Odległość?

oLgUs!A=)

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
16
Punkty reakcji
1
Wiek
34
cześć. jestem z chłopakiem od 11miesięcy dzieli nas odległość ok 75km. Widujemy sie w soboty w roku szklnym, a w wakacje troszke wiecej 3-4 razy. czasem mnei to boli ze tak zadko sie widujemy, ale przez te 11miesiecy sie przyzwyczailam i uwazam ze wrto:).Kocham go bo jest wspaniały. Ostatnio dużo sie kłócimy ale tez zaraz godzimy. odleglosc boli ale czy warto zakonczyc to wszystko przez odleglosc. wiem nie mam 100% pewnosci ze on mnie tam nie zdradza, ale ufam mu i on ufa mi, czy to wystarczy??
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Rzadko ?...
Powiem Ci, że baaaaardzo zazdroszcze wam tego. Ja sie ze swoim chlopakiem widuje raz na miesiac (i to i tak dobrze) no ale odległość jest kilkakrotnie większa. Skoro nie masz 100 % pewności to jak mu ufasz ?
 

Oto ja Wojtek

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
Na chwilę obecną to w zupełności wystarczy, jesteś młoda, uczysz się jeszcze,
jeszcze sporo czasu razem
ze sobą spędzicie, a te 75 km, to odległość niewielka. Powodzenia.
:eek:k:
 

oLgUs!A=)

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
16
Punkty reakcji
1
Wiek
34
no właśnie jestem młoda:) też tak czasem myśle, że mi starczy. No bo nie wiem co on tam robi ale mimo wszystko mu ufam:*:*
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
macie zaufanie do siebie a to jest podstawa i jestescie juz troche i do tej pory wam te km nie przeszkadzaly :) oby tak dalej :)
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Co to jest 75km :)? To jest nic :) życze powodzenia, ale nawet chyba nie trzeba życzyć bo się wam układa :) Buziaki :) I powiem Ci, że zazdroszcze wam ;)
 

olwik

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Przemyśl
cześć. jestem z chłopakiem od 11miesięcy dzieli nas odległość ok 75km. Widujemy sie w soboty w roku szklnym, a w wakacje troszke wiecej 3-4 razy. czasem mnei to boli ze tak zadko sie widujemy, ale przez te 11miesiecy sie przyzwyczailam i uwazam ze wrto:).Kocham go bo jest wspaniały. Ostatnio dużo sie kłócimy ale tez zaraz godzimy. odleglosc boli ale czy warto zakonczyc to wszystko przez odleglosc. wiem nie mam 100% pewnosci ze on mnie tam nie zdradza, ale ufam mu i on ufa mi, czy to wystarczy??


zwiazek na odległośc hmm jedni mówia ze gra jest nei warta swieczki...a ja mysle ze wrecz przeciwnie jesli jest sie kochanym i sie kocha to mawet zeby dzieliło tysiace kilometrów miłośc zawsze zwyciezy uszy do góry i wytrwałości w zwatpieniu a jesli zwatpienie nadejdzie najlepszym lekarstwem jest szczera rozmowa i nie wazne ile ma sie lat pozdrawiam
 

Myszka85

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wodzisław Śląski/Warszawa
75 km to nie jest duzo. Ja jestem w zwiazku na odleglosc i dzieli nas 400km. Spotykamy sie raz w miesiacu, czasem sie zdarzy ze widzimy sie co 2 tygodnie, ale to rzadko. I tak juz jest ponad 2 lata. Jesli jest Ci ciezko przez ta odleglosc pomysl ze inni ludzie mieszkaja jeszcze dalej od siebie ;) Powodzenia :)
 

Salome

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Heh, u mnie to prawie 500km i do tego nie ma sprecyzowanych uczyć, więc to jest dopiero powód do rozstania, z resztą dzisiaj to nastąpiło :(
za Was trzymam mocno kciuki!
 

