Od czego jesteście uzależnieni?

marta92

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
296
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
woj. Opolskie
Ja uzależniona jestem od czekolady, draży orzechowych, krówek i muzyki.... Dlaczego to robie? Nie wiem, może dlatego, że to mnie uspokaja, a pozatym kosmicznie poprawia chumorek, bo przecież czekoladka pomaga w "produkcji" hormonu szczęścia :)
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Kożystając z neta siedzisz na kompie więc jeśli jesteś/aś od neta zaznaczaj kompa
 

hallenka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Warszawa
A ja kocham kawę, seks, wino i świeczki zapachowe - trzy ostatnie najlepiej pasują w zestawie;)
 

sykolina

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
50
Punkty reakcji
0
Zaznaczyłam papierosy... ;p
Palę dopiero 7 miechów, ale gdybym miała wytrzymać jeden dzień bez fajki, to nie wiem, co by się ze mną działo... :niepewny:
A dlaczego palę- bo się uzależniłam... ;p Czasem zastanawiam się, czy nie rzucić, no ale jak... Wszyscy moi najlepsi znajomi palą, więc ciężko by było... ;p Pomyślę może kiedyś nad tym... ;p
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Muzyka, dzień bez muzyki stracony, przychodze do domu to od razu coś włączam, kiedys ogluchne :p
Sex, ale wytlumaczmy, że to potrzeby ludzkie :D
Internet, bez tego ani rusz, a właśnie byłam a odwyku bo byłam dluuuugo bez neta :p
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Muzyka, dzień bez muzyki stracony, przychodze do domu to od razu coś włączam, kiedys ogluchne :p
Yyy ja mam dokładnie tak samo :D

A oprócz tego to jeszcze:
-słodyczeee - moja słabość <_< :D
-gg (szczególnie od rozmów z takim sympatycznym kolegą :p )
 

DEsia

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Toruń
trudno mi sie do tego przyznać ale jestem uzależniona od kompa normalnie potrafiłam siedzieć na nim 16 godzin bez przerwy ale teraz coraz mniej na nim jestem . . .
a jeszcze kiedys byłam bardzo uzależniona od gry diabloII potrafiłam siedzieć dwa dni by zdobyć następne poziomy ;/ aż komp mi się rozwalił na szczęście bo było co raz gorzej ze mną ale to było i mineło . . . :)
 

Heroin

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Papierosy, kawa, ja (..).
Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam.


Tak właśnie.
I dnia nie wytrzymam bez gum orbit.
 

deora

Nikt
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
1 071
Punkty reakcji
14
Uzależniam się szybko i od wszystkiego.
Taka skłonność.
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Ja jestem uzalezniony Od muzyki i od kompa :D I od picia xD Ale nie alkoholu tylko innych płynów xD Takich jak oranżada :D Jak stoi butelka w kuchni cała 2L to jak ją widze to po 30 minutach już jej nie ma... tak podchodzę co chwila i popijam sobie nawet jak mi się pić nie chce. Już zmiescić nie moge ale nadal bym podchodził i popijał oranżade...
 
Do góry