Odżywka stymulująca wzrost paznokci ?

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Spotkałam się z tą właśnie odżywką w kilku katalogach, czy ktoś takiej używał? czy faktycznie działa? jestem ciekawa a nie chce zamawiać skoro to kicha :) proszę o komentarze :)
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Wlasnie sie zastanawiam bo nie chce wydawać zbędnej kasy na lakier który będzie leżał, kosztuje ponad 10 napewno.
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Ja nie używałam ale chętnie bym sobie taką kupiła.... jak kupię to dam znać!!!!
A może ktoś już kupił??
 

Czapka

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
0
Miasto
BPN
Ja mam takie z Joko. Nie wiem czy stymuluja wzrost paznokci, bo trudno takie coś zauważyć. Ale odżywki polecam bo poprawiają stan paznokci.
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Ja z JOKO mialam preparat proteinowo krzemowy, miałam strasznie zniszczoną płytkę po tipsach a on w całości mi ją zregenerował. Preparat wart swojej ceny, kosztuje ok 10 zł.
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
ooooo no to dobrze... szczerze jeszcze nei miałam nic z tej firmy... a w rossmanie to można dostać???
 

Czapka

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
0
Miasto
BPN
Tego nie wiem, można dostać w każdej drogerii. Odżywki te są w cenie ok 10 zł jak pisała koleżanka wyżej, ale warto je kupić.
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
nie ma w rossmannie napewno tej firmy JOKO (wiem bo pracuje) ale sa odzywki firmy LOVELY powiem wam ze kosztowo to ok 4 zl ale efekty sa.ja miesiac temu zdjelam paznokcie zelowe nosialam ok 2 lat.kupilam sobie wlasnie odzywke lovely z pylkiem diamentowym ktora utwardza i wzmacnia paznokcie i jestem zadowolona.
jest tez taka stymulująca wzrost paznokcia.
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
nie orientuje sie ale jak ja stosowalam ta i o ktorej pisalam wczesniej to widze poprowe paznokcie sa coraz twardsze.

mysle ze 4 zl to nie majatek wiec mozesz sprobowac
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
No właśnie mi się też rozdwajają.... jakby było coś po czym szybciej rosną i jeszcze wzmacniające i po takiej cenie to od razu bym kupiła...
Ale zaskoczyłaś mnie.... zawsze kupowałam bardzo drogie odżywki które i tak nic nie dawały....
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Ja z JOKO mialam preparat proteinowo krzemowy, miałam strasznie zniszczoną płytkę po tipsach a on w całości mi ją zregenerował. Preparat wart swojej ceny, kosztuje ok 10 zł.

Oo... chyba muszę sobie zafundować taki xP


A co do stymulowania wzrostu paznokci. Nie używałam, nawet nie widziałam takiej u mnie w drogeriach...
Moze warto spróbować.
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Ja też się chyba skuszę na tą odżywkę z ROssmanna..bo jak narazie wszyscy te odżywki chwalą :przewraca:
 
Do góry