Od ilu lat

Status
Zamknięty.

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Wczoraj dostalem zaproszenie na wesele z osobą towarzyszącą-mam 16 lat ale blizej 17 :p
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
wydaje mi się ze tak koło 15 roku życia
chociaż chyba warto zapytać czy zapraszana osoba kogoś ma i jakie zaproszenie dać ;)
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
ja na swoje to bym zapraszała od 17 lat z osobą towarzyszącą.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
A ja bym zapraszał gdzieś od 18 roku życia chyba, że wiem że ta os. ma partnera/kę przynajmniej rok to mogłoby się obniżyć próg do 16u, bo tak to:
1. Po co generować sobie koszty
2. W tym wieku związki są tak niestabilne, że nagle osoba może kogoś mieć lub nie.
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
ja nie mam dziewczyny a ide na wesele z osoba towarzyszącą-nie widze problemu...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja teraz również mam cięzki orzech do zgryzienia z tymi osobami towarzyszącymi
bo od 18 już chyba raczej wypada zaprosić nawet jeżeli ktoś nikogo nie ma?
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
mi też się wydaje że tak o 16 można, ale po co? Ci sobie jeszcze bez towarzysza poradzą. Wg mniej już lepiej tak chociaż od 17.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
wszędzie od 16 roku życia byliście proszeni z osobą towarzyszącą?

wiecie co zaprosić ok, tylko jakie to są koszty
bo ja ostatnio sie tym dośc intensywnie interesuje i uwierzcie mi że jakbyscie mieli organizowac wesle to byście tacy optymistyczni nie byli :]
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
ja tez zapraszalabym od 18... a i tak mialabym watpliwosci. osob ponizej tego wieku, nawet pomimo partnera, nie zaprosilabym na wesele z osoba towarzyszaca. tylko by mi wzrosly koszty a po co mam ogladac jakies obce osoby ktore i tak nie wiadomo czy za tydzien beda caly czas z moja kuzynka/kuzynem itd.

dla mnie to bez sensu...wolalabym zaprosic dodatkowa swoja kolezanke np. ze studiow czy pracy, niz brac dodatkowo takie osoby na wesele


zreszta podobny temat juz byl:

http://www.forumowisko.pl/index.php?showto...t=0&start=0
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
wszędzie od 16 roku życia byliście proszeni z osobą towarzyszącą?

wiecie co zaprosić ok, tylko jakie to są koszty
bo ja ostatnio sie tym dośc intensywnie interesuje i uwierzcie mi że jakbyscie mieli organizowac wesle to byście tacy optymistyczni nie byli :]
wesela nie robisz co rok wiec sama dojdz do pewnych wnoskow :p

rodzina to rodzina i ja bym od 15lat juz zapraszal z osoba towarzyszacą bliska rodzine-to dalszą hmm chyba tez :D
jak nie zaprosisz 16 latka z osobą towarzyszącą to 80% pewnosci ze nie przyjdzie wcale
z kosztami to zalezy jeszcze gdzie robisz-bo jak w jakiejs restauracji to koszty bedą spore-ale ja weselom w restauracji mówie NIE! :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
w restauracji jak najbardziej
to gdzie w takim razie weselom mówisz tak?

ja mam zamiar zapraszac z osobą towarzyszącą jeżeli wiem, że ktoś jest w związku, no i osoby w swoim wieku to już jak najbardziej z osobą towarzyszącą nie ważne czy kogoś mają
wybacz ale wydaje mi się że jak ktoś ma 15 lat i go zaproszę z osobą towarzyszącą to przyjdzie z kim popadnie
co mi po ludziach, których nie znam
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
no jak ktos jest z miasta to wiadomo ze jest w restauracji ale jest teraz tendencja ze i ludzie ze wsi robią wesele w restauracjach czego zupelnie nie rozumiem. mialem okazje byc na 3 weselach w restauracjach-na zadne nie poszedłem, rodzice byli bo musieli ;)

dlatego pisałem ze taki 15 latek bardziej nie pojdzie na takie wesele jak pojdzie-dziekuje ale nie chce byc "ogonkiem" starszych i latać za nimi jak małe dziecko, jakby nie patrzec to juz "wczesna" mlodzież dlatego warto zapraszac nawet gdy ktos przyjdzie z osoba ktorej sie nie zna
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ok tylko wiesz jak masz tak około 10 osób w tym wieku zaprosisz ich z towarzyszącymi to masz następne 10, koszty wtedy na prawdę rosną

nie rozumiem tego poglądu miasto- wieś, tak się składa, że na wsiach też są restauracje i ja właśnie w takiej mam zamiar robić wesele
dziś w moim regionie nikt nie robi wesel na salach i nie zamawia kucharek, bo ich w sumie juz nie ma
jeżeli nawet jest sala to od razu zapewniona jest obsługa i cena podana od osoby
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
w zyciu nie zrobie swojego wesela w restauracji-a czy na wsiach są az tak restauracje? wątpie, gdzie wies juz "odrolniona" to moze i sa
 
Status
Zamknięty.
Do góry