Obama prezydentem

Status
Zamknięty.

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Hmmm...myślałem,że na forumowisku istnieje jakiś regulamin?Porównywanie czarnoskórych do szympansów to lekka przesada prawda sk*****lu?Jeżeli biali tak ich nie lubią to czemu nie zainwestują i nie zglobalizują czarnego lądu?Może wtedy nie pchaliby się do innych krajów(trudno wyżyć za "białe" 2 dolary tygodniowo/miesięcznie).Nic dziwnego więc,że emigrują...
Mają takie rządy na jakie zasłużyli i jakich chcieli. Jak się rozmnażają jak zające to później musza zyć za 2 dolce. Ale czasem łatwiej jest się władowac w 30 na dwu metrową tratwę i płynąć do Europy. Zawsze mozesz pary takich tratwiarzy przygarnąć do swojej chaty i im zapewnić robote jak taki z ciebie dobry samarytanin. Taki postępowiec a zero kultury osobistej.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
O ile mi się wydaje to miał być temat o nowym prezydencie USA a nie o rasizmie. Oceniamy prezydenta a nie osobe czy jej kolor skóry. Ja od kiedy tylko zaczęła się kampania wyborcza byłem za nim i ciesze sie ze został prezydentem.
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
Wiecie, Amerykanie sobie sami zasluzyli na takiego prezydenta. Gdyby nie wywozili Murzynow z Afryki, nie mordowali ich i wykorzystywali do nieludzkiej pracy, to bylby spokoj. Niepotrzebna ingerencja w sprawy Afryki duzo zla spowodowala.



Czy razism to nienawisc do innych ras? Czy uwazanie ze rasy nie sa rowne? Bo np, patrzac na to obiektywnie dorobek rasy bialej, czarnej, zoltej jest zupelnie inny :) Zalezy to od miejsca w ktorym dana rasa zyla. Biali/zolci zyli w trudnym srodowisku- ewoluowali szybciej, musieli ciezko pracowac zeby dostosowac siebie i srodowisko. A mieszkancy Afryki mieli duzo przyjazniejszy klimat i nie rozwijali sie tak jak inni ( pokazcie jedna cywilizacje czarnej rasy, ktora ma chociaz minimalnie podobny dorobek do Chinczykow, Babilonczykow, Grekow). Gdyby nie ingerencja bialych glupoli w sprawy Afryki zyliby tam nadal, tak samo jak 2 tysiace lat temu... Bialasy zepsuly "spokojne" i normalne zycie Murzynom. Mieszanie ras, dla Afryki skonczylo sie tragicznie. Na swiecie zyloby sie duzo latwiej


I dobrze tak Amerykanom, do konca swiata beda korzystac z kapitalu wypracowanego przez Murzynow. Trzeba zaplacic za krzywdy.
 

SirCosmo

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Śląsk
Bla bla bla, nudzi mnie już ten bełkot Obamy, z którego nie wynika nic konkretnego. <_<
Ludzi podnieciło a siana dostaną.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
Gdyby nie ingerencja bialych glupoli w sprawy Afryki zyliby tam nadal, tak samo jak 2 tysiace lat temu... Bialasy zepsuly "spokojne" i normalne zycie Murzynom. Mieszanie ras, dla Afryki skonczylo sie tragicznie. Na swiecie zyloby sie duzo latwiej
Ciekawe podejście,coś w tym jest.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Trochę czytałem i oglądałem o Obamie ostatnio.
Coraz bardziej mi się nie podoba <_<
Powiązany pokrewieństwem z Dickiem Cheney'em + socjalista + mówił to samo co Bush + chce rozbroić społeczeństwo + robi dobrą minę do złej gry + i tak wypełnia z góry założony plan i jest podatny na doradców + popierał akty ograniczania wolności (choćby niesławny Patriot act).
No cóż, masy to kupiły.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Nikt się nie odniesie do krytyki Obamy? :(

A na marginesie:
gallery67396580500x500ka5.jpg
 

Cvahoo

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
448
Punkty reakcji
6
Wiek
41
Miasto
Preston
Latynosów jest tam chyba już więcej niż Murzynów i Mulatów. Można się spodziewać, że jak w następnych wyborach Republikanie zagrają "kartą rasową" i wystawią jakiegoś Jesusa Gonzalesa, to wygrają wybory.
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Najbardziej zastanawia mnie slogan "koniec cywilizacji białego człowieka". Wszak Obama jest jej przedstawicielem. Dobre szkoły, kariera. Kolor skóry jest tutaj mało znaczącym szczegółem.
 

Mandr4ke

Bywalec
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
303
Punkty reakcji
55
Miasto
Los Angeles
Tak POLSKA to kraj fenomenalny... Cieszycie sie co poniektórzy z wyboru Obamy na prezydenta ? A będziecie płakać. Co Wy wiecie o Obamie , Bushu czy Lincolnie ? Polska straci to co do tej pory łączy ją z USA zniknie i Kaczyński z calą spółką Stanami się zasłaniać nie będzie. Wtedy Rosja Was rozszarpie ;) I tak będzie !!!


