pomysl
 

psotka1988

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ech.. no to jest w miarę dobry pomysł, ale .. czasem ktos po prostu moze stracić neta.. ja sama konto mam już troche czasu , zarejestrowalam sie, ale nie wiem po co, a teraz jak sobie wczoraj o tym przpomnialam, to mi sie nawet spodobalo .. i napewno czesto tu bede :D
 

MySsZkA

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z otchłani...
Ja się wypowiem tak : Jeżeli któryś z użytkowników, zaloguje się i nie pojawi się przez pół roku i więcej to konto powinno być skasowane……. Najlepiej by było poinformować tego użytkownika, żeby później było bez żadnych pretensji. Pomysł jest dobry, ale nie do przesady…. Angel ma rację
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
A ja sądze ze to niektórzy się logują tylko po to,
Azeby odwiedzić strony o Tytule Zabezpieczonym, w Dziale Erotyka.

Takie jest moje zdanie i spostrzeżenie.
Ale moze to bład... :)

Pozdro!@!
Deras
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
No tak dobrze niech sobie oglądają i czytają, ale po co ?! Mogli by się przynajmniej wypowiedzieć.. :mruga:
No chyba, że kogoś podnieca czytanie postów obcych ludzi o sprawach intymnych..
 
Do góry