Nowe Grupy

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Może najlepiej pozostaniemy przy starym systemie?
Sprawdza się, więc po co go zmieniać?​
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Pierwszy pomysł jest bardzo dobry... A co do tego że by się kłócili... O tym kto ma należeć do jakiej grupy można zrobić jakby ankietę... jeżeli kilka(naście) osób uważa że np. tej a tej osobie należy się grupa VIP moderator takiej grupy mógłby ją przyjąć... oczywiście samo zdanie kilku użytkowników nie starczy jakiś dowód który by mógł poświadczyć że ta osoba się zasłużyła... dlatego też zastanawiałem się czy nie da się do IPB wprowadzić funkcję podobną jak w phpBB a dokładniej punkty pomógł..

Co do pomysłu korrka to jestem na nie... To typowe grupy klanowe w różnych grach jak np. Ogame czy jakichkolwiek innych które raczej nie potrzebne są na forum... Czyżbyś chciał żeby społeczność forum podzieliła się na grupy?

Jeżeli coś jest ciężkie do zrozumienia z powyższego posta to tylko i wyłącznie moja wina :p niestety coś mnie głowa dzisiaj boli :/
Ja na tym forum nie widze VIPów :]
 

saraaa

SOS
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ee dajcie sobie spokój, to ze na innych forach jest to nie znaczy, że na tym też musi być
zresztą tu jest bardzo dużo użytkowników i trochę zajęłoby segregowanie ich do danej grupy
Popieram Odeona lepiej zostać przy starym systemie.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Napewno rangi nie dostał by ktoś za to że jest. Musiałby się przysłużyć dla forum i to w znaczącym stopniu.

Ale ii tak nie widzę potrzeby żeby takie coś zorganizować.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
I ktoś, musiałby ustalić kodeks luz zasady które uzytkownik musiałby spelniac na dana rangę.
Ale zapewne jak zauważyliście na innych forach są takie rangi ale góra po 2-3 osoby sa do nich przydzielone.
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
Ale ja tu nie jestem sam. Chyba zawsze rozpatrza sie sytuacje w dwie strony?
tyle że najpierw piszesz że to zły pomysł itp a nagle zmieniasz zdanie
mniejsza z tym :p
poczekamy na Angela
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Do tego czasu, proponuję stworzyć sondę, w której każdy mógłby się wypowiedzieć za, lub przeciw.​
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Za duzo pracy,
syf by się zrobił..
zreszta chyba kazdy by mial pretensje
'dlaczego ja jestem tu a nie w tamtej grupie' itp..
bez sensu.
Jest dobrze jak jest..
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Według mnie nikt by nie miał żadnych pretensji jeżeli tytuły były by sprawidliwie przydzielane, a nie po "znajomości".
Jestem za.
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
jak wróci to bedzie

neta mam większosc czasu, ale czasu brak :]
można wprowadzić automatyczne rangi od np. jakiegoś limitu postów, lecz chyba to się nie sprawdzi bo posty postą nie równe - bardziej liczy się ich poziom - i czy pomagają innym - dlatego myślę że wprowadzę punkty "pomógł" i na tej zasadzie będą oceniani Ci lepsi...
ale wciąż czekamy na update skryptu ;) choć to kwestia tylko dni (chyba)...
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
Jak dla mnie cała a zabawa z tymi grupami to jak wcześniej z rangami, taki "niepotrzebny bajer" ot co ;]
 
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
412
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
HAŁS
neta mam większosc czasu, ale czasu brak :]
można wprowadzić automatyczne rangi od np. jakiegoś limitu postów, lecz chyba to się nie sprawdzi bo posty postą nie równe - bardziej liczy się ich poziom - i czy pomagają innym - dlatego myślę że wprowadzę punkty "pomógł" i na tej zasadzie będą oceniani Ci lepsi...
ale wciąż czekamy na update skryptu ;) choć to kwestia tylko dni (chyba)...

Według mnie świetny pomysł! :eek:k: Czy wiadomo kiedy on mniej więcej może zostać wprowadzony?
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
neta mam większosc czasu, ale czasu brak :]
można wprowadzić automatyczne rangi od np. jakiegoś limitu postów, lecz chyba to się nie sprawdzi bo posty postą nie równe - bardziej liczy się ich poziom - i czy pomagają innym - dlatego myślę że wprowadzę punkty "pomógł" i na tej zasadzie będą oceniani Ci lepsi...
ale wciąż czekamy na update skryptu ;) choć to kwestia tylko dni (chyba)...
Już kiedyś było cos podobnego, w takim razie nie wiem po co to zostało wyeliminowane.
Mniejsza o to.
Zresztą myślę, że na forum nie powinno się chodzić dla jakiś przypisywanych nazw do grup itd. tylko by komuś pomóc, ewentualnie szukać czyjej pomocy i pisać z ludzmi o podobnych zaineresowaniach, dowiedziec się czegoś nowego, wyrazić swoje zdanie.
Już mi to obojętne :)
 
Do góry