Co ja o tym mogę wiedzieć ? Pewnie tyle samo co Wy. Z tą różnica że moj ojciec mieszka w USA i dość czesto tam jestem... Nawet częściej niż często :)
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Obama zabiera się za rozdawanie bilionów. Mam podejrzenie, że bogaci ( ale tylko ci słuszni politycznie poprawni, żadni rasiści - tym wara ) będą jeszcze bogatsi. Z tej sumy jak znam życie wyparuje znacząca suma, której nikt się nie doliczy. Plan ratunkowy nie wypali i dopiero zawita kryzys.l
Ale pewnie kraczę. Obama to geniusz ekonomiczny. Politycy i urzędnicy to uczciwi ludzie którzy nic nie wezmą, a jeszcze ze swoich skarbonek dołożą, a ja jestem zwykłym zawistnikiem.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
out co do skutkow "naprawy" to sie nie mylisz, wszak soros juz toto zapowiedzial (dawalem temat)
co do samego obamy
doszlo do mocnych przetasowan
neokonow zydowskiego pochodzenia zastapili zydowscy socjalisci = konstans, chyba ze to tylko wypusk z emanuelem rahmanem i jego ludzmi (ale chyba nie )
timothy geithner rowneiz zwiazany jest tym towarzystwem (szef oddzialu fed w nowym jorku) - scisle zwiazany ze srodowiskami zydowskimi - scisle wspolpracowal z jp morgan itd itd
hilarka clinton - ta od zawsze zwiazana ze srodowiskami zydowskimi - costans, mysle ze ta "silna baba" wrecz mianowala kto ma byc w ekipie obamy, a zaplecze w przeciwienstwie do obamy ma - ten to golas
tom daschle - tez czlwoiek clintonowej - umoczony w lobbowanie firm farmaceutycznych gdy pracowal w administracji clintona, w senacie lobbowal za firmami z przemyslu lotniczego, ma tez pozytywne strony jest wrogiem (zajadlym) poznych aborcji - dokonywanych po kawalku - gdy nie narodzone dziecko jest krojone skalpelem i wyciagane z macicy - to ma sie nijak do poparcia jakeigo udzielil obama pomylencom z foca
je biden - viceprezydent = http://www.znak.org.pl/index.php?t=wydarzenia&id=8165
eric holder - prokurator generalny (byl juz zastepca za clintona) - pierwszy murzyn jako prokurator generalny w historii - umoczony w lewizny z ulaskawieniami i lewe finansowanie clintona (meza)
hilda solis - malo chetna do upanstwowienia sluzby zdrowia - z polskiego punktu widzenia to inicjatorka nacisku na rzad polski (podpisanego przez clinton i mase innych pozytecznych idiotow) w temacie wyrwania dla organizacji yzdiwskich w usa 65 mls usd z polski jako forme odszkodowan
robert gates -sekretarz obrony - zwolennik twardej tradycyjnej polityki, nie elektornika a czolg i but amerykaskiego zolnierza - idealnie pasowal by od ekipy busha (czyzby jednak atak na iran?)
janet napolitano - jeden z pomyslodawcow plotu odgradzajacego usa od meksyku - a obama obiecywal legalizacje imigracji ...
podsumowujac wszedzie konstans...

ergo moje poprzednie mysli o obamie (islamskosc) okazaly sie bledne... (tak tak przyznaje sie do bledu)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Obiecanki cacanki. Jak widac wiele "changes" w polityce nie ma za Obamy

Kod:
Barack Obama, zdobywając prezydenturę USA, obiecał, że skończy z miejscami takimi jak obóz na Kubie. To miało być spektakularne odcięcie się od dorobku George’a Busha i jego metod prowadzenia wojny przeciwko organizacjom terrorystycznym. Obietnica najpewniej nie zostanie jednak dotrzymana.

Kod:
 Likwidować można Guantanamo, w którym nawet w najbardziej gorącym okresie wojny z Al-Kaidą nie siedziało tylu więźniów co w Bagram. "Zamykanie Guantanamo to sprytna zagrywka pod publiczkę. Dla rozmaitych obrońców praw człowieka obóz był symbolem amerykańskiego imperializmu, zła i Bóg wie czego jeszcze" - mówi nam brytyjski analityk od lat zajmujący się GITMO Christopher Cushing. "Podejrzewam, że George W. Bush, gdyby nadal był prezydentem, zrobiłby to samo" - dodaje.

http://www.dziennik.pl/swiat/article308569...namo_Obamy.html
 

Muminek1

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wybrały go media, jego atuty to tylko reklama i oparcie w milionerach(bezinteresowne?). A i tak naprawdę nic się nie zmieni(na lepsze).
 
Status
Zamknięty.
Do góry