Od czego jesteście uzależnieni?

project.friendship

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Na pewno od kawy, niektórzy twierdzą, że od internetu też, ale to zwykłe plotki są ;p Bez komputera spokojnie przeżyję parę dni, bez kawki ciężko nawet pół dnia wytrzymać. Innych używek brak.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Jak wyżej od Kawy, Internetu i Muzyki
 

Revengex33

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Białystok
Ja w pewnym sensie jestem lekko uzależniona od kompa.... potrafiłabym przeżyć dzień bez niego, ale kurde jak usiądę do laptopa to potem siedzę niek wiadomo ile -.- .
No i oczywiście jestem koszmarnie uzależniona od telefonu, jak go nie mam ze sobą to zaczynają mi się trząść ręcę, czuję się poddenerwowana.... no po prostu musze mieć go ze soba by być ze wszystkim na bierząco. Gorzej jest jak zacznie się rozładowywać...
 

Mucza

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Starogard Gdański, Polska
Mimo tego, że większość zapiera się rękoma i nogami od twierdzenia, że są uzależnieni od komputera to myślę, że większość społeczeństwa (tego młodszego oczywiście) ma z tym problem w większym lub mniejszym stopniu. Sam jestem uzależniony od papierosów. Próbowałem rzucać, ostatnio nawet trzy tygodnie wytrzymałem bez zapalenia papierosa. Ale chęć spróbowania powróciła ze zdwojoną "mocą", aż wreszcie zakupiłem fajki. Lecz komputery i Internet w dzisiejszych czasach są źródłem informacji, kontaktów, czy rozrywki więc także trudno się nie uzależnić. Prawdę mówiąc wolałbym być uzależniony od tych elektronicznych zabawek niż od papierosów.
 

qern

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Papierosy, no odstresować sie trzeba, a od kompa, to tylko chyba tylko Ci ktorzy grają :)
 

slowami_bywam

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
zdecydowanie papierosy i kawa, inne używki sporadycznie ale na pewno nie na poziomie uzależnienia. Wiem że teoretycznie wszyscy mówią że palenie szkodzi, ale mnie uspokaja więc kożystając z dorobku nauki uznaję że co prawda jest większe pradwdopodobieństwo że zachoruję na raka ale np. dzięki paleniu mniejsze że zachoruję na parkinsona więc wychodzi po równo ;)
 

Berkel

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
125
Punkty reakcji
8
Szczerze mówiąc to nie wiem od czego jestem tak bardzo uzależniony. Wydaje mi się, że nie potrafiłbym teraz żyć bez komputera razem z internetem, telefonu, telewizora. Jeśli to można nawet uzależnieniem to proszę bardzo, oczywiście nie myślcie że to takie uzależnienie, że kiedy mam gdzieś wyjechać to nie mogę bez tego żyć, bo mogę. Po prostu napisałem bez czego nie umiałbym teraz żyć.

Pozdrawiam. ;)
 

VincentB

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Od fajek, bo raczej nie od innych rzeczy.
Śmieszne jest, że matka posądza mnie o problemy alkoholowe, bo dwa dni pod rząd przyszedłem do domu podpity i mruczałem coś o kopulacji kota z psem... ;/
 
Do góry