Obama prezydentem

Status
Zamknięty.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ale wiecie jak to jest z obietnicami wyborczymi <_< ... zostają obietnicami <_<

Z tego co nagadają w czasie kampanii realizowane jest może z 30% w ciągu tych 4 czy 5 lat <_< . A i zdania często się zmieniają i podkradają część poglądów wcześniejszych rywali :bag:
Dobrze, że prezydentem USA został ktoś w miarę młody i patrzący na świat z trochę nowocześniejszej perspektywy.
Co z tego że McCain był w Wietnamie ?? Wojna w Wietnamie to nie centrum świata.
"Nie nadajesz się na prezydenta bo nie byłeś w Wietnamie" - bezsens <_<

A to że bandzie chorych białasów nie pasuje czarny prezydent to już nic nie poradzimy :bag:
kolejny cholerny młody filozof, tak, biali są chorzy bo nie chcą żeby nimi czarnuch rządził. czarnuchy to dodatek coś co tam później przybyło, jak chcieli czarnego wodza to do afryki powinni wracać
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
rasista? ja nie chce czekać po prostu zanim u nas się obcy do polityki zechcą wciskać, już mi -mannów starczy. żal mi amerykanów, ale jak głupi to pocierpią.
 

joanka19

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Ja mysle że to jest obojętne kto jest prezydentem i tak światem rządzi mamona :/
więc... i właśnie dlatego amerykanie nie odczują większej zmiany na lepsze. tak jak u nas jest to samo bez wzgledu kto jest prezydentem.
A co do wpływu na Polskę to
1. Tarcza antyrakietowa i tak bedzie
2. A sprawa z wizami i tak nie zostanie załatwiona
 

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
Nie powinno sie patrzyć na kolor skóry, dla mnie to bez różnicy czy ktoś jest aryjczykiem, czy innym przedstawicielem rasy białej, czy jest mulatem, czerwonym, żółtym , czarnym...może byc nawet fioletowy, zielony, turkusowy itd. Ważne jest jaki ten drugi człowiek jest od środka czyli: Jaki ma charakter, jakie poglady itp. Bo przeciez to nie szata zdobi człowieka.
 

elskadig

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
249
Punkty reakcji
1
Nie ma we mnie ani jednego pierwiastka nietolerancji, ale "Czarni" nie nadaja sie do rzadzenia. Moga grac w kosza, biegac szybko, rapowac, ale nie rzadzic.
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Nie ma we mnie ani jednego pierwiastka nietolerancji, ale "Czarni" nie nadaja sie do rzadzenia. Moga grac w kosza, biegac szybko, rapowac, ale nie rzadzic.

No i dlaczego nie?? Mają takie same mózgi jak my, biali! Tak si głupi pogląd w ludziach usadowił i koniec... Trzeba w końcu :afro: :ninja: to zmieniac! Ludzie, czas do przodu leci, a z nim wiele innych rzeczy!!!
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
No i dlaczego nie?? Mają takie same mózgi jak my, biali! Tak si głupi pogląd w ludziach usadowił i koniec... Trzeba w końcu :afro: :ninja: to zmieniac! Ludzie, czas do przodu leci, a z nim wiele innych rzeczy!!!
czas leci do przodu ale ewolucja potrzebuje trochę więcej na rozwój mózgu
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
No i dlaczego nie?? Mają takie same mózgi jak my, biali! Tak si głupi pogląd w ludziach usadowił i koniec... Trzeba w końcu :afro: :ninja: to zmieniac! Ludzie, czas do przodu leci, a z nim wiele innych rzeczy!!!
Nie wiedziałem, że czas ma tu coś do rzeczy. Może za 10 lat tak jak Zapatero dojdziesz do wniosku, że szympans tez człowiek. A jak człowiek to i na prezydenta się nadaje.
 

Aidan Termit

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Nie wiedziałem, że czas ma tu coś do rzeczy. Może za 10 lat tak jak Zapatero dojdziesz do wniosku, że szympans tez człowiek. A jak człowiek to i na prezydenta się nadaje.

Hmmm...myślałem,że na forumowisku istnieje jakiś regulamin?Porównywanie czarnoskórych do szympansów to lekka przesada prawda sk*****lu?Jeżeli biali tak ich nie lubią to czemu nie zainwestują i nie zglobalizują czarnego lądu?Może wtedy nie pchaliby się do innych krajów(trudno wyżyć za "białe" 2 dolary tygodniowo/miesięcznie).Nic dziwnego więc,że emigrują...

