O czym rozmawiać z dziewczyną.

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Karolina może ona taką "grzeczną dziewczynką" nie jest ale myślę że temat seksu jest jeszcze przed nami. Wcześniej to bardzo rzadko ze sobą rozmawialiśmy i jeśli już to dość krótko więc ciszy nie było. Myślę że to przez stres bo ja to za rozmowny to nigdy nie byłem ale jakoś sobie radziłem no ale ona sama przyznała że gdy przy mnie jest to nie wie dlaczego milczy.
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
No ja też byłabym za tym, ażeby na temat 'seks' poczekać:) Propozycja tego tematu nie padla ode mnie:)

Hmm, lepiej byłoby się rozluźnić i podejśc do tego własnie na luzie, bo takto zawsze będziecie zestresowani i będzie cisza non stop - czasem lepiej wyluzować, a wtedy się wszystko uklada, bo nie ma stresu. :)
 

awgus

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2005
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Hmm... ja jestem dziewczyną, więc moge napisać o czym ze mną najczęściej rozmawiają chłopaki.
Zawsze gdy poznawałam kogoś nowego, zaczynaliśmy od powiedzenia czegoś o samym sobie, o swoich zainteresowaniach. Opowiadaliśmy też o swoim życiu, o szkole, o znajomych... i w ten sposób jakoś zawsze znajdowaliśmy wspólne tematy.
Z czasem okazało się, że lubimy np. ten sam sport (więc chodziliśmy na hale zagrać w siatke) lub że lubimy te same lody, więc chodziliśmy do ulubionej lodziarnii.

Uważam, że dobrym krokiem jest dowiedzenie się za czym ta druga osoba przepada, w ten sposób można spotykać się w kinie na jakimś dobrym filmie, czy słuchając wspólnie muzyki. Można wówczas być z drugą osobą, bez konieczności ciągłej rozmowy i szukania (może czasem na siłe) jakichś tematów.
Proponowałabym też, aby na początek darować sobie poważniejsze tematy, typu "seks", bo niechcąco można faktycznie zrazić do siebie osobe, na której nam zależy...

Pozdr! ;)
 

ProGramiK

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
okolice Poznania
Hej,jestem nowy na tym forum,i też mam problem jak rozmawiać z dziewczynom,boje sie żeby niepalnąć nic gupiego i niewyjść na kretyna :(,jak już sie odezwe to po krutkim czasie brakóje tematów i jest ta gupia cisza o której pisaliście wcześniej.Wczoraj poraz pierwszy w życiu odezwałem sie do dziewczyny która mi sie podoba na realu,wcześniej tylko przez GG.Mieszka w innym mieście,ale niedaleko i jest młotża o rok.Nigdy niemiałem dziewczyny i niewiem co i jak,zawsze wolom brata :(.Prosze o pomoc !!

GG:4030788
 

Kasia!!

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
207
Punkty reakcji
0
Miasto
z domku:)
Ja zgadzam się ze stinki :D zazwyczaj pierwsze romowy są o ty czym się interesujemy co lubimy jakich mamy znajomych a później jakoś idzie...tematy często w trakcie rozmowy same przychodzą...a gadać można o wszystkim właśnie o sporcie o lodach:D:D o naszym życiu :D :D o tym co robiliśmy wcześniej i takie tam... :D :D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
No na początku to bywa normalne - taka cisza...
ale jeśli pomimo tego że Ty i Ona otworzyliście sie przed sobą i jednak nic nie potraficie z siebie wyksztusić...to...to... daj sobie luuuz.
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
W większości ' ludności ' męskiej są takie problemy . Z tekstu wynika, że nie masz za wiele lat.
W młodym wieku około 14-16 lat, większości 'płci brzydkiej' jest trudno rozmawiać z kobietami.

między facetem a kobietą jest jedna zasadnicza różnica...

facet milczy...
kobieta gada jak najęta...

Tylko, że mowa jest srebrem, a milczenie złotem... :D
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Bo tak to już jest że facet lubi słuchać( bo nie ma innego wyjścia) kobiety a z kolei kobiety lubią gdy się ich słucha.
 

