Odżywka stymulująca wzrost paznokci ?

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
No właśnie..jak coś to nie będzie takiej wielkiej straty. Jak będę w Rossmannie to na pewno kupię :)
 

VoicaTortoa

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
weekendami Opole
Też miałam tą odżywkę z pyłkiem diamentowym z Rossmanna. Byłam zadowolona, bo ładna, wygodna buteleczka, taki słoiczek, no i szybko ta odżywka schnęła. Jednak po jakimś czasie, zanim jeszcze zużyłam całą zawartość, 1/4 zaczęła gęstnieć.. Nie sądzę, żebym trzymała ją zbyt długo, a trochę szkoda.. Ale odżywka tania, to fakt. Znów mam zamiar sobie ją kupić.

Niby były też na rozdwajające się paznokcie.. Ale KTÓRA TO?! Bo w Rossmannie powiedzieli mi, że taka biała, więc wzięłam, ale okazało się, że jest ohydna, bardzo rozwodniona, bym musiała 2 albo i więcej wartw kłaść, by jakoś to wyglądało, ale po co?! Może jest jakaś całkiem przezroczysta odżywka z tej firmy?
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Ja mam z jedwabiem pisze ze zapobiega lamaniu i przebarwianiu paznokci. Taka biala :p dzis zakupilam :p okaze sie czy dziala :p
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Ja miałam z avonu, odyżwka przyspieszająca wzrost paznokcia.jak kojarze spisywała sie niezle,szybciej rosły paznokcie.i ogólnie poprawił sie ich stan. kolo 15 zł kosztowała jak dobrze pamietam
 
Do góry