Od czego jesteście uzależnieni?

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Chyba od niczego nie jestem uzależniony:p
Może troszeczkę od kompa :lol:
 

Optimum

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnośląskie
Od niczego nie jestem uzależniony, i żadnej z używek nie próbowałem. Po co się faszerować takimi świństwami?
 

Princess:*

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2010
Posty
222
Punkty reakcji
3
Ja jestem uzależniona od w pierwszej kolejności zakupy - bez zakupów nie ma życia minimum trzy razy w tygodniu. :D już trzy szafy mam pełne xD
dalej papierosy moje kochane pink elephant marlboro czarne i vogue fioletowe, muzyka :), no i 1000 brzuszków dziennie jak nie mam czasu to w nocy ale musi być i koniec. a teraz się zdziwicie wszystkie tabletki (bez recepty oczywiście) zawierające kofeine albo efedryne ale nie tą dostępną w sklepach dla sportowców po prostu różne tabletki mega pobudzające zwiekszające koncentracje itp.. ale nie dragi!!!
 
Dołączył
24 Marzec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Białystok
Ja co rano muszę wypić kawę. Bardzo też lubię słodycze, szczególnie czekoladę. Trochę też za dużo czasu spędzam przy komputerze, ale zawsze staram się pożytecznie czas ten zagospodarować, np. promując program partnerski (Nexto), tworząc strony internetowe (na tabelkach i w oparciu o kreator stron - używam Kompozera), ewentualnie hobbystycznie słuchając muzyki.
 

Karol Marley

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
315
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Byłem uzależniony od fajek - katorga ,ale rzuciłem - od 2 lat się nie zaciągnąłem szlugiem.Zacząłem odczuwać uzależnienie od alkoholu - z tego i innych powodów abstynent.Zielsko palę ,ale nie jestem uzależniony.Od kompa to w sumie ciężko stwierdzić bo jak mam co robić to i 2 tygodnie nie włączę ,ale jak zmuła ,lipa ,za oknem leje ,wykładów nie ma no to... aż mnie oczy zaczną piec.Zarzucam grzyby i Hoffmany czasem ,ale od tego się nawet nie da uzależnić.W sumie jestem wolny ;)
 

Laurearel

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
472
Punkty reakcji
22
komp, kiedyś mocno od kawy (musiałem zrezgnować z dnia na dzień, bo mi serce zaczęło wariować..., to był dopiero koszmar odstawienia)
 

pizza25

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
1
Moim największym nałogiem są papierosy kubańskie. Nie mogę przestać palić...
 

Zielony Feniks

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
121
Punkty reakcji
2
Kofeina, nikotyna, alkohol i internet...
Sprawia przyjemność, jest odskocznią od codzienności, nie wymaga wysiłku żeby poprawić samopoczucie... Nie wymaga obecności i zaangażowania innych osób. W kofeinę wkręciłam się dość dawno zarywając całe noce tak po prostu, żeby nie spać. Nadal lubię 4-5 rano, kiedy mam problem z odróżnieniem fantazji umęczonego umysłu od rzeczywistości. Alkoholem leczyłam smutki. Nikotyną stres. Internetem nudę...
Każde uzależnienie w jakiś sposób jest ucieczką... Wszystko zaczęło się wtedy, kiedy przestało mi zależeć na zdrowiu. Gdyby nie dość dramatyczne wydarzenia, raczej nie sięgnęłabym po papierosy, nie zapijała wspomnień i wolałabym spać niż czuwać. Cóż, życie, zdarza się.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Alkohol? Dla niektórych to dzień bez niego jest odskocznią od codzienności :)
 

Kerosine

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
75
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Od Internetu. Mam zresztą bardzo wiele różnych uzależnień, a jeszcze większe skłonności do nich :p
 

lupa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Od bólu i zapachu waniliowych papierosów i od muzyki i wymiotów.
 
Do góry