nowe trendy w modzie!!

D

dusiaczek

Guest
chcialabym zebyscie powiedzieli mi jakie są nowe trendy w modzie i co sie najlepiej powinno teraz nosic!! :eek:k:
 

Gosiaczek16

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
HMMMM..... nie mam pojęcia. Nie ubieram się zgodnie z trendami mody. Noszę po prostu to, co wygodne i tanie :)
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
JA tak samo ale powiem szczerze ze jadac do szkoly bimbajem zauwazylam ze laski nosza spodnie "rurki" luzne na tylku i biodrach oraz ubieraja sie na rozowo :rotfl:
Hmmm ja mam swoj styl ubierania a za rozowym nie przepadam :dezorientacja:
 
I

I...15

Guest
Hmm...:]mi wlasnie tez tak sie wydaje ze pacjentki ubierajo sie teraz jezeli chodzi o spodnie to takie jak bardziej waskie a bluzki to sama nie wiem nie wydaje mi sie ze jakies nowe nie! hehe a ja rozowy lubie jest spoxxxx :hyhy:
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
A ja sie ubieram hm :p .Ostatnio kupiłam sobie bluzeczke rozowa wyglada troszke jak koszulka na ramiaczka z takim czyms smiesznym na biuts.Slodziudka :hyhy: :hyhy: .Jeszce musze sobie kupic podobna czarna hmm tylko niech ta pogoda nam sie poprawi :p
 
A

Anonymous

Guest
kazdy nosi co lubi choc różowy i mnie porwal lubię ten kolor a moda ostatnio bedąc w gdańsku na zakupach zauwazylam na ciuchach pełno kwiatkóe wiec to chyba bedzie modne w tym sezonie i obowiązkowo buty ala balerinki sa słodziutkie
 
F

faithless

Guest
dusiaczek napisał:
jakie są nowe trendy w modzie

uwarzam ze moda to kwestia gustu. Ja ubieram sie w to na co mnie stac i w tym w czym czuje sie dobrze :)
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
a ja mam swój styl i wielu się ze mnie śmieje,ale szcze,to...mam ich gdzieś, bo wiem że chcą mi zrobić na złość, a najważniejsze jest to,że ja się dobrze czuję i wiem, ze wyglądam dobrze ;)
 
A

Anonymous

Guest
nie ma to jak wlasny styl...tak szczerze nie lubie a nawet nie cierpie pozerstwa..najgorsze jest narzucanie komus swojego stylu a jeszcze gorsze jak ktos ubiera sie lub robi cos pod publike :/
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
dusiaczek, witam serdecznie ciebie widze cie chyba po raz pierwszy

ja wiem że tego lata są modne WARKOCZE wszystkie rodzaje warkoczyki warkoczęta itp :] :]
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Moim ulubionym kolorkiem jest turkusowy biały i czarny... nie przepadam za różowym, jak widze jakas dziewczyne w różu to aż mnie cofa (bez obrazy) :p Lubie ubierac sie skromnie :)
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
gosia665 napisał:
jak widze jakas dziewczyne w różu to aż mnie cofa (bez obrazy)
Rozowy nie jest az taki zly tez za nim ni eprzepadam ale bez przesady niektotym osobom pasuje roz :) tylko przez przesady
 

empty

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
Dynów / Wrocław
nie kieruje sie tym co nosza inni ludzie bo mam swoj styl i w sumie mam gdzies czy innym sie on podoba czy nie.. wazne ze ja sie w nim dobrze czuje..
 

Niunia14

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Bydzi...
różowy nie jest taki zły....wygląda ochydnie dopiero wtedy gdy osoba ubrana jest cała na różowo lub w pół na różowo...ale jakiś dodatek rozowy np pasek spinka gumka do wlosów itp wygladają ładnie...wiadomo wszystko ale z umiarem

a ja ubieram się ładnie wygodnie i w to na co mnie stać....
nie podąrzam za jakimiś tam wybujałymi tredami mody....
i tak samo ja w tym sezonie modne są buty baletki to ja ich nie nosze bo mi sie nie podobają!! :hyhy:
 

Anielica-Mroku

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Niestety Ci nie pomoge, bo nie wiem co sie powinno nosic, bo nosze to co misie podoba,w czym mi wygodnie i co jest urocze. Ale to co widze teraz w sklepach jest traumatyczne... Te kolorowe bluzeczki z tandetnymi, cekinowatymi i świecącymi na kilometr naszyweczkami... Fujjj, okorpność :]
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
nim...ehh ja mam kolezanke wszystko na rozowo...kurde przesada :| ja tam wole kolorosy stonowane ... najbardziej czarny i zielony :)nie lubie szpilek i taki typowo damskich ubiorkow :zdegustowany: ale jesli musze to zakladam :) okropnie mi sie nie podobaja te nowe szpilki z zaokraglonymi przodami to wyglada ja poczatek gumiaka :zdegustowany: :dezorientacja: :zdegustowany: bez obrazy taka jest moja opinia ...ale niektore fajnie wygladaja takie mokasynki np z takimi przodami to nawet nawet wygladaja sobie :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Różowy?
w małych ilościach.
Jesli zakladam rozową bluzke to musi byc do tego lekki różowawy makijaż.
Nigdy nie przesadzam z różem.
Bo w duzych ilosciach jest okropny!
Np. ostatnio kupilam sobie różowe trampki :D
Nikt takich nie ma!
I ciesze sie bo czuje sie oryginalna.
 
Do góry