Ograniczenia w tworzeniu tematów

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
cop do ograniczenia ilości tematów to tylko w działach w których jest często spamowane. subkultury, manga, komiks nie wymaga tego, miłość złamane serca i trudności życiowe mogłyby być ograniczone, zdarza się że piszą beznadziejnie podobne tematy, w grach spamują, ale 1 temat to za mało, a jak zakładają tematy o tibi to góra dwa.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
A jakby tak utworzyc jeden watek w ktorym kazdy moglby zadac to pytanie to nie trzeba by zakladac co chwile nowego.
A myslisz że takiego nie ma? Spójrz na tematy przyklejony. tylko że nikt tego nie widzi i nikt nie szuka
 

Arnachim

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Biała Podlaska
Ale walneliście ...
Toż jak jakiś człowiek, chce właśnie tu się o coś zapytać, a jest nowy - ... to będzie walił te 50 postów w 1 dzień ?? Ja myślę, że jak ktoś chce napisać coś nowego, szybko, to przecież nie będzie tyle pisał, jak np. jest mu coś potrzebne na jutro..
Pomyślcie logicznie.
P.S. Administratorzy mam nadzieję, że zajmą się tymi samymi tematami ;)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Ale walneliście ...
Toż jak jakiś człowiek, chce właśnie tu się o coś zapytać, a jest nowy - ... to będzie walił te 50 postów w 1 dzień ?? Ja myślę, że jak ktoś chce napisać coś nowego, szybko, to przecież nie będzie tyle pisał, jak np. jest mu coś potrzebne na jutro..
Pomyślcie logicznie.
P.S. Administratorzy mam nadzieję, że zajmą się tymi samymi tematami ;)
syndrom nowego usera? nie przeczyta nie poszuka a napisze.
Napisałeł że jeśli ktoś będzie chciał napisać coś w tym dziale to może napisać do osoby odpowiedzialnej za ten dział (kogoś się znajdzie)
Jeśli chodzi o inne działy to chcemy aby można założyć jeden (lub dwa) tematy dziennie, także problemu nie będzie
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
syndrom nowego usera? nie przeczyta nie poszuka a napisze.
Napisałeł że jeśli ktoś będzie chciał napisać coś w tym dziale to może napisać do osoby odpowiedzialnej za ten dział (kogoś się znajdzie)
Jeśli chodzi o inne działy to chcemy aby można założyć jeden (lub dwa) tematy dziennie, także problemu nie będzie
graniczenie ilości tematów chcecie wprowadzić we wszystkich czy wybranych działach? bo raz miałem wenę na 3 tematy różne (nie stworzyłem tylu bo za leniwy jestem, ale kto inny by mógł stworzyć :) ) poza tym coś takiego w spokojnych działach jest zbędne :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
graniczenie ilości tematów chcecie wprowadzić we wszystkich czy wybranych działach? bo raz miałem wenę na 3 tematy różne (nie stworzyłem tylu bo za leniwy jestem, ale kto inny by mógł stworzyć :) ) poza tym coś takiego w spokojnych działach jest zbędne :)
wybrane działy. poza tym pamiętajmy że to tylko do 50 postów. I bez nabijania można to szybko uzbierać.
Sądzę że modzi powinni sami określić czy w ich działach jest to potrzebne i jeśli tak to ile max. tematów można założyć
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
50 postów? pisząc sensownie, na ciekawe tematy, 3 dni najdłużej i ok, bot się tyle nie utrzyma :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Wybrane działy.
Nie wiem jakie, wiem tylko o tym a jakie jeszcze macie na myśli?
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Nauka. Albowiem wtedy tematy szły by do edukacji. Bo nowi użytkownicy nawet nie popatrzy, że jest byczy dział edukacja tylko od razu na naukę wali.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a co do pomysłu żeby ilość tematów ograniczyć, to ze mnie się śmiali że się zradykalizowałem :)
Nauka. Albowiem wtedy tematy szły by do edukacji. Bo nowi użytkownicy nawet nie popatrzy, że jest byczy dział edukacja tylko od razu na naukę wali.
podobnie było na grupowisku. w tym przypadku to dobry pomysł
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Czyli żeby ktoś mógł założyć np. 3 temat to najpierw musi nabić 50 postów? To będzie dopiero bałagan...
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ja również jestem za :)
ale z drugiej strony zgodzę się z tym co napisał czera
 
Do góry