Od czego jesteście uzależnieni?

K

Kargolot

Guest
1.Chciałbym wiedzieć od czego jesteście uzależnieni (sonda wielokrotnego wyboru).
Od czego jest najwięcej z was?
Jeśli zaznaczysz inne napisz w temacie
Napisz co zaznaczyłeś jak chcesz :)

2. Powiedzcie dlaczego to robicie? Dla przyjemności a może jest jakiś inny powód? Chciałbym też wiedzieć czy przejmujecie się tym że niszczycie sobie w ten sposób zdrowie? Co sądzicie obchodzi was to?

PISZCIE :D

ja osobiście nie jestem uzależniony , ale problem dotyczy mojego dziecka. Chodzi o komputer. Mój syn siedział wiele godzin (czsami ponad 6 dziennei) przy komputerze grajac w głupie gry i chodząc po internecie. Gdy mu zabraniałem to grał podczas mojej nieobecnosci. Wreszcie kupiłęm program antywireuoswy, który ma rozbudowaną ochronę rodzicielską. teraz sam ustalam na jakie strony moze wchodzić kiedy i ile godzin dziennie. po przekroczeniu czasu komputer się sam blokuje. Dla wszystkich znerwicowanch rodziców polecam.- www.f-secure.pl tam mozna pobrac wersje IS2010 F-Secure
 

morphe

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2009
Posty
133
Punkty reakcji
12
Miasto
Łańcut
może to jest głupie, ale ja jestem uzależniona od muzyki ;)
jedyna rzecz, która mnie uspokaja a jednocześnie daje mi power ;):)
i cieszę się z tego uzależnienia
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
No to ja nic nowego nie powiem - przede wszystkim MUZA!!!!
potem fajki i komp ogółem.
 

Paski

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
46
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
zakopane
fajki rzucilem, ziolo dzis niby rzucam, grzyby jem sezonowo, dropy 1/2 na rok, do pieczenia ostatnio często trzeba przestać, alkoholu w ogole nie pije od czasu do czasu przed szkołą walne piFko żeby się lepiej na lekcjach siedziało to tyle z moich nałogów
 

clarice

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Żory
Kawa, filmy i muzyka.Zauważyłam, ze wielu z was ma problemy ze slodyczami :D Kiedys też się z tym męczylam, ale chyba zuzylam swoje zapotrzebowanie na czekoladę bo teraz mam głęboką niechęc do wszelkich czekoladek.
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Wybrałam opcję 'inne', gdyż nie palę, nie piję, nie zarywam całego dnia i nocy, na komp..

Jestem uzależniona od kłócenia się...

Na przymus się kłócę i wymyślam powody.

To jest straszne, bo z małego nic, robi się wielkie coś i to wszystko psuje..
 

ninette

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
155
Punkty reakcji
2
Miasto
Rzeszotary
Kawa. Nie może być dnia bez kawy. Bez 3-4 kaw;) To chyba uzależnienie, prawda? Dlaczego? Bez kawy czuję się straaaaaaaaaaasznie śpiąca.
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
Herbata. Pisanie listów i wysyłanie pocztówek. Fora. Głupie rozmowy z nieznajomymi ludźmi z neta (i po cholerę?). Gry strategiczne, przeglądarkowe, no i simsy. Przygryzanie warg i języka. Czytanie słowników.
To chyba byłoby na tyle.
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
Wymienię jednym tchem: słodycze, zakupy, muzyka, komp, suplementy diety, poezja i aforyzmy, taniec, książki o włoskiej mafii, sudoku, filmy Almodovara i kosmetyki o zapachu czekolady z miętą. No, to już chyba wystarczy, jak na jedną duszyczkę ;)
 

NiceTry

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Dolny Śląsk
Fajki...
Czemu? Kwestia przyzwyczajenia, wlasnej mentalnosci. Ciezko mi pomyslec nawet, ze moglbym nie zapalic obok przystanku z rana. To siedzi gleboko zakorzenione we mnie, jak powinnosc codziennej toalety czy potrzeba jedzenia. Jak i z rana, tak i z wieczora czy tez w poludnie, najczesciej o tych samych porach.
 

icservice

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2009
Posty
31
Punkty reakcji
1
od papierosów.

od internetu.

od samochodu.

od kobiet.

od dobrego jezdzenia.

od chilloutu ;]
 
Do góry