Pozatym ktoś tu zabawnie stwierdził,że:

" nie chce czekać po prostu zanim u nas się obcy do polityki zechcą wciskać, już mi -mannów starczy. żal mi amerykanów, ale jak głupi to pocierpią."
Hahahahahahaha prawie 90% miszkańców u.s.a to "obcy"(rdzennymi mieszkańcami są indianie,których o ironio zamknęli w rezerwatach).Nie dziwne,ze 44 prezydent też jest "obcy",od washingtona po obame wszyscy są "obcy"

Ps:Wogóle dziwie się czemu polskie naziolki tak się plują?Co ich obchodzi inny kraj?Dziwne jak na "patriotów"...
Może uważają usa za Polską kolonie?
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Nie ma to jak mocne wejscie na forum.

Jeżeli biali tak ich nie lubią to czemu nie zainwestują i nie zglobalizują czarnego lądu?
Zglobalizuja? Rozumiem ze chodzi ci o taka kolonizacje tak? No to juz bylo i tez zle bo nie bylo wolnosci.
Może wtedy nie pchaliby się do innych krajów(trudno wyżyć za "białe" 2 dolary tygodniowo/miesięcznie).Nic dziwnego więc,że emigrują...
A kto tam u nich rzadzi? Podobno biali sie wyniesli zeby mogli sie sami rzadzic. Efekty widac.

PS: Jacy naziole?
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Hmmm...myślałem,że na forumowisku istnieje jakiś regulamin?Porównywanie czarnoskórych do szympansów to lekka przesada prawda sk*****lu?
Ale kto tu porównał czarnego do małpy? Chyba ta wypowiedź tyczyła się "czasu", czyż nie?

BTW
Obraził byś się na coś takiego: "Jesteś biały jak niedźwiedź polarny"?
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Hmmm...myślałem,że na forumowisku istnieje jakiś regulamin?Porównywanie czarnoskórych do szympansów to lekka przesada prawda sk*****lu?
Sry ale musiałeś pomylić mnie z kimś ze swojej rodziny. Ponadto czytaj uważnie mądralo.

Ps:Wogóle dziwie się czemu polskie naziolki tak się plują?Co ich obchodzi inny kraj?Dziwne jak na "patriotów"...
Może uważają usa za Polską kolonie?
Widzę, że wierny czytelnik kolorowej prasy do nas zagościł.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Hmmm...myślałem,że na forumowisku istnieje jakiś regulamin?Porównywanie czarnoskórych do szympansów to lekka przesada prawda sk*****lu?

dziwko bez szkoły naucz się czytać

Jeżeli biali tak ich nie lubią to czemu nie zainwestują i nie zglobalizują czarnego lądu?Może wtedy nie pchaliby się do innych krajów(trudno wyżyć za "białe" 2 dolary tygodniowo/miesięcznie).Nic dziwnego więc,że emigrują...
nie jest to problem białych. nie rozumiem o co chodzi ci z "globalizowaniem czarnego lądu"


" nie chce czekać po prostu zanim u nas się obcy do polityki zechcą wciskać, już mi -mannów starczy. żal mi amerykanów, ale jak głupi to pocierpią."
Hahahahahahaha prawie 90% miszkańców u.s.a to "obcy"(rdzennymi mieszkańcami są indianie,których o ironio zamknęli w rezerwatach).Nie dziwne,ze 44 prezydent też jest "obcy",od washingtona po obame wszyscy są "obcy"
biali "obcy" podbili Amerykę i założyli własne kraje, naturalna rzecz w historii że wygrywają silniejsi.


Ps:Wogóle dziwie się czemu polskie naziolki tak się plują?Co ich obchodzi inny kraj?Dziwne jak na "patriotów"...
Może uważają usa za Polską kolonie?
neonazizm jest internacjonalistycznym ruchem znawco. a jak dotąd jest tutaj tylko jeden niesezonowy neonazista, którego jeszcze niespotkałeś(ciekawe który raz z kolei wypisuję takie zdanie :] )
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Hmmm...myślałem,że na forumowisku istnieje jakiś regulamin?Porównywanie czarnoskórych do szympansów to lekka przesada prawda sk*****lu?Jeżeli biali tak ich nie lubią to czemu nie zainwestują i nie zglobalizują czarnego lądu?Może wtedy nie pchaliby się do innych krajów(trudno wyżyć za "białe" 2 dolary tygodniowo/miesięcznie).Nic dziwnego więc,że emigrują...

