nowe trendy w modzie!!

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
No ja też mam np. czarne spodnie czy spódnicę i ze dwie bluzki, ale rzadko je wkładam :p
 

butterfly_1818

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
35
JA uwielbiam turkus moj ulubiony kolor :) no i odcienie niebieskiego, blekit itd.
 

green_lacoste

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
najmodniejsze są teraz bez dwóch zdań rurki!!! :p i mi isę to podboa poniważ bardzo lubie te spodnie ale nadal są to biodrówki:) jeśli chodzi o kolorki to bardzo modny jest fiołkowy a różowy odchodzi w zapomnienie nie jest w tym sezonie wopgule modny;) bardzo modne są też tak zwane pumpy isą fajne:) jeśli chodzi o buty to przeważają na koturnie choć ja za bardzo ich nie lubie:/ bardzo modny jest zielony:) znowu wróciła lata 80:) i fajnie!!!:p jeśli okulary przeciwłonedczne to tlyko duże kolorowe ale też czarne sdą modne:) i muzą mieć styl:p!!! na jesień staje modny się kolor brązowy(znowu) i złoty!!!
 

Attachments

  • buty_do_2.jpg
    buty_do_2.jpg
    36,8 KB · Wyświetleń: 19
  • dżinsowe_do_kolan.jpg
    dżinsowe_do_kolan.jpg
    38,9 KB · Wyświetleń: 18
  • pasek_do_2.jpg
    pasek_do_2.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 16

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja też nie ubieram się zgodnie z trendami, tylko z tym, co mi się podoba. Idź do firmowych sklepów typu House, Troll, Reserved i tam kupuj. Tam są zawsze ładne i modne ciuchy. Ja kupuję tylko w firmowych ze względu na jakość, mój komfort i wygląd.
 

MooNicZkaaA

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
hamburgxD
W tym sezonie stawiamy na intesywne kolory oraz odwazne kontrasy jak juz wczesniej wsponinalam np.roz i braz, morski i zloty ... nosi sie tez sie wszelkiego rodzaju dlugie tuniki i swetry a do tego spodnie zwerzane na dole czylk tz. RURKI
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
chcialabym zebyscie powiedzieli mi jakie są nowe trendy w modzie i co sie najlepiej powinno teraz nosic!! :eek:k:


heh cóż. nie znamy twojego stylu żeycia, osobowości i poglądów. Strojem można przede wszystkim wyrazić siebie. Jeśli masz przyjaciółkę, albo koleżankę, której styl ci się podoba i uważasz, że zna sie na modzie ( a ufam, że tak jest) pogadaj z nią. Zapytaj ja tak szczerze co mogłabyś zmienić , co się teraz nosi i przede wszystkim co będzie do ciebie pasować. W końcu nie każdy fason pasuje do każdej figury.( tak samo jak rurki np mimo iż są modne mogą do ciebie nie pasować) My ci tutaj nie doradzimy. powodzenia i pozdrowienia.
 

versatti_

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Mysłowice
helloŁ [[;

w nowym JOY-u przeczytałam że modne bedzie:

1)TKANINY:
-połyskujące:satyna i lureks,
-przezroczyste:koronki i żorżeta,oraz bardzo ozdobne żakardy ze złotą nitką
2)WZORY:
-orientalne, a także kwiaty, groszki, panterka, geometryczne w stylu lat 70 oraz nadruki
3)PROPOZYCJE:
-krótkie spódnice i sukienki bez talii {nie musisz wciągać juz brzucha}
4)BIZUTERIA:
-cyrkonie
-bursztyny
-perły
5)FASONY:
-dopasowane spodnie oraz legginsy
-rozkloszowane mini spódniczki i bluzki-tuniki
6)KOLORY:
biel,złoto,żółć,czerwień,czerwień,zieleń,szarość,czerń i fiolet Brąz juz nie!
7)NA GŁOWIe:
-sazerokie opaski,kolorowe chustki oraz dziergane chpisowskie czapki
8)DODATKI:
-DUŻE KOLOROWE TORBY, LAKIERKI I BUTY NA PLATFORMACH


NO TO WSZYSTKO CAŁOŚĆ ZACZERPNĘŁAM Z JOY-A .. CO SĄDZICIE O TEJ MODZIE ??CO WAM PRZYPADŁO O GUSTU AA CO RACZEJ ODSTRASZA...mnie osobiście najbardziej kręcą legginsy i szerokie opaski a Was?
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
ja ubieram to co mi się podoba i w czym się dobrze czuję,

jak chcesz jakieś nowości o modzie to poszukaj w necie, np.google xD

Avanti, Glamour,

albo pochodź po sklepach - te najdroższe ciuchy właśnie będą modne :mruga: <głupota>
 
M

Marysiaaq

Guest
Ja mam tak samo, noszę to co mi się podoba, bez względu na obowiązujące trendy. Nie wiem czy jeansy z dziurami są jeszcze modne, ale uwielbiam w nich chodzić :) http://szpargaly.pl/moda/jeansy-z-dziurami/ Przecież takie spodenki wyglądają super (przynajmniej dla mnie). Chociaż rozumiem, że nie każdemu przypadną do gustu :)
 

czeka.piotr

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2012
Posty
23
Punkty reakcji
1
Nowości najlepiej szukać w necie, albo wystarczy przejść się po sklepach. Jak zobaczysz nowe kolekcje to wiadomo co jest modne. Nie trzeba daleko szukać;)
 

emilanka09

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Nowości najlepiej szukać w necie, albo wystarczy przejść się po sklepach. Jak zobaczysz nowe kolekcje to wiadomo co jest modne. Nie trzeba daleko szukać ;)

Zgadzam się w zupełności :) Chociaż czasami można trafić na tragedie na wieszaku w najlepszym sklepie ;P Ale są gusta i guściki :)
Ja inspiruje się stylizacjami z internetowych sklepów ale również w grafice google można znaleźć prawdziwe cudeńka ;)
 
Do góry