Paula1989

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z Łodzi :)
Powiem tak: w taki zwiazek wpakowalam sie juz drugi raz w zyciu. I nie typu 'luzny zw'. Bo jak kochac czy cos to na serio... Mysle, ze damy rade z moim Sloncem. Choc widzielismy sie raz tylko, a kiedy znowu go przytule to nie wiem. Jedziemy na kom tylko, poki co wystarczy :) Wlasnie, liczy sie zaufanie. Zycze powodzenia :)
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Gdyby to była odległość większa aniżeli cosik ok. 100 km to chyba bym umarła z tęsknoty... Tymbardziej że ja pracuje cały tydzień a weekendy zajęcia albo (już niedługo spowrotem) treningi.. ehh..

Nieee.. to nie dla mnie..
 

blondyna__79

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
cześć. jestem z chłopakiem od 11miesięcy dzieli nas odległość ok 75km. Widujemy sie w soboty w roku szklnym, a w wakacje troszke wiecej 3-4 razy. czasem mnei to boli ze tak zadko sie widujemy, ale przez te 11miesiecy sie przyzwyczailam i uwazam ze wrto:).Kocham go bo jest wspaniały. Ostatnio dużo sie kłócimy ale tez zaraz godzimy. odleglosc boli ale czy warto zakonczyc to wszystko przez odleglosc. wiem nie mam 100% pewnosci ze on mnie tam nie zdradza, ale ufam mu i on ufa mi, czy to wystarczy??


cześć. jestem z chłopakiem od 11miesięcy dzieli nas odległość ok 75km. Widujemy sie w soboty w roku szklnym, a w wakacje troszke wiecej 3-4 razy. czasem mnei to boli ze tak zadko sie widujemy, ale przez te 11miesiecy sie przyzwyczailam i uwazam ze wrto:).Kocham go bo jest wspaniały. Ostatnio dużo sie kłócimy ale tez zaraz godzimy. odleglosc boli ale czy warto zakonczyc to wszystko przez odleglosc. wiem nie mam 100% pewnosci ze on mnie tam nie zdradza, ale ufam mu i on ufa mi, czy to wystarczy??


Nie poddawajcie się. Mnie dzieliło 700 km. a teraz jesteśmy razem.
Powodzenia :)
 

Gizela18

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Królestwo ;)
Dacie radę :) ja mam chłopaka 450km odemnie :) i wszytsko układa nam się świetnie :)
pozdrawiam :)
 

Attachments

  • kobieta.jpg
    kobieta.jpg
    123,1 KB · Wyświetleń: 7

karolcia86

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
38
uwazasz ze 75 km to duza odległosc?? hmmmm ..... ja mam chłopaka który niestety wyjechal do Londynu i zjezdza do Polski co 3 miesiace. Faktycznie jest ciezko takie cos utrzymac ale jesli to jest prawdziwa miłosc to wszystko przetrwa :)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Jeśli on Ci ufa a ty jemu..
to dacie rade. ! :)
Wkoncu jestescie ze soba 11 miesiecy
to kawałek czasu ;)
 

Trendy_89

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lublin ;]
Taaa.....ja powiem tak:
ciesz się tym co masz !!!! I bierz z tego co najlepsze !!!! Byłam w takiej sytuacji i powiem jeszcze odpowiedz sobie na pytanie.... tak szczerze przed swoim sumieniem czy Ty go nie zdradzasz... "nie mam 100% pewnosci ze on mnie tam nie zdradza" a czy On ma pewność że Ty go nie zdraszasz??Odpowiedz sobie sama przed soba,jesli zyjesz zgodnie z sumieniem to naprawde jesteście super parą :)
 

aggu_la

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
pojęcie wzgędne :p
heh, ja jestem oddalona od mego Misiaka o '1446' i jakos musimy z tym żyć..znaczy inaczej - chcemy żyć razem, być ze sobą, coś budować we dwoje...a kilometry..utrudniają i to bardzo życie, ale jak się chce to się wszystko da :)
 
Do góry