Pozatym ktoś tu zabawnie stwierdził,że:

" nie chce czekać po prostu zanim u nas się obcy do polityki zechcą wciskać, już mi -mannów starczy. żal mi amerykanów, ale jak głupi to pocierpią."
Hahahahahahaha prawie 90% miszkańców u.s.a to "obcy"(rdzennymi mieszkańcami są indianie,których o ironio zamknęli w rezerwatach).Nie dziwne,ze 44 prezydent też jest "obcy",od washingtona po obame wszyscy są "obcy"

Ps:Wogóle dziwie się czemu polskie naziolki tak się plują?Co ich obchodzi inny kraj?Dziwne jak na "patriotów"...
Może uważają usa za Polską kolonie?
regulamin jest ale i Ty pod niego podpadasz. wiesz, to znajdź rodowitego anglika. też ciężko będzie, bo angole to mieszanka też różnych ludów, nie tylko celtyckich. trzeba założyć. na to że indianin będzie prezydentem liczyć co nie ma, chyba że postawią totemy w białym domu, a następni bo indianinach byli biali. czarni to już wypadek przy pracy. a porównanie dobre, bo szympansy są jeśli o rozwój chodzi do tyłu. czarni trochę mniej ale także.
 

uosobienie

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
489
Punkty reakcji
7
Obraził byś się na coś takiego: "Jesteś biały jak niedźwiedź polarny"?

niech niedźwiedź polarny zostanie prezydentem nigerii na przyklad, albo innego panstwa afrykanskiego, ale za 10 lat, bo za tyle tamtejsi powinni dojdść do wniosku, że to też człowiek. bo czas odgrywa zasadnicza rolę w systemie wartości wsrod ludzi. za 50 lat, po paru innych przywódcach w niegerii prezydentem zostanie biała deska klozetowa. to co napisałem nie powinno nikogo obrazić gdyż ukazuje tylko głupotę ludzi tolerujących więcej i więcej wraz z biegiem czasu. racja? a to że pomiedzy czlowiekiem a niedzwiedziem polarnym istnieje przepasc intelektualna i ta przepasc sie poglebia konczac na desce klozetowej o niczym nie swiadczy. napewno nic nie sugeruje w zwiazku z bialym czlowiekiem :eek:k:

temat dotyczy Obamy, czarnego prezydenta Stanow zjednoczonych, a czytajac ten temat najczesciej pada argument: bo jest czarny. Nawet jesli jestescie ludzmi tak towarzyskimi i spotkaliscie juz osobiscie i poznaliscie wszystkich murzynow na swiecie i stwierdzacie, ze sa zdecydowanie glupsi procętowo od bialych, lub mniej dobitnie: że po prostu są gorsi u władzy, to mimo wszystko nie upowaznia was do monopolu na brak argumentow i zastepowania ich slowem 'czarny', 'biały'. aby przekonac, na przyklad mnie, ze Obama nie powinien zostac prezydentem bedzie trzeba podac argumenty dotyczace indywidualnych cech Obamy jako wladcy, a nie jako punktu na palecie kolorow.
Zupelnie tak samo bylbym w stanie zaakceptowac 12 letniego geniusza na uniwersytecie warszawskim, jesliby tylko w ciagu tych 12 lat dogonil w wiedzy i intelekcie 20-latkow. w takim przypadku argument, ze ma 12 lat bylby zupelnie nieprzekonujacy, chociaz wiadomo, ze cala reszta 12 latkow potrzebuje jeszcze conajmniej 6 lat aby zasluzyc sobie na studia.

pozdro dla nie szufladkujacych! BB)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Hmmm...myślałem,że na forumowisku istnieje jakiś regulamin?Porównywanie czarnoskórych do szympansów to lekka przesada prawda sk*****lu?Jeżeli biali tak ich nie lubią to czemu nie zainwestują i nie zglobalizują czarnego lądu?Może wtedy nie pchaliby się do innych krajów(trudno wyżyć za "białe" 2 dolary tygodniowo/miesięcznie).Nic dziwnego więc,że emigrują...

Pozatym ktoś tu zabawnie stwierdził,że:

" nie chce czekać po prostu zanim u nas się obcy do polityki zechcą wciskać, już mi -mannów starczy. żal mi amerykanów, ale jak głupi to pocierpią."
Hahahahahahaha prawie 90% miszkańców u.s.a to "obcy"(rdzennymi mieszkańcami są indianie,których o ironio zamknęli w rezerwatach).Nie dziwne,ze 44 prezydent też jest "obcy",od washingtona po obame wszyscy są "obcy"

Ps:Wogóle dziwie się czemu polskie naziolki tak się plują?Co ich obchodzi inny kraj?Dziwne jak na "patriotów"...
Może uważają usa za Polską kolonie?

Tak istnieje regulamin i za obrazę innego uzytkownika 20%+ zakaz postowania na 24h

Co do tematu, taki mały żart ( a raczej czarny humor ), może słyszeliście: Jak teraz będzie nazywał się biały dom?




-Chata wuja Toma :D
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Widzę, że zagorzała tu poważna dyskusja.... <_< Myślę, że nie ma ona sensu, ponieważ i tak każdy ma swoje zdanie na ten temat;]
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Widzę, że zagorzała tu poważna dyskusja.... dry.gif Myślę, że nie ma ona sensu, ponieważ i tak każdy ma swoje zdanie na ten temat;]
Co ty na forum robisz? Sens jego istnienia to dyskusja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry