Nowe Forum

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
mnie się zmiana bardzo podoba
poprzednie forum baaaardzo wolno mi chodziło, czasami szlag mnie trafiał
teraz jest bardzo przejrzyście i jak dla mnie zmiana na lepsze
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Rzeczywiście teraz forum o wiele szybciej się ładuje. Ja już się prawie przyzwyczaiłem, jeszcze tylko czekam na kilka opcji i będzie super.
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Od strony technicznej ja się nie znam,ale jest lepsze od starego.
W ilu procentach wypowiem się na koniec.
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
papillon ma racje ja tez sie nie znam od strony technicznej, wazne jest aby forum dla uzytkownikow bylo proste, latwe w obsludze
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
I o to Nika chodzi.Żeby było proste i łatwe w obsłudze.
Sprawy techniczne niech obgadują ci,co się na tym znają.
 

arbusek

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
wlkp
Jakkowliek myslec, teraz forumowisko nie umywa sie do poprzedniego jakim bylo. Tesknie za tamtym. Obecne jest niczym chaos. Wszystko jest chaotyczne, niepoukladane... Prosze zrobcie cosik..... Az przykro patrzec...
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
jak włonczyłam ta strone po 2 tygodniech nieobecnoiści poprostu mnie zatkało nic nie wiem gdzie co jest wszytko jest pisane w języku komputerowym i wogle...można to jeszce jakos odmienic?
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
W jakim jezyku komputerowym ludzie o co wam chodzi???Przeciez tu nie m nic skomplikowanego , ja tez niejestem chodzaca inteligencja i wystarczylo najpierw dobrze popatrzec na forum a nie odrazu narzekac
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Narzekają, a wcale nie jest źle.
Jest lepiej!
Gorzej jakby nie było wcale.
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Jak ja się w tym wszystkim już połapałam,to myślę że nie jest tak żle.
 

rootoslaw

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Maassluis West. Chwilwo Lewin Brzeski.
Pozwole sobie zamiescic cytat mojego jabberowego znajomego "Milki", osoby ktora w swiecie for i stron zna sie doskonale. Wlasnie zreszta dzieki niemu serwis Gery.pl zawdziecza jako pierwszy przejscie do standardu xhtml, obecny wyglad...itp. Ale nie mialem pisac jego biografi, tak wiec cytat z ktorym sie w pelni zgadzam.

Kod:
"Polski użytkownik for ogólno dostępnych jest dziwnym tworem, z jednej strony jest to użytkownik który nie bacząc na zmiany wokół niego odwiedza "swoje" forum tylko po to aby podyskutować, zaś z tej drugiej strony, jest przykład prawdziwego polskiego użytkownika, potrafi tylko narzekać, marudzić, powyzywać innych tylko dlatego, że ktoś zmienił wygląd "jego" forum. Czasami ręce opadają. Sytuacja ta właśnie zdarzyła mi się, gdzie po 3 dniach tworzenia automatu do "osadzania" forum (phpBB2) w forum (Invision Power Board 2) dostaliśmy "stek" dziesiątek postów o treści odbiegających od przyjętego poziomu wypowiedzi... Ręce opadają..."

Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze teraz moge zostac zaatakowany ze to stek klamst, ale...no wlasnie, czy to co napisal Lukasz nie jest czesciowo prawda ??
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Hehe :)
Przyznam, że ma racje.
Użytkownicy przyzwyczajają się do wyglądu forum, wiedzą gdzie co jest.
A niektóre zmieny moga to zburzyć.
Jednym od razu pasuje, inni musza się długo przyzwyczajać.
Mnie akurat ta zmiana już sie podoba.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no jasne taka jest prawda ale i tak mi jest trudno sie tu we wszytkim połapać :(
 
Do góry