O drobnych problemach pisz tutaj!

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
mam taki dziwny problem. nie wchodzi mi tylko jedna strona, mianowicie filmweb. otwiera się tylko reklama, a gdy klikam PRZEJDŹ DO FILMWEB nic się nie dzieje. co zrobić, żeby stronka wchodziła?
  • Spróbuj w innej przeglądarce
  • Usuń ciasteczka (cookies przeglądarki)
  • Re-instal przeglądarki
  • Zaktualizuj wtyczki przeglądarki (np flash player)
 

trus992

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
30
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Ostróda
Witajcie!
Mam problem tym razem z rapidshare.
Po wklejeniu linka w wyszukiwarkę i po kliknięciu free wyskakuje mi takie coś:
ERROR

You want to download the following file:

100431 KB

This file can only be downloaded by becoming a Premium member

There are no more download slots available for free users right now. If you don't want to become a premium member, you might want to try again later.


Prosze pomóżcie!
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Witajcie!
Mam problem tym razem z rapidshare.
Po wklejeniu linka w wyszukiwarkę i po kliknięciu free wyskakuje mi takie coś:
ERROR

You want to download the following file:

[tu był link do pliku] 100431 KB

This file can only be downloaded by becoming a Premium member

There are no more download slots available for free users right now. If you don't want to become a premium member, you might want to try again later.


Prosze pomóżcie!

Wszystkie sloty dla nie posiadających konta premium są wyczerpane. Poczekaj i spróbuj ponownie, lub zakup premium - nie będziesz miał takich problemów.
Usuwam link, który wkleiłeś. Ostrzeżenie słowne.
 

kychol11

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam
Chciałem się dowiedzieć jak włączyć skrypta przez greasmonkeya żeby na jakiejś stronie wyświetlał się komunikat np: Cześć
Bo chciałem tacie zrobić niespodzianke na urodziny(jest informatykiem)

Chodzi mi o cos takiego :D ;)

wkurzajaca-strona.gif


A i żeby to pokazwyało się tylko na moim kompie :D
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Kod:
<html>
<head>
<script type="text/javascript">
function show_alert()
{
alert("Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin");
}
</script>
</head>
<body>

<input type="button" onclick="show_alert()" value="Kliknij tutaj" />

</body>
</html>


Możesz to wkleić do strony dać jakąś ładną oprawę i ustawić jako stronę startową.
 

Katarzyna ^^

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Witam, mam pewien problem z gadu gadu. Mianowicie nie wiem co się dzieję, kiedy korzystam z komputera zawsze jestem na niewidocznym i wtedy przychodzą mi wiadomości od nieznajomych (żeby tylko jedna, ale ich jest 5-7, w których zawsze są jakieś znaki zapytania, albo teksty typu "Co się dzieję", "Co to jest", "O co chodzi" itp.
Trochę mnie to niepokoi. Czy to może oznaczać, że ktoś wkradł się na moje gg i rozsyła do nieznajomych jakieś głupie wiadomości, na prawdę sama już nie wiem co mam o tym myśleć ?

Proszę czy możecie mi jakoś wyjaśnić, lub spróbować spekulować o co chodzi ?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Może to jakiś SPAM bot na komputerze. Że ktoś się włamał też możliwe. Dla pewności przeskanuj komputer antywirusem. Zmień hasło. Wstaw do odpowiedniego działu log z HiJackThis i poczekaj na opinie :)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Witam, mam pewien problem z gadu gadu. Mianowicie nie wiem co się dzieję, kiedy korzystam z komputera zawsze jestem na niewidocznym i wtedy przychodzą mi wiadomości od nieznajomych (żeby tylko jedna, ale ich jest 5-7, w których zawsze są jakieś znaki zapytania, albo teksty typu "Co się dzieję", "Co to jest", "O co chodzi" itp.
Trochę mnie to niepokoi. Czy to może oznaczać, że ktoś wkradł się na moje gg i rozsyła do nieznajomych jakieś głupie wiadomości, na prawdę sama już nie wiem co mam o tym myśleć ?

