Od czego jesteście uzależnieni?

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Internet, jedzenie, stan euforii<-- muszę dopisać jeszcze:
-fajki po wyżerce
-mój facet
-orgazm
-kawa z rana jeśli śpię mniej niż 10 godzin, a więcej niż 4
 

dzika_zabawa

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Vivek
Od kropli do oczu Starazolin-serio.
Powazniejszych nalogow-brak. Nie mam czasu na uzaleznienie a ponad to mam na tyle silna wole, zeby ewentualne zwalczac w zarodku. BB)
 

19pajak20

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
Papierosy zaczołem palić w wieku 14 lat przez towarzystwo teraz mam 16 i nie umiem rzucić i jeszcze gram nałogowo w gry internetowee typu Counter-Strike :(
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-&gt; Śląsk
ja podobnie jak wyżej, muzyka i kosmetyki trochee ;) a konkretniej to tusz do rzęs ;P
i musze coś mieć w buzi do gryzienia, jakiś guzik, cokolwiek ;P uwielbiam ;D
 

kq11

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
...
-muzyka
-moja kobieta;]
-szlugi niestety;/
-częste zmiany modelu tel. komórkowego
to moje schizy <_<

ciekawi mnie uzależnienie niektórych od ganji... strasznie słabą psyche trzeba mieć raczej, żeby uważać się za naprawdę uzależnionego od tego w pełnym tego słowa znaczeniu- nawet choćby tylko psychicznie. Mój przypadek: pierwsze troche ponad 5 LAT paliłem CODZIENNIE, przez kolejne 2 do teraz nadal popalam, ale już tylko sporadycznie- na początku była zajawka, teraz brakuje na to czasu... Pozatym doświadczony bakacz(..a czy krótko palący-niedoświadczony może się szybko "uzależnić"?!;/) dobrze wie, że jaranie z czasem się naprawdę nudzi- bomby stają się monotonne, trwają krócej- to naprawdę aż odrzuca od tego, i sprawia, że robimy nagle dłuższą przerwę żeby zasmakować po niej lepszej bani. I coraz dłuższe przerwy... chyba że ktoś ma nadto zrytą banię i słabą psychę i gdy jaranie przestaje go czesać sięga po coś mocniejszego. Ale od Ganji?! normalnie <lol2> :lol:
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
ciekawi mnie uzależnienie niektórych od ganji... strasznie słabą psyche trzeba mieć raczej, żeby uważać się za naprawdę uzależnionego od tego w pełnym tego słowa znaczeniu- nawet choćby tylko psychicznie. Mój przypadek: pierwsze troche ponad 5 LAT paliłem CODZIENNIE, przez kolejne 2 do teraz nadal popalam, ale już tylko sporadycznie- na początku była zajawka, teraz brakuje na to czasu... Pozatym doświadczony bakacz(..a czy krótko palący-niedoświadczony może się szybko "uzależnić"?!;/) dobrze wie, że jaranie z czasem się naprawdę nudzi- bomby stają się monotonne, trwają krócej- to naprawdę aż odrzuca od tego, i sprawia, że robimy nagle dłuższą przerwę żeby zasmakować po niej lepszej bani. I coraz dłuższe przerwy... chyba że ktoś ma nadto zrytą banię i słabą psychę i gdy jaranie przestaje go czesać sięga po coś mocniejszego. Ale od Ganji?! normalnie <lol2> :lol:

Jeśli sięgnie po coś mocniejszego to nadal nie zmienia faktu, że nie jest uzależniony od zioła. Nie mam pojęcia, jak można się od tego uzależnić. Jest to dobre, fajne, łatwo dostępne i po przystępnej cenie, ale wpływ się nudzi. Mi na początku też się bardzo podobało, jarałam częściej, ale nie codziennie. Teraz mam już dość na jakiś czas.
 

CaroS

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
231
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
mam widzieć ?
Ja od komputera często siedzę. No cóż wole być uzależniony od komputera niż od fajek czy alkoholu albo narkotyków jest to o wiele gorsze.
 

Nathalia

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
112
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
Ja jestem uzależniona od komputera a w zasadzie od Internetu i od TV... Jak nie zobaczę jakiegoś serialu (z tych których oglądam) albo jak przez cały dzień nie siądę przed kompem to masakra :/
 

moutza

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Ja jestem uzalezniony od papierosow i jak jestem sam (gdy nie mam partnerki tak jak teraz) to Internet - to mi nadaje sens zyciu :)
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
W sumie to jeszcze raz stwierdzam, że od jedzenia :/
Najpier obiad, potem budyń, 2 batony, teraz bułka i jestem nadal głodna... splajtuje na jedzeniu ;)

Jakie strony najczęściej przeglądacie?
 
Do góry