O drobnych problemach pisz tutaj!

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Udzieliłem Ci porady, gdzie masz sprawdzić. Tam znajdziesz swój konretny model laptopa, rodzaj baterii i będziesz wiedział wszystko.
 

Karinus__xd

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
Sosnowiec
,,szukanie samemu nie boli uwierz" nie można tego nazwać poradą, gdyż słowo ,,uwierz" udzielone jet w trybie rozkazującym jeśli wiesz co to jest.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Jak sprawdzałem na ceneo, to średnia cena, to jakieś 400zł.
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Podejrzewam, że gdybyś sam chciał to sprawdzićna allegro znając parametry swojego komputera i wiedząc gdzie mieszkasz bo jest opcja odbiór osobisty lub kurier to wiedziałbys dokładnie już 2 dni temu. Ale cóż..
 

Karinus__xd

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
Sosnowiec
Hmmm... a jak myślisz czy nie sprawdziwszy uprzednio na allegro prosiłabym o pomoc, otóż nie, więc jakbyś ruszył głową to teraz zagadka dla Ciebie po co zadałam pytanie, jeśli sprawdziłam przedtem owy serwis ? I pamiętaj, iż ja NIE mówię o oryginalnej baterii ....
 

Alfonzo

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Przeworsk
to jest troche dziwne ale wina byla karta dzwiekowa tylko niewiem czego akurat to. moglby mi ktos to wyjasnic ??
 

szczepo

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Witam. Mam problem z komputerem tzn. podczas włączania PC'a komp dochodzi do momentu wyświetlenia loga płyty głównej, czyli jeszcze przed wyświetleniem parametrów, i się zatrzymuje. Nic nie można zrobić. Po wciśnięciu kilkakrotnie dowolnego przycisku zaczyna pikać za każdym naciśnięciem. Teoretycznie na logu tej płyty można wejść do np: <DEL> bios <f12> Boot Menu, ale w praktyce jest inaczej. Wygląda to tak jakby się zawieszał na tym etapie. Na klawiaturze jest napięcie. Wcześniej komputer działał normalnie. Gdybym mógł się dostać do biosu to spróbowałbym wyłączyć wyświetlanie tego loga, lub sformatować dysk lecz zupełnie nie da się nic zrobić. PROSZĘ o szybką pomoc. Czego to może być wina?
 

abletolove

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bytom
Nie wiem, czy mój problem jest mały, czy nie, ale przejdę do rzeczy. Od jakiegoś czasu wariuje mi monitor (HP v220), tzn. widać, jak po ekranie 'latają' paseczki, przez co obraz staje się niewyraźny i zamazany. Po dość długim siedzeniu przed komputerem (min. 1 godz) monitor działa poprawnie. Czasami te 'paseczki' latają, jak oszalałe, że nie widać nic, nie mówiąc już o graniu ; )) Liczę na Waszą pomoc.
 

Manna_

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej :) Chciałabym Was prosić o pomoc w znalezieniu programu za pomocą którego mogę usunąć pewien plik. Kiedy chcę go usunąć wyświetla się wiadomość, że plik jest uszkodzony i nieczytelny. A może da się to usunąć w jakiś inny sposób ?

Z góry dziękuję za pomoc ;)
 

dam-pro

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ziemia
Witam,
mam win viste, i wkurza mnie wyskakujące okno :/:

93218f201768b167.jpg

kijowa jakość foty, bo nie mogłem zrobić zrzutu, ale da się zozczytać

wie ktoś jak wyłączyć te potwierdzanie, te okno??? żeby wcale się nie pokazywało

z góry wielkie dzięki :p
 

miLLa16

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam! Też nie wiem dzie napisać więc tu zajrzałam.Mam taki mały problem...Gdy włączam laptop załącza sie normalnie ale aż do chwili ZAPRASZAMY... Potem dalej nic sie nie dzieje... Miga tylko taka klepsydra... Czy nie wiecie co mogło się stać...?? Czy da się odzyskać zdjęcia z laptopa...??
 

dam-pro

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ziemia
Za dużo ludzi to tu nie zagląda :p

re. miLLa16
...fotki da się odzyskać..., :D
- jeżeli masz na innej partycji fotki niż system to ja bym laptopa sformatował, wgrał od nowa system i wszystko powinno być ok...
- jeżeli nie chcesz formatować /masz coś ważnego na partycji z systemem/ to musisz odpalić kompa z innego systemu, albo zainstaluj na innej partycji, albo załatw se winwowsa na usb...:)

... ale ja bym poszedł z dyskiem do kogoś, zrzucił ważne dane i format:p
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Witam,
mam win viste, i wkurza mnie wyskakujące okno :/:

93218f201768b167.jpg

kijowa jakość foty, bo nie mogłem zrobić zrzutu, ale da się zozczytać

wie ktoś jak wyłączyć te potwierdzanie, te okno??? żeby wcale się nie pokazywało

z góry wielkie dzięki :p

Da się, pamiętam, że ja to zrobiłem. Nie mam Visty, ale wyłączasz to w panelu sterowania w ustawieniach kontami. ;-)
 

EMOcjonalna o.O

`chicken, chicken !.
Dołączył
12 Listopad 2007
Posty
895
Punkty reakcji
4
Miasto
tam, gdzie reggae gra ;x
pomocy ! zmieniły mi się literki w kompie, zamiast x jest y itd. co z tym zrobić ? ;D
wiem, że jest jakiś przycisk na klawiaturze, ale który to już nie... -.-'
help potrzebna pomoc ;P
 

abura

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć mam problem. Mojemu bratu w laptopie znikły wszystkie ikony oraz pasek startu. Ctrl+Alt+Del nie działa jest tylko pusty pulpit z myszkom. Co z tym zrobić??
 
Do góry