O czym rozmawiać z dziewczyną.

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Pytanie banalne o czym rozmawiać z dziewczyną. Do tej pory jakoś nie miałem z tym kłopotów jednak przy niej nie mam pojęcia o czym z nią gadać. Co ciekawe o na jest bardzo rozmowną osobą jednak przy mnie również sobie średnio radzi. I podczas rozmowy wychodzą takie głupie przerwy gdzie nikt nic nie mówi. Macie może jakieś na to rady. Z góry dzięki.
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Na razie to bardzo słabo się znamy. A ja to w ogóle gdy trwa cisza myślę co powiedzieć to mam w głowie pustkę.
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Ale takie szukanie na siłę tematu jest bez sensu... Wiem, że na początku trudno sie przełamać, ale już po jakimś czasie nie widać efektu tylko zastanawiacie się w głowach co powiedzieć, a i tak jesy cisza, to po co to...? Nie, żebym Cię chciala zniechęcić, ale wydaje mi się, że jesli po paru spotk. się nic, a nic nie zmieniło to to jest bez sensu... Takie moje zdanie...

Ale jeśli chodzi o to o czym rozmawiać... rozmawia się o wszystkim... temat o tym, że ładna pogoda jest może być ciekawy... (może zły przykład, ale jeśli jest to coś to każdy temat jest interesujący i fajnie sie rozmawia...), bo takie standarty czym się interesujesz już raczej pokazuje, że niewiele macie sobie do powiedzenia...
 

NeVeR

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Biała Podlaska
Szczerze mówiąc wg. mnie to pytanie nie jest aż takie banalne ...
W większości ' ludności ' męskiej są takie problemy :D. Z tekstu wynika, że nie masz za wiele lat.
W młodym wieku około 14-16 lat, większości 'płci brzydkiej' jest trudno rozmawiać z kobietami.
Starczy wstępu ... trzeba w końcu Ci pomóc.
O czym można rozmawiać z kobietą hm.
Jeżeli ją znasz, jest z twojej klasy / szkoły możesz z nią rozmawiać o tym, dla Ciebie może się ten temat
wydać głupi, ale niektóre dziewczyny lubią o niej rozmawiać itd... Jeżeli jednak nie jest z twojej szkoły, i
znasz ją z osiedla, idąc z nią gdzieś możesz rozmawiać o rzeczach bardzo banalnych... tj pogodzie, jej wyglądzie ...
Możesz jej też sypać komplementami, ale nie za często, bo może się to źle skończyć, hm jeżeli czasem chodzisz z nią po mieście
nie wstydź się ( czy cios :p ), zaproponuj jej wejście do sklepu i np pod pretekstem, że musisz obejrzeć sobie ciuszki bo np z matką przyjedziesz i
coś sobie zakupisz, spytaj się jej co myśli o tym, jak wyglądasz w danym ' czymś ' :D . Wg mnie, będzie mówiła, że ' fajnie Ci w tym ' etc, po wyjściu
ze sklepu na pewno będzie lepsza atmosfera, i nie będzie problemów z dogadaniem się- po komplementach, zdobywasz pewność siebie i nawijasz i nawijasz :p , wiem to po sobie :)

Koniec spamu bo ręka mnie boli :D , to są tylko przykłady jak coś, możesz to rozegrać trochę inaczej, ale to zależy tylko do Ciebie

Pozdro
NeVeR

Post 2nd :D
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Tak porządnie to pogadaliśmy dopiero wczoraj no ale tematów to mogło braknąć no bo od 20 do około 3 nad ranem to ile można gadać. A tak w ogóle Karolina to ani ty ani nikt inny mnie nie zniechęci. A co do tematu seksu myślę że jeszcze poczekam. Bo jeszcze pomyśli że mam w głowie tylko jeno. The)NeVeR zaskoczę ci nie jestem aż taki młody do tych szesnastu jeszcze musisz dodać 4. Jeszcze ze sobą nie spacerowaliśmy ale najczęściej spotykamy się gdzieś w pubie pizzeri itp. i jakoś nie mogę tam wymyślić sensownego tematu na dłuższą rozmowę. A co do tej propozycji z sklepem dzięki na pewno wypróbuje.
 

NeVeR

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Biała Podlaska
Ouh, nie doczytałem, że robicie przerwy jak rozmawiacie :p
Wg mnie to jest normalne, sam miewam takie ' coś ', też tego nie lubię więc jeżeli ma to miejsce wywijam akcje :p...
Jeżeli chcesz zapytać jakie akcje ... hmm ... Np idę miastem ze ' zwierzyną ' i nastaje ta paskudna cisza, klękam (lol:p)
i rozwiązuje sobie szybko sznurówki, potem je zawiązuje i np zauważam u niej coś fajnego ( element ciucha czy coś )
i mówię Jej o tym, i zaczyna się ciąg dalszy rozmowy, wtedy to ona powinna kontynuować .

pozdro

NeV


3rd xD

@ czarny sorry za pomyłkę z wiekiem :) zazwyczaj starsze osoby więcej piszą na dany temat :)
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Tylko takie przerwy są dla mnie straszne irytujące. Ale ona jest świetna i najczęściej wtedy uśmiechamy się do siebie.
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
To zależy czasami rozmawiamy godzinkę albo dwie i jest mała przerwa. A czasami gdy słaby temat to dość często.
 

NeVeR

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Biała Podlaska
Rozmowa o seksie z dziewczyną, którą się nie zna dobrze raczej ją speszy od Ciebie, niż da temat do rozmowy :)
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Częściowo się z tobą zgodzę. Nie wszystkie dziewczyny reagują na ten temat tak samo. Ale na niej za bardzo mi zależy żeby tak od razu rozmawiać na ten temat.
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Jak na razie takie konkretne spotkanie było jedno ale pewnie trochę za długo trwało(pisałem już wcześniej). Tak to się mało spotykaliśmy. Najczęściej to było "cześć" "co tam słychać" "nara"
 

NeVeR

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Biała Podlaska
napisz coś więcej o waszej znajomości...
np:
ile się znacie
skąd
i na czym polega wasza znajomość ( w tym czasie )
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Znamy się około roku. Ale do tej pory to była znajomość bardzo luźna. Ale niedawno zerwała ze swoim chłopakiem no i teraz sprawa nabrała tempa po prostu nie chce zmarnować okazji. Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych. Uczymy się w tej samej szkole.
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
przykre widac mialas doswiadczenia! :mruga:


Ja doświadczeń takich nie mialam, bo o tym się czasem rozmawia lepiej niż na inne tematy, ale jak laska jest 'grzeczną dziewczynką', a on coś źle w słowach ujmie może nie być ciekawie, może właśnie myśleć tak jak Czarny napisał, że mu w glowie tylko jedno, a laska się wkurzy.

Poza tym jak za bardzo gadka się nie klei, a facet by od razu po paru spotk. z tematem 'seks' wyjechał to z deczka głupio moglaby się poczuć, bo skoro mało rozmawiają to nie wie na ile może być otwarty w niektórych sprawach, a jakie tematy mogą ją skrępować i wystraszyć. Chyba myślisz, że każda laska jak słyszy temat 'seks' to się cieszy? Współczuje jeśli tak. :bag:

Czarny, a jak było wcześniej, kiedy Wasze relacje były tylko koleżeńskie? Rozmów było więcej i nie było tej ciszy czy tak samo? Może to tylko stres, chcecie dobrze wypaść, a może po prostu nie Wam pisana jest miłość, albo na siłę chcecie, żeby coś wyszło.
 
Do góry