Nowy sezon, nowe seriale, czyli premiery!

mateusz_axn

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Witajcie,
Nie wiem czy wiecie, ale już dziś na kanale AXN będzie miała miejsce premiera nowego, ósmego sezonu CSI: Kryminalnych zagadek Nowego Jorku i jednocześnie dziesiątego sezonu CSI: Kryminalnych zagadek Miami. Oglądacie te serie CSI? Czego się spodziewacie po nowych sezonach, zważywszy na to, że w CSI: NY na początku nie zobaczymy Maca Taylora, a w Miami na samym początku czeka was wielka niespodzianka związana z szefem laboratorium, Horatio?
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Ja polecam http://www.filmweb.pl/serial/Inside+Men-2012-643775# , fabuła o komplikacjach napadu i chciwości na wielkie pieniądze.
 

mateusz_axn

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Hej, już dzisiaj serial AXN Missing: Zaginiony będzie miał swoją polską premierę, zaledwie 5 dni po premierze światowej. Serial opowiada o losach byłej agentki CIA, która przy pomocy wszelkich możliwych środków postanawia odnaleźć swojego zaginionego podczas wymiany studenckiej syna. W obsadzie możecie zobaczyć m.in. Ashley Judd i Seana Beana, więc zapowiada się chyba ciekawie :) Będziecie śledzić losy bohaterki? Myslicie, że taka fabuła jest ciekawa?
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
A ogląda ktoś nowy sezon Spartacusa? Gra nowy aktor, ale radzi sobie bardzo dobrze, a serial, jak poprzedmio, powala na kolana.
 

Bojan85

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
27
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Warszawa
Spartacus rządzi jeśli chodzi o moje gusta serialowe także nowy sezon
w ogóle kolejny serial hbo, który mnie zajarał. aż myśle od rzuceniu paru groszy i wykupieniu hbo go, wtedy masz wszystko w necie... aż im pomysł na reklamę wysłałem, bo ogłosili kokurs ;]
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Leci od zeszłego roku, ale niedawno odkryłem- http://www.filmweb.pl/serial/Impersonalni-2011-618075 świetny...
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Co do hbo zgadzam się na całej lini. bo tam są najlepsze filmy i seriale, które biją na głowę wszelkie inne produkcje. "Gry o tron", "Camelot" i "Spartacusa" nic nie jest w stanie przebić.
 

AnthonySoprano

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jutro jest premiera nowego sezonyu Gry o tron w HBO, start o 22:00. Kto ogladał pierszy>?
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Początek kwietnia będzie dobry, najbardziej czekam na ww. Grę o Tron oraz The Killing.
 

mateusz_axn

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
I jak tam, oglądał ktos z Was pierwsze odcinki? Akcja się rozkręca od samego pilota, z odcinka na odcinek jest coraz ciekawiej :)
 

mateusz_axn

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Poznajcie Richarda Castle. Jest popularnym i cenionym autorem bestsellerowych kryminałów, lecz cierpi niestety na brak weny twórczej i jest znudzony swoja sławą. Jednak gdy w mieście zaczyna grasować morderca wzorujący się na zbrodniach opisanych w jego książkach, następuje zwrot akcji. Pisarz zostaje konsultantem nowojorskiej policji, a pomagać ma pięknej i apodyktycznej detektyw Kate Beckett, z czego ona nie jest zbyt zadowolona. Jak sądzicie - co się wydarzy, gdy te dwie osobowości będą musiały współpracować? Czy Castle znów zacznie pisać? Komediowe perypetie tej pary możecie oglądać każdy wtorek o godz. 23.00 na kanale AXN.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Nowy sezon "Gry..." otworzony na całego :) W pierwszym uderzeniu bardzo dobrze wychodzi wizualnie, co dla mnie działa jak wabik. A fabuła wciąga. Zobaczymy, jak będzie dalej :)
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Wciągnął mnie Awake, w którym główny bohater (detektyw) porusza się po wypadku w dwóch równoległych rzeczywistościach, nie wiedząc, która z nich jest tą prawdziwą.
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
A ja mam pytanie odnośnie Gry o tron :) Kończę właśnie książkę i chciałabym wiedzieć, czy to jest tak, że pierwszy sezon opowiada o wydarzeniach z pierwszego tomu sagi? Czy może są tam też wątki z kolejnych części? Lubię najpierw przeczytać książkę, a później obejrzeć, stąd moje pytanie, bo może się wstrzymam z oglądaniem póki nie skończę całej sagi ;)
 

mateusz_axn

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Jesteście ciekawi pracy policyjnego profilera? Cenicie sobie unikalne spojrzenie na seriale kryminalne? Zobaczcie więc „Zabójcze Umysły”. Siódmy sezon już od 20 kwietnia na AXN. Czekają na was niespodzianki. Do jednostki wraca Emily, która jak się wydawało zginęła w strzelaninie. Wraca też łączniczka jednostki, Jennifer. A to nie koniec atrakcji, zarówno dla fanów, jak i nowych widzów – wartka akcja, niebanalne zbrodnie i śledztwa oraz interesujący bohaterowie, czyli to co najlepsze w serialach kryminalnych. Widzieliście już „Zabójcze Umysły”?
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
A oglądał ktoś "Dorastającą nadzieję" na hbo?. Teraz będzie drugi sezon.
 

mateusz_axn

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
@natasza.sza: Ja wprost nie mogę się doczekać, wyczuwam taki "brudny" klimat, trochę jak w nieodżałowanym Pitbullu :)

Pozostając w temacie seriali kryminalnych, już niedługo na AXN będzie miała miejsce premiera czwartego sezonu serialu Rush (Gliniarze z Melbourne). Jeśli uwielbiacie niesamowite, kryminalne historie, kaskaderskie popisy w czasie pościgów oraz cenicie sobie dobrą grę aktorską, ten serial jest właśnie dla was. W nowym sezonie grupa zyska nowego szefa, starszego sierżanta Charliego Lewisa, a fabuła będzie skoncentrowana wokół jednej zagadki kryminalnej, w odróżnieniu od pojedynczych historii w epizodach z poprzednich sezonów. Czy myślicie, że to zmiany na lepsze? Co w ogóle sądzicie o tym serialu?
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
W niedzielę o 22. na Polsat wbija pierwszy odcinek Breaking Bad!
 
Do góry