Od czego jesteście uzależnieni?

follow

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
62
Punkty reakcji
1
Miasto
Hell
Jestem uzależniona od muzyki i książek. Bez komputera potrafię wytrzymać, bo wtedy zakładam na uszy mp3 i słucham swojej muzyki, chodząc choćby na dworze długimi godzinami. Jednak o niebo lepiej mi się czyta książki, które uwielbiam. Jedyny problem to to, że nie starcza mi pieniędzy na ich kupno, co mnie boli niesamowicie mocno, bo co 3 dni kończę większość książek.
Lubię moje uzależnienia. Pomogły mi się od uzależnić od komputera ; )
 

oGrYzEkKk

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
244
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Ja chyba tylko komp i fonik.
Aa... no i od wychodzenia z domu hehe ;)
Wieczornych spacerków ^_^
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
ja to chyba.... hmm od komórki i słodyczy :)
ostatnio wręcz nałgoowo pijam suplementy diety (PlusssActiv akurat mi podpasował).. dziwne w sumie, nie spotkałam się z nikim kto by tak miał :)
 
T

t.k.

Guest
Papierosy są z a j e b i s t e
alkohol to syf
marihuana - próbowałem niezła ale wole nie korzystać
komp - tylko jak mi sie nudzi

inne - herbata, słodycze i muzyka :)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
fajka wodna ( chociaż mam obawy ze niebawem, a juz na pewno po wakacjach mi się p[rzepali :p ) i teraz jestem pewna ze od Plusss Activ - po prostu go lubię :)
 

thorN89

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
1
Nie palę i z tego naprawde jestem dumny bo wszyscy koledzy z najbliższego otoczenia palą.
Pije na imprezach, na osiedlu. Nie jestem jakimś alkoholikiem i chyba nie będę bo jak jednego dnia wypiję za dużo to drugiego nie mogę patrzeć na alkohol ale czasami 2-3 piwka codziennie przez np. tydzień zdarza się.
Używki nie używam. Zioło paliłem z 10 razy łącznie może trochę więcej jakoś mnie to nie kręci. Dwa razy brałem piguły na imprezach. Raz było wporządku chociaż bez jakieś większej euforii a drugi raz wyrzygałem ale to przez szybkie picia piwa.
Komputer może i to mój nałóg. Codziennie go włańczam i teraz jestem bezrobotny to nawet i do 8-10 h dziennie....ale to się szybko zmienia jak pracuej gram na komputerze maks 2-3 h.
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
ja jestem uzależniony od seksu z małoletnimi dziewczynami.tak wogóle mam 15 lat i niedawno udalo mi sie zaciągnąć taką 11 latke do łóżka.ale mialem dobre zabezpieczenia i nie zajdzie na pewno w ciążę .heheheh...zazdrościcie mi co nie...ale ja moze bede jak Enrique Iglesias.wszystkie nawet małolaty bedą sie do mnie pchać do lóżka.marze teraz o niezłej 13 latce.moze mi sie uda.....

jak mówie seks jest najlepszy.tylko zeby go uprawiać w ciszy bo inaczej chujowaty prokurator i do pierdla.ale ja na 100 procent nie wpadne.jestem niezłe ciacho.jak myslicie? lepiej zebym teraz bzyknął 13 latkę czy 2 raz bzyknąć tą 11 latkę ?
Dziecko daj sobie już spokój. Wczoraj też takie głupoty pisałeś. Myślisz, że jesteś fajny z takimi tekstami? Jesteś płytki a nie fajny.
 
Do góry