Proszę czy możecie mi jakoś wyjaśnić, lub spróbować spekulować o co chodzi ?

Nieuniknione. W ramach bezpieczeństwa zmień sobie hasło do konta, oraz przeskanuj komputer, ale zmiana hasła powinna załatwić sprawę.
PS: zmień komunikator najlepiej. Polecam tlen.
 

Katarzyna ^^

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Przeskanowałam komputer i nic nie wykryło ;)
Zmieniłam też hasło ;) mam nadzieję, że pomoże.

Dzięki za pomoc i za szybkie odpowiedzi ;)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Podejrzewam Katarzyna, że gadu gadu ten sam numer który ty masz przydzieliło jeszcze drugiej osobie, która akurat wykorzystuje go do rozsyłania spamu. Kiedyś miałem podobną sytuację i kolega zamiast ze mną rozmawiać, rozmawiał z jakimś Adamem, oczywiście numer się zgadzał. Jeżeli dalej będą ci przychodzić takie wiadomości to załóż nowe konto.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeżeli nie logowałaś się na konto przez jakiejś 3 miesiące to numer został usunięty i przydzielony nowemu użytkowniki.
 

malpa999

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2009
Posty
54
Punkty reakcji
3
niedawno zakupiłem sobie router. nie mogę grać przez neta w gierki typu wow czy dekaron. wyskakuje błąd połączenia, co trzeba zmienić by było ok...?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
niedawno zakupiłem sobie router. nie mogę grać przez neta w gierki typu wow czy dekaron. wyskakuje błąd połączenia, co trzeba zmienić by było ok...?


Być może masz poblokowane porty z których korzystają takie gry. Sprawdź w firewall'u.
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
eMule help!

Nie mogę się połączyć z webserverem:
emulec.jpg


Ale Kad jest normalnie połączony =[
kadi.jpg
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
nie wiem czy to drobny problem ale nie chciałam zakładać nowego tematu.
To tak: Minęło jakieś 2-3 dni od formata i pokazuje mi, że dysk c jest prawie pełny co jest nierealne bo niewiele programów instalowałam do tej pory.Dysk c ma 19,5 GB a wolnego miejsca zostało 1,23 GB :mruga: . Nie możliwe żeby vista tyle zajmowała, co nie? :niepewny: Wczoraj było jeszcze mniej bo zaledwie 900Mb ale zrobiłam oczyszczanie dysku, defragmentacje no i o te kilkaset kilo więcej się niby zrobiło. I wszystko było by dobrze gdyby nie to, że przez to strasznie muli mi komputer <_< .
Poradzicie mi coś? :niepewny:


edit. Jest jeszcze jeden problem, jakaś aktualizacja do mojej visty (home basic) nie może się zrobić i wyskakuje błąd (kod 80073715).
Może to jest jakoś ze sobą związane? :niepewny:
To jak, pomoże ktoś?
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Według tego co jest napisane na Wikipedii, to Vista zajmuje ok. 15GB. Więc musiałabyś zainstalować do tego jakieś 4GB programów. Sprawdź ile zajmuje folder Windows, ile Program Files a ile Users.
Aktualizacje tą próbowałaś ręcznie ze strony MS pobierać i samej instalować?
 

eRPe

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
Witam, mam taki problem: po włożeniu płyty do napędu komputera, komputer resetuje mi się i nie mogę odczytać żadnej płyty. Niedawno sformatowałem dysk, ale problem nadal pozostał. Mam system operacyjny Windows XP. Jak mogę to naprawić?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Witam, mam taki problem: po włożeniu płyty do napędu komputera, komputer resetuje mi się i nie mogę odczytać żadnej płyty. Niedawno sformatowałem dysk, ale problem nadal pozostał. Mam system operacyjny Windows XP. Jak mogę to naprawić?

Więc może wina nie jest w dysku tylko w napędzie, sprawdź czy taśma jest dociśnięta.
 
Do góry