Ograniczenia w tworzeniu tematów

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Pomysł wyszedł z TEGO tematu który oczywiście zamknał najprawdopodobniej vito (pozdrawiam gorąco :papa: ).
Jak łatwo się przekonać czytając tematy na tym forum, nowi userzy tworzą co chwila albo głupie albo dublujące poprzednie tematy, robi się bałagan i powoduje to irytacje u części starszych użytkowników. Zatem może by tak wprowadzić ograniczenie możliwości tworzenia tematów powiedzmy tak od 50 postów.

Oczywiście zaraz padną argumenty że będzie spamowanie byleby można sie o coś zapytać- myślę że sensownym rozwiązaniem byłaby konkretna osoba do której nowi userzy mogliby pisać priwy z zapytaniami. Osoba ta jako że powinna posiadać staż i wiedzę o forum odpisywałaby na problemy, ew. gdyby problemu nie dałoby się tak łatwo rozwiązać "strażnik" ten tworzyłby tutaj temat.
Uniknelibyśmy wielu głupich pytań do których odpowiedzi zawarte są w regulaminie czy faqu, czy też nie musielibyśmy czytać po raz n-ty propozycji o tym samym

Takim strażnikiem mógłby być np. Angel


... :D oczywiście że żartowałem, sądzę że ze znalezieniem takiej chętnej osoby nie będzie. Ew. mogę nią być ja sam

Edit. Czyż to nie idealny temat do ankiety ^_^
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jestem na tak, a i parę innych ograniczeń bym zaproponował, np brak możliwości edycji tematu zwykłym userom w momencie gdy ktoś na niego odpisze. częstym problemem jest usuwanie treści tematu
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
jestem na tak, a i parę innych ograniczeń bym zaproponował, np brak możliwości edycji tematu zwykłym userom w momencie gdy ktoś na niego odpisze. częstym problemem jest usuwanie treści tematu
Popieram pomysł Yoggiego. Natomiast orion z tą edycją mogą być złe konsekwencje. Będziesz każdy post poprawiał ? Może się też zdarzyć, że użytkownik źe coś napisze i postanowi napisać 2 temat od nowa. Ja dzisiaj miałem coś takiego.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Taaaa.... dobra wycofuje się, mniej roboty jest z % i wywaleniem tematu, ideału nie będziemy mieli
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
ograniczenie jak najbardziej musi byc. 50 postow bedzie ok.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
można wziąć na próbę z 50 postów, w razie czego można zwiększyć, aż osiągnie się granicę kiedy będzie tu w miarę spokojnie.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Jak już mówiłem, popieram pomysł. Nie wiem też, czy nie rozciągnąć tego na całe forum.
 

Marzena Grunau

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z wielkopolski
Jestem na tak.
Myślę, że wprowadzenie tego typu ograniczeń usprawniło by forum i mielibyśmy mniej bezsensownych tematów.
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Ja też jestem na tak.Może nie na całym forum(bo to by rzeczywiście doprowadziło do nabijania postow), ale w tym dziale na pewno.
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
Jestem co prawda na forum od niedawna ale zdecydowanie uwazam, ze ograniczenie postow jest swietnym pomyslem.
Na zadnym innym forum nie spotkalam sie z taka iloscia nowych zakladanych bezsensownych tematow.

Duzo daloby tez na przyklad stworzenie w dziale (dla przykladu tylko ten dzial podaje bo to by sie na calym forum przydalo) "zdrowie mezczyzny" osobnego watku dla problemow z penisem, dojrzewania czy jakis innych.Wtedy kazdy majacy dany problem pisalby w odpowiednim do tego watku.Zalozylby nowy temat to bylby on usuwany.
I tak jest tutaj tylu uzytkownikow, ze odpisuja na biezaco na nowe posty, a przynajmniej nie byloby balaganu.
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Ja bym rozciągnął na całe forum.
No często ludzie trafiają na forum jak poszukują rozwiązania problemu, porady itd.A niekoniecznie jest już gotowy podobny temat i muszą napisać nowy, a rozciągnięcie na całe forum im to uniemożliwi.A dział z propozycjami i uwagami akurat nie jest im na początku portzebny.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja myślę 2 tematy dziennie na dany dział, przecież to i tak bardzo dużo
a przynajmniej boty nie zaspamują mi tak działu jak wczoraj :]
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
na całym forum nie zdałoby to rezultatu chyba (chociaż do muzyka ogólnie z miłą chęcią bym to wprowadził bo zabić chce kiedy czytam kolejny temat "pomóżcie szukam piosenki" :crazy: )

Edit. Pomysł niki wydaje się fajne tyle że może 1 temat dziennie. A jeśli będzie chciał się dowiedzieć szybko więcej to dopisze się do jakiegoś istniejącego tematu.

Problem tylko będzie chyba żeby takie coś wprowadzić
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja po wczoraj wiem że w dziale erotyka jest to potrzebne :]
co do innych działow się nie będę wypowiadać
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Edit. Pomysł niki wydaje się fajne tyle że może 1 temat dziennie. A jeśli będzie chciał się dowiedzieć szybko więcej to dopisze się do jakiegoś istniejącego tematu.
W dziale "Społeczeństwo i polityka" minimum 2 tematy dziennie. Jeden to za mało.
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
Jestem za.
Edit. Pomysł niki wydaje się fajne tyle że może 1 temat dziennie. A jeśli będzie chciał się dowiedzieć szybko więcej to dopisze się do jakiegoś istniejącego tematu.
A za tym to już w ogóle. Przydałoby się coś takiego na Forumowisku, bo czasem aż się odechciewa pisać na widok jednego wielkiego spamu.

A jakby tak utworzyc jeden watek w ktorym kazdy moglby zadac to pytanie to nie trzeba by zakladac co chwile nowego.
Jest taki wątek, z tego, co się orientuję.
 
Do góry