ProGramiK

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
okolice Poznania
Ja mam tak że boje sie żeby w rozmowie niepalnąć jakiejś gupoty i niewyjść na..... bo Laska mogła by sie niechciać więcej umuwić,dlatego żatko odzywam sie przy jakiejś Lasce co mi sie podoba.Dobrych rad niedam bo sam ich poczebuje.

userbar107497zc1.gif




programikpw4.jpg
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
niepalnąć, gupoty, umuwić, żatko, poczebuje
nie palnąć, głupoty, umówić, rzadko, potrzebuje - to tyle jeżeli chodzi o ortografię...

a wracając do tematu:

boje sie żeby w rozmowie niepalnąć jakiejś gupoty

eee tam, przesadzasz... Wielcy ludzie mylili się w ważnych sprawach, każdy ma prawo do pomyłki i może palnąć coś głupiego, albo się przejęzyczyć...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
eee głupoty? nie nie ja wszystko biore na luz a jak chłopak powie przypadkowo cosik "głupiego" to raczej sie śmieje...
Mi też zdarzyły sie wpadki i to naprawde głupie...(czułam jak robie sie purpurowa z sekundy na sekunde) na szczęście większość ma poczucie humorku.
Nie przejmuj sie tym tylko zacznij rozmawiać.
Nie zawsze jest tak że to tylko kobieta nadaje :) uwierzcie mi , bywa odwrotnie.
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Takie głupoty czasami potrafią sprawić że atmosfera staje się bardziej luźna. Chyba że ma się pecha i ktoś jest bardzo sztywny. Założyłem ten temacik i od jego założenia trochę się zmieniło. Teraz z tą dziewczyną potrafię rozmawiać bardzo długo. A chwile ciszy się zdarzają ale przeważnie wtedy patrzymy sobie w oczy :) albo się śmiejemy. A o czym rozmawiamy najczęściej o głupotach. Obydwoje mamy świetne poczucie humoru co sprawia że podczas rozmowy o tych głupotach dobrze się bawimy. Pozdrawiam.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
I tak 3maj Czarny :)
I wszystko sie dobrze układa :) ja też tak bym chciała ale czasem spięcie nie pozwala mi na mówienie czegokolwiek...eh 3ba to zmienić
 

chash

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
ja nigdy nie maiłem problemu że nie wiedziałem o czym rozmawiać za to mam wieczny problem jak zdobyć panienkę na kturej mi :cenzura:itnie zależy bądź którą Kocham hehe gadać można o różnych głupotach można nawet rozmawiać o gwiazdach co ponoć najczęściej kończy się śliną (ja tego nie wiem) mi się to jak zwykle nie udało można rozmawiać np. o jakichś śmiesznych sytuacjach możesz jej powiedzieć jakieś komplementy tylko nie za dużo bo to tesh się nie spodoba
 

piterekd

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Radom/WaWa
Jak nie wiesz o czym gadać z dziewczyną to gadaj o filmach bo to chyba najbardziej uniwersalny temat dla obu stron ;) A tak na serio, to zależy od wielu czynników.. Jak ona lubi psy Mopsy to gadaj o psach a w szczególności mopsach, jak lubi czekoladę to popisz sie znajmością składu poszczególnych czekoladek, jak lubi modę to zainteresuj się jej no nie wiem spódniczką.. potem już powinno być gładko :D
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Ja bardzo lubię słuchać kobiety zwłaszcza jeśli mówi coś ciekawego ale nie lubię gdy nie pozwala na dojście do słowa. Niedawno poznałem niby fajną laskę która gadała jak najęta w tym złym znaczeniu. Siedzieliśmy w samochodzie ja byłem trochę zmęczony bo miałem ciężki dzień. Ona nawijała ja początkowo słuchałem, po 10 minutach myślałem już o innej dziewczynie a po jakiś 20-30 minutach zasnąłem :). Obudziłem się po 2 godzinach jej już nie było i całe szczęście bo dużej bym z nią nie wytrzymał.
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
no nie powiedziala bym.. :p

hm tez sie nie zgadzam. w takim razie jestem facetem i to takim BARDZO męskim :lol:

E to zależy od charakteru. Spytaj jej się po prostu co lubi, jakie ma hobby, jakie książki czyta, lub zacznij ot tak nawijać np. o science fiction i zobacz jak zareaguje. Myśle że jak o cos spytasz to nie bedzie milczec, no nie?
W taki sposob mozecie sie poklocic.. no ale zawsze ja lepiej poznasz.
Ja po sklepach chodzić nie lubie, ani o kosmetykach gadać tez nie, ech głupie stereotypy, spytaj ją i tyle ;) powodzenia
 

pralinka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Polska ;)
Ja proponuje o pogodzie :p
A na serio to nie wiem co ci poradzic...
Ja jak rozmawiam z takim jednym to zawsze sie jakis temat znajdzie do rozmowy...
I przestań się stresować a wszystko pójdzie OK :)
